Günlük Çanta
Cabani Erkek Günlük Çanta 1729 Siyah
$133.26 KDV Dahil
$166.57 KDV Dahil
Cüzdan
Cabani Streç Detaylı Kartlıklı Cüzdan 794 Siyah
$19.24 KDV Dahil
$24.06 KDV Dahil
Cüzdan
Cabani Streç Detaylı Kartlıklı Cüzdan 794 Kahve
$19.24 KDV Dahil
$24.06 KDV Dahil
Klasik Kemer
Cabani Erkek 3.5.CM Klasik Kemer 19 Açık Kahve
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Tabanlık
Cabani Dar Kesim Tabanlık Mostra  Turuncu
$3.69 KDV Dahil
$4.61 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani Erkek Spor Kemer 404945 Taba
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Klasik Kemer
Cabani Erkek Klasik Kemer 19 Lacivert
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani 4 cm Hakiki Deri Erkek Kemer 040 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani Erkek 4 CM Dikişsiz Spor Kemer 40 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$18.50 KDV Dahil
Parfüm
Cabani INFINITI Erkek Parfüm  Naturel
$18.50 KDV Dahil
$23.13 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

Erkek Aksesuar Modelleri

Aksesuarlar sunduğu sınırsız çeşit modellerle kadınların olduğu kadar erkeklerin de vazgeçilmezidir. Günümüzde erkek modasına artan yönelim sayesinde artık erkekler de en az kadınlar kadar giyimine ve aksesuarlara dikkat etmektedirler. Erkek modasına olan talep de her geçen gün artmaktadır. Erkek giyiminin önemli parçalarından olan aksesuarlar sayesinde en sıradan günlük kıyafetleri dahi şık hale getirmek mümkündür.

Cabani özel koleksiyonu sayesinde iddialı erkekler kombinlerini şık ve birbirinden farklı tasarlanmış aksesuarlarla tamamlayabilir. Özellikle de giyimine özen gösteren ve şık giyinen erkekler için tamamlayıcı aksesuarlar giyimin olmazsa olmaz parçasıdır. Çanta, saat, kol düğmesi, ayakkabı, çorap, kemer çeşitleri, eldiven gibi birçok erkek aksesuar modelleri erkeklerin şıklığının vazgeçilmez parçası oluyor. Cabani sunduğu farklı modellerle dönemin estetik anlayışına uyum sağlayarak kombinlerin parlamasını ve şıklık yarışında öne geçmenize destek olmaktadır. Siz de daha iddialı, daha şık görünmek isterseniz kombinlerinizi Cabani erkek aksesuar modelleri ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Şık tasarımları ile erkek aksesuar modelleri her ortam ve her tarza hitap edecek şekilde farklı erkek aksesuar modelleri üretmektedir. Erkek kemer, erkek cüzdan ve erkek tabanlık modelleri ise Cabani’nin en çok tercih edilen erkek aksesuar modelleridir. Cabani erkek aksesuar çeşitleri nelerdir? Cabani’nin sizlere üst kalite ve şıklıkla sunduğu erkek aksesuar modelleri;

  • Erkek Kemer
  • Erkek Cüzdan Modelleri
  • Erkek Çanta Çeşitleri
  • Erkek çorap
  • Tabanlık

Olarak sınıflandırılmıştır. Eğer şık ve kaliteli erkek aksesuar modelleri arıyorsanız, şimdi sipariş verebilirsiniz.

Erkek Kemer

Erkek kemer, erkek şıklığının en temel tamamlayıcı parçalarındandır. Doğru kemeri seçerek bir davette, iş yerinde veya günlük hayatta şıklığınıza tüm ilgiyi üstünüzde toplayabilirsiniz. Cabani erkek kemer birçok farklı renkte ve dokuda üretilmiş çeşitleriyle erkeklerin şıklığına alternatif katmaktadır. Deri kemer, spor kemer, dikişli klasik kemer, özel tasarım spor kemer çeşitleri ile siz de tarzınızı yansıtın. Birbirinden şık ve kaliteli erkek kemer modelleri ile kombinizi tamamlamak artık daha kolay.

Erkek Cüzdan

Erkek cüzdan modelleri erkeklerin önem verdiği ve şıklığının parçası olan bir aksesuardır. Cabani erkek cüzdan modelleri sunduğu sınırsız model ile yediden yetmişe herkesin beğenisine hitap etmektedir. Deri cüzdan, farklı renklerde cüzdan, özel tasarım spor cüzdan modelleri ile siz de cüzdan modelinizde istediğiniz şıklığa kavuşabilirsiniz.

Erkek Çanta

Erkek çanta modelleri Cabani’ de birbirinden farklı ve sınırsız sayıda tasarlanmış çanta modeli mevcuttur. İster iş yaşamında kullanabileceğiniz klasik tarzda bir erkek çanta, ister günlük hayatta veya sporda kullanabileceğiniz özel tasarlanmış spor bir çantayı kaliteli ürün modelleriyle Cabani’de bulabilirsiniz. Deri, özel tasarımlı spor model erkek çantalar ve birbirinden şık çantalar erkek stilini tamamlıyor ve şıklık yarışında önde olmanızı sağlıyor. Siz de tarzınızı yansıtan bir erkek çanta modeli için Cabani’ yi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Çorap

Erkek çorap günlük hayatta sıkça kullanılan, değiştirilen ve kaliteli olması gereken ürünlerdendir. Stil sahibi erkekler için baştan aşağı şıklık önemlidir. Bu yüzden çoraplar da şıklığınızın ve tarzınızın tamamlayıcı birer parçalarıdır. Erkek çorap modelleri de kombine göre renkli, spor çoraplar veya şık çoraplar olarak ayrılmaktadır. Çoraplar genelde giyilen kıyafetin rengine uyumlu seçilmelidir. Cabani’ de birbirinden şık, farklı renklerde, pamuklu ve spor çoraplar bulunuyor. Cabani erkek çorap çoraplar uzun süre kullanılabilir olmanın yanı sıra ayaklarınızda da şıklığı yakalamanızda tamamlayıcı olan önemli bir aksesuardır.

Erkek Tabanlık

Erkek tabanlık erkekler tarafından en çok kullanılan aksesuarlardandır. Tabanlıklar günlük yaşam ve spor aktiviteleri için kullanılır. Tabanlık genel olarak ayakkabıda konforu ve performansı arttırır. Ayakta bir rahatsızlık varsa ayak tabanının iyileşmesi hızlanır. Kaliteli bir erkek tabanlık modeli ayağın vücut ile olan uyumunu sağlar. Dolayısıyla ayaklarınıza ve yaptığınız fiziksel aktiviteye uygun olan bir erkek tabanlık modeli giymeniz kısa ve uzun vadede ayak sağlığınız için oldukça önemlidir. 

Yapılan aktiviteye göre tercih edilen erkek tabanlık modeli farklı olmaktadır. Örneğin; günlük hayatta farklı, koşarken veya spor yaparken farklı erkek tabanlık modelleri seçilmelidir. Yürüyüş için destek ve koruma sağlayan yastıklı erkek tabanlık modelleri seçilirken, kış sporları için ısı yalıtımı olan sağlam erkek tabanlık modelleri tercih edilmelidir. Günlük olarak giyilecek olan erkek tabanlık modelleri ise ince tabakalı, hijyenik olmalıdır. Erkek tabanlık modelleri, her türden ayakkabı ile kullanılabilir ve bu tabanlıklar ayakkabıları çok daha rahat bir hale getirirler.

Erkek Aksesuar Fiyatları

Erkek aksesuar fiyatları Cabani’de oldukça uygun fiyatlıdır. Sunduğu performans ve kalite göz önüne alınca erkek aksesuar modelleri uzun süre kullanılabilir ve birçok renk modeliyle birçok kombininizle uyum sağlar. Bu nedenle erkek aksesuar modelleri kombininizi tamamlayacak olan uygun fiyatlı aksesuarlardır.

İndirimli Erkek Aksesuar Modelleri

Cabani’ de en çok tercih edilen ürünlerden biri olan erkek tabanlık modelleri indirimli fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. İndirimli erkek aksesuar modelleri olarak erkek tabanlık, erkek çanta, erkek cüzdan modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Erkek Aksesuar Nelerdir?

Erkek aksesuarları denince akla ilk gelenler saat, erkek kemer, erkek çanta, ayakkabı tabanlık modelleri, yaka ve kol düğmeleridir. Cabani’de erkek aksesuar modellerini en uygun  fiyattan ve yüksek kalite garantisiyle bulabilirsiniz. 

Özellikle erkek kemer ve erkek çanta modelleri Cabani’de en çok satılan erkek aksesuarlarındandır. Her türden kıyafet seçiminize uyum sağlayacak erkek kemer modelleriyle ortamların en şık erkeği olmak sizin elinizde.

Şık Tasarımları ile Erkek Aksesuar Modelleri

Şık Tasarımları ile Erkek Aksesuar Modelleri Cabani’de şimdi indirimli fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır. Erkek aksesuar modelleri, erkek kemer, erkek çanta birbirinden şık tasarımlar ve her tarza uyum sağlayan modelleriyle modern erkeğin tarzının tamamlayıcı parçası olmaktadır.

İddialı Erkek Aksesuar Çeşitleri

İddialı erkek aksesuar çeşitleri denince akla ilk gelen erkek kemer, erkek çanta modelleri olmaktadır. İddialı tarzınıza şıklık katacak modeller arıyorsanız Cabani’ de birbirinden iddialı erkek aksesuar çeşitleri sizleri bekliyor. Deri kemerler, klasik kemerler, spor çantalar, şık erkek çantalar, ayak yapınıza uygun tabanlıklar, her kombininize uyum sağlayacak olan joker parçalar şimdi Cabani’de.

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Erkek Aksesuar  Seçenekleri

Erkek Aksesuar modelleri erkek tarzını bir anda değiştirip başka bir hava katar. Bu nedenle erkekler için aksesuarlar oldukça önemlidir. Her gün giyilen standart bir kıyafeti iddialı erkek aksesuar çeşitlerinden küçük bir aksesuar bile farklı görünüm katarak tarzınıza şıklık katar. Sizler de erkek aksesuar modelleriyle farklı görünümler yaratmak ve kombinlerinde kaliteli aksesuarlar kullanmak istiyorsanız en doğru adresiniz Cabani olmalıdır.

Erkek Aksesuar Nasıl Seçilir?

Erkek aksesuar modelleri seçilirken kombine göre davranmak gereklidir. Erkek aksesuarının en önemli parçası sayılan kemer seçerken klasik tarzda giyinirseniz klasik kemer çeşitlerinden giyilmelidir. Spor bir şıklık yakalanmak isteniyorsa Cabani özel tasarım spor kemerler tercih edilebilir. Eğer klasik tarzda giyilen ayakkabı rengi mutlaka aynı olmalıdır. Spor tarzda giyinirseniz kemer ve ayakkabı aynı olmasa bile yakın tonlarda tercih edilmelidir.

Erkek aksesuarı seçerken önemli diğer nokta ise klasik giysilerde kemerin deri kemer seçilmesi çok önemlidir. Bu püf nokta erkek şıklığının temel anahtarlarından biridir. Erkek aksesuar modellerinden erkek çanta seçilirken ise genelde her kombine uyabilecek erkek çanta modeller tercih edilmelidir. Deri siyah bir Cabani erkek çanta her klasik kombininizle uyum sağlar. Spor giysileriniz için ise beyaz bir erkek çanta modeli kombininizi tamamlayarak sizi ortamın yıldızı yapmaya yardım edecektir.

Erkek kemer, erkek cüzdan veya bere… Erkek aksesuar modelleri için de seçim yaparken de benzer noktalara dikkat etmeniz gerekir. Erkek modasında da, detaylar tarzınız ve kişiliğiniz hakkında çok şey söyler. Bu nedenle seçim yapmadan önce kalite ve görünüm kadar aynı zamanda aksesuarlarınızın kıyafetleriniz ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz.