• Your shopping cart is empty
  ÜYE GİRİŞ
  EMAİL
  ŞİFRE
  Beni Hatırla
  Şifremi Unuttum
  HALA ÜYE OLMADINIZMI ?
  Fiyat aralığına göre filtreleme

  Erkek Ayakkabı Modelleri Hakkında

  1983 senesinde kendisini ve erkek ayakkabı modelleri üretimine adamaya başlayan Cabani, İstanbul ilinde Gedikpaşa ilçesinde ilk olarak küçük bir butik atöylede günde 50 çift ayakkabı üretimi yaparak sektöre giriş yapmıştır. Öncelik vizyon olarak Cabani erkek ayakkabı üretiminde kaliteyi, konforu ve aynı zamanda memnuniyeti en üst sırada tutmaktadır.
  Yazın olduğu kadar kışın da ayaklar özel bir bakım istiyor. Gün boyu botlar ve kapalı ayakkabılar içerisinde kalan ayaklar olumsuz yönde etkileniyor. Yapılan araştırmalar neticesinde ayak formunun dışında kalan ayakkabı tercihleri, ayakların uzun süre botların içinde havasız kalması ve terlemesi ayaklarda mantar enfeksiyonun görülmesine ve bakteri oluşumu gibi benzer sağlık sorunlarına yol açıyor. Uzmanlar ise ayakları havalandırma, mevsimlere göre doğru çorap seçimi yapılması ve ayaklarda hijyen sağlanması için tüketiciyi doğru ayakkabı seçimi konusunda uyarıyor. Bu problemlerin önüne geçilmesi konusunda en önemli adım ise doğru ayakkabı seçimini yapmaktan geçmektedir.

  Cabani bu bağlamda sizlere doğru ayakkabıları ve aynı zamanda düzgün, kaliteli malzemelerden yapılan ayakkabıları üretmekte olup en uygun fiyat politikalarında satmak amacını gütmektedir. Cabani üretmiş olduğu ayakkabı modellerinde, ayakların doğru nefes alıp vermelerini, aynı zaman da kan dolaşımınızı rahat seviyede sağlayarak çok daha konforlu bir yürüyüşe ve ayak sağlığında devam etmenize olanak sağlayacaktır.

  Moda denildiği zaman akla ilk gelen aksesuarlar arasında ayakkabı ve ayakkabı modelleri yer almaktadır. Globalleşen ve değişmekte aynı zamanda yenilenmekte olan moda dünyasında da ayakkabı modellerinin değişmemesi elbette kaçınılmaz olmuştur. Dolayısıyla ayakkabı üretiminde Cabani, modanın daima paralel olarak takibinde olacak ve aynı zamanda bu paralelliği örnek alacak ve kendi özgün modellerini de tasarlayacaktır. Birbirinden farklı, yüzlerce çeşit en trend ve klasik ayakkabı modellerinin üretimine daima devam ederek siz değerli müşterilerin hizmetine memnuniyetle sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

  Erkek ayakkabı üretiminde bir kült marka olan Cabani ülke piyasasında hatırı sayılır ve aynı zamanda sektöründe kaliteli ve konforlu ayakkabılar üretmektedir. Birbirinden farklı onlarca çeşit kategorisinde siz değerli müşterilere arayış içerisindeyken asla eksiklik hissettirmeyecektir.

  Erkek ayakkabı üretiminde kategorilere sınıflandırılacak olur ise başlıca örnek vererek başlanabilir.Klasik giyimde ve spor giyimde siz baylar olarak ayakkabı seçiminde daima fazlaca seçenek görecek ve Cabani markası olarak güvencesini sipariş sırasında ve sipariş sonrasında daima hissedeceksiniz. Şık bir beyefendi olmak için kıyafet kadar önemli olan ayakkabı faktörü de kesinlikle göz ardı edilmemelidir ve bu konuda seçenekler konusunda Cabani sizlere yüzlerce model çeşit sunarak seçim yapmanızı hatta kendi tarzınızı oluşturmanıza yardım edecektir.

  Kış aylarında erkek deri bot modelleri ne yazık ki son derece klasikleşmiş olmakla beraber şıklıktan ziyade daha çok soğuğu örtbas etmek amacıyla üretilmektedir. Bunun neticesinde ülkemizde ki ayakkabı sektöründe çok fazla bulunmayan şık erkek bot modellerini Cabani siz değerli beyefendi müşterilerine sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Ayaklarınızı soğuk havalarda sıcak tutmak kadar önemli olan bir diğer faktör ise sıcaklık yanında ayağımızın rahat nefes alıp aynı zamanda konfor içerisinde botun içinde hareket edebilmesidir. Belirtildiği üzere rahat nefes almayan ve konforsuz olarak nitelendirilen ayakkabıların giyilmesi neticesinde karşılaşılabilecek sağlık problemleri aşikardır. Cabani erkek bot modellerini siz değerli beyefendi müşterilerine en kaliteli  ve aynı zamanda en kışlık bot modellerinin üretimini yaparak ve şıklığınızdan ödün vermeden ayakkabılarınızı sergilemenizi sağlayarak kullanmanıza fırsat sağlamaktadır. 

  Günlük aktif sosyal yaşantıda ve günlük aktif iş yaşantısında rahatça ve güvenle giyebileceğiniz erkek günlük ayakkabı modelleri Cabani siz değerli beyefendi müşterilerine memnuniyetle sunacaktır. Kışlık ayakkabı modellerinde şıklık ve öz tarzınız moda konusunda en önemli faktörlerden bir tanesidir. Cabani bu hususta yüzlerce çeşit model ve en trend erkek günlük ayakkabı modelleri tasarımları ve üretiminde sektöründe köklü bir firma olarak yaşamını, değişen ve gelişen ayakkabı modasına paralel olarak devam ettirecektir.

  Günlük giyimde ve spor giyimde model çeşitleri fazlasıyla üretilmekle birlikte erkek klasik ayakkabı modelleri klasik giyimde bir beyefendinin olmazsa olmaz kıyafeti yahut bir aksesuarıdır. Bu bağlamda klasik bir giyiniş tarzının altına kombinlenecek olan erkek klasik ayakkabı daima modaya uygun, şık ve aynı zamanda sizin giyiminize uygun kombinlenmiş olmalıdır. Neticesinde Cabani köklü bir firma olarak uzmanlaştığı ayakkabı sektöründe erkek klasik ayakkabılarda da kalitesinden ve konforundan hiçbir zaman ödün vermeyerek siz değerli beyefendi müşterilerine memnuniyetle tasarımlarını ve aynı zamanda üretimlerini sergilemektedir ve sizlere sunmaya devam edecektir.  Klasik giyimin altına giyilecek olan ayakkabı sadece kundura olarak nitelendirilen düz klasik ayakkabıdan ziyade olmayıp birçok kategoride ayrılmaktadır ve beyefendilerin şıklığına şıklık katmaktadır.  Klasik ayakkabılar kategorize edilecek olur ise erkek mokasen ayakkabı modelleri bu bağlamda birçok klasik giyim kombinine hitap etmektedir ve şıklığınıza şıklık katacaktır. Klasik giyimde kombinlenecek olan bir diğer model ise erkek loafer ayakkabı modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Makosen ile benzer tasarımlara sahip olmakla beraber aynı şekilde birçok klasik giyim ile kombin edilmektedir ve erkek loafer ayakkabı modellerinde onlarca çeşit model ile Cabani markası tarafından siz değerli beyefendi müşterilerin hizmetine memnuniyetle sunulmaktadır. Klasik giyimde bir diğer kategorize edilmiş olan model ise erkek oxford ayakkabı modelleridir. Erkek oxford ayakkabı modelleri makosen klasik ve loafer tarzlarına nazaran bir nebze günlük giyime yönelmekte ve aynı zamanda klasik giyimin yanı sıra klasik sportif giyim ile de son derece şık bir kombin oluşturmaktadır. Bu bağlamda erkek oxford ayakkabı modellerini dört mevsim boyunca giyebilme olanağını Cabani sizlere sunmaktadır. Elbette ki diğer modellerde olduğu gibi erkek oxford ayakkabı modellerinde de Cabani kalitesini ve aynı zamanda konforunu en üst düzeyde tutmakta ve siz değerli erkek müşterilere kıyafetlerinize kombinleme fırsatı sunmaktadır.

  Erkek sneaker ve spor ayakkabı modellerinde de aynı kalite ve aynı konforu Cabani daima sunmaktadır. Günlük aktif iş yaşantısında ve aynı düzeyde sosyal yaşantı da kalitesinden ödün vermediğini hissedeceğiniz erkek sneakers ayakkabı ve spor ayakkabı modellerini sipariş vermeniz son derece kolaydır. Spor giyimde olsun ve klasik giyimde olsun erkek ayakkabı modelleri uzun senelerden beri erkeklerin vazgeçilmez ayakkabı modellerinden olmuştur. Erkek rugan ayakkabı modellerinde daima kalitesini ve konforunu en üst sırada tutarak siz değerli beyefendi müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

  Yaz aylarının vazgeçilmez giysisi yahut aksesuarı olarak da nitelendirilebilecek modellerinden olan erkek sandalet ve erkek terlik modelleri, ayakkabılarda olduğu kadar erkek sandalet modellerinde ve erkek terlik modellerinde de taban konforu üst düzeyde olmakta ve malzeme kalitesi sizi fazlasıyla tatmin edecek niteliktedir. Bu bağlamda ayak sağlığınız açısından ve aynı zaman da moda konusunda birbirine zıt olarak hareket eden sandalet ve terlik modelleri sağlık ve moda eğiliminde Cabani tarafından son derece şık ve konforlu olarak siz değerli beyefendi müşterilerin hizmetine memnuniyetle sunulmaktadır.

  Erkek ayakkabı üretiminde sektöründe köklü bir firma olan Cabani ayakkabılarına ulaşmanız oldukça basittir. İnternet üzerinden yapacağınız siparişlerinizde; kredi kartı ile taksitli veya peşin, banka kartı aracılığıyla sipariş ve kapıda nakit veya kart ile ödeme seçenekleri ile beğendiğiniz Cabani erkek ayakkabı modellerine Cabani güvencesi ve yasal fatura güvencesi ile çok kolay, güvenilir bir şekilde ulaşabilmektesiniz.
  Erkek Kategorisinde Öne Çıkanlar
  Cabani Günlük Ayakkabı Bej Süet
  Cabani Bağcıklı Günlük Erkek Ayakkabı Bej Süet
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Sneaker Ayakkabı Lacivert Deri
  Cabani Bağcıklı Sneaker Erkek Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 154.81
  Sepetteki Fiyatı :$ 116.10
  Cabani Günlük Ayakkabı Yeşil Nubuk
  Cabani Light Taban Bağcıksız Loafer Günlük Erkek Ayakkabı Yeşil Nubuk
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Kahve-Taba Flap Deri
  Cabani Marin Tekne Günlük Erkek Ayakkabı Kahve-Taba Flap Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Kemerli Günlük Erkek Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Lacivert Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Kemerli Günlük Erkek Ayakkabı Kahve Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Kahve Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Kemerli Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  % 36
  Hakiki Deri
  Cabani La Procida Özel Tasarım Baskı Detaylı Bağcıklı Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 138.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 103.55
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Loafer Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Siyah Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 161.26
  Sepetteki Fiyatı :$ 120.94
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Bağcıksız Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Buffalo Deri
  $ 154.81
  Sepetteki Fiyatı :$ 116.10
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Buffalo Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Siyah Deri
  % 44
  Hakiki Deri
  Cabani Marin Tekne (Boat Shoes) Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 25
  Cabani Ekstra Light Taban Triko Örme Bağcıksız Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Tekstil
  $ 87.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 65.30
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Tekstil
  % 44
  Hakiki Deri
  Cabani Marin Tekne (Boat Shoes) Günlük Erkek Ayakkabı Kahve Flap Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Kahve Flap Deri
  % 36
  Hakiki Deri
  Cabani La Procida Özel Tasarım Baskı Detaylı Bağcıklı Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Soft Deri
  $ 138.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 103.55
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Soft Deri
  % 41
  Hakiki Deri
  Cabani Light Taban Toka Detaylı Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 122.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 91.91
  Cabani Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 27
  Hakiki Deri
  Cabani Erkek Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Lacivert Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Özel Yapım Bağcıklı Geçme Taban Dikişli Sneaker Erkek Ayakkabı Beyaz Napa Deri
  $ 129.00
  Sepetteki Fiyatı :$ 96.75
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Napa Deri
  % 46
  Hakiki Deri
  Cabani Özel Saraç Örgülü Bağcıksız Loafer Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  $ 93.52
  Sepetteki Fiyatı :$ 70.14
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Sneaker Erkek Ayakkabı Kahve Floter Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Sneaker Ayakkabı Kahve Floter Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Özel Yapım Bağcıklı Geçme Taban Dikişli Sneaker Erkek Ayakkabı Vizon Süet
  $ 129.00
  Sepetteki Fiyatı :$ 96.75
  Cabani Sneaker Ayakkabı Vizon Süet
  % 25
  Cabani Ekstra Light Taban Triko Örme Bağcıksız Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Tekstil
  $ 87.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 65.30
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Tekstil
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Özel Yapım Bağcıklı Geçme Taban Dikişli Sneaker Erkek Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 129.00
  Sepetteki Fiyatı :$ 96.75
  Cabani Sneaker Ayakkabı Lacivert Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Günlük Erkek Ayakkabı Kahve Sanetta Deri
  $ 161.26
  Sepetteki Fiyatı :$ 120.94
  Cabani Günlük Ayakkabı Kahve Sanetta Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Loafer Erkek Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Ayakkabı Lacivert Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Toka Detaylı Loafer Erkek Ayakkabı Siyah Baskılı
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Siyah Baskılı
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Bağcıklı Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 161.26
  Sepetteki Fiyatı :$ 120.94
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  % 27
  Hakiki Deri
  Cabani Lazer Detaylı Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 148.35
  Sepetteki Fiyatı :$ 111.27
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Bağcıklı Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Nata Deri
  $ 138.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 103.55
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Nata Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Tokalı Loafer Günlük Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 161.26
  Sepetteki Fiyatı :$ 120.94
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 41
  Hakiki Deri
  Cabani Ligiht Taban Kemerli Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 122.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 91.91
  Cabani Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 32
  Hakiki Deri
  Cabani Kösele Enjeksiyonlu Klasik Erkek Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  $ 161.26
  Sepetteki Fiyatı :$ 120.94
  Cabani Klasik Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Toka Detaylı Loafer Erkek Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Loafer Erkek Ayakkabı Siyah Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Ayakkabı Siyah Deri
  % 39
  Hakiki Deri
  Cabani Baskı Detaylı (Sneak-Yılan) Bağcıklı Light Taban Sneaker Erkek Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Naturel Floter Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Lazer Detaylı Tokalı Loafer Erkek Ayakkabı Kahve Sanetta Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Ayakkabı Kahve Sanetta Deri
  % 31
  Hakiki Deri
  Cabani Light Taban Günlük Erkek Terlik Siyah Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Terlik Siyah Deri
  % 36
  Hakiki Deri
  Cabani La Procida Özel Tasarım Baskı Detaylı Bağcıklı Sneaker Erkek Ayakkabı Kahve Deri
  $ 138.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 103.55
  Cabani Sneaker Ayakkabı Kahve Deri