• Total

  My Cart

  0

  You have (0) products in your cart.

  Total
  LOGIN
  E-MAIL
  PASSWORD
  Remember me
  Forgot Password
  Can't you sign up?

  Neden Cabani

  Hedef ve İlkeler
   
  Cabani kurumları, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin beklentisinin ötesinde tatmin sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda (ISO 9001 v.b.) ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, bayileri ve yan sanayii için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.


  Tasarım

  Tasarım toplum üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olan çok önemli bir süreçtir.Düşünme şeklimizi değiştirebilir ve mutluluğumuzu etkileyebilir. Tasarım hayatlarımızda sürekli olarak etkileşir, hem sorunları çözer hem de arzu yaratır. Aynı zamanda bir şirket perspektifinden “ bir stratejiyi hayalinde canlandırmak” olarak da tanımlanabilir. Günümüzde birçok şirket rakiplerinin ürünlerinin aynı teknolojiye, fiyata, performansa ve işlevlere sahip olduğunu bilmektedir. Başarmak için, sizi rakiplerinizden ayıran rasyonel (ve maddi) değerlerin yanısıra duygusal değerleri de iletmek zorundasınız. Ve Tasarım size bu imkanı sağlayacaktır. Cabani Tasarım departmanı olarak biz, her yeni sezona birbirinden çarpıcı tasarımlar ile merhaba deriz. Tasarımların büyük bir bölümü en iyi italyan tasarımcılar tarafından sadece Cabani markası için özel olarak hazırlanır. Son teknoloji AR-GE departmanına sahip Cabani’de tasarım en önemli aşama olarak değerlendirilir.

   

  Marka ve İmaj

   
  Ayakkabının Sanata Dönüştüğü Yer…Cabani markası firma kurucusunun soyadından gelir. Ustalığını tutku ile işleyerek, şık kaliteli ve modern ayakkabılar üreten Cabani ayakkabı, yılların getirdiği tecrübeyi modern üretim tesislerinde en son teknoloji ile buluşturuyor. Tüm bunların yanı sıra, markalama faaliyetlerine hız kesmeden devam eden markamız, bu anlamda alanında profesyonel kreatif ekipler ile çalışarak marka bilinirliğini her geçen gün arttırmaktadır. TV, dergi, gazete, indoor, outdoor ve çeşitli organizasyonlara sponsor olarak hemen hemen bütün mecralarda etkin bir şekilde marka iletişimini sürdürmektedir. Bir ayakkabıdan daha fazlasını sunmak için çalışan ekibimiz ‘’her adımda mutluluk’’ sloganı ile bu uzun marka serüvenine müşterileri ile birlikte yürümektedir.  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.