• Total

  My Cart

  0

  You have (0) products in your cart.

  Total
  LOGIN
  E-MAIL
  PASSWORD
  Remember me
  Forgot Password
  Can't you sign up?

  Değerlerimiz

  1.Müşteri odaklı hizmet ve ürün anlayışı.
  Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
  2.Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
  Kalitede, hizmette, verimli çalışmada ve bayilik ilişkilerimizde, müşterilerimize sunulan ürün seçeneklerinde en iyi olmak, ayakkabı piyasasında sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasanın önder kuruluşlarından olmak temel ilkemizdir.
  3.En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
  Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın sürekli var olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, Cabani Şirketlerinin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
  4.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
  Kalitede sürekliliği sağlamak üzere, gerekli yatırımları sürekli gerçekleştirebilecek yapıların oluşturulmasını sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.
  5.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak başlıca ilkelerimizdendir.
  Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.
  6.Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmayı hedef alırız.
  Devletimiz ve ülkemiz var oldukça şirketlerimizde var olacaktır. Demokrasi varsa çalışanlar ve firmalar var olacaktır. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermeliyiz. Ülkemizin ekonomisi güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar ve şirketlerimiz ve çalışanlarımız daha refaha ulaşır.
   


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.