• Your shopping cart is empty
  ÜYE GİRİŞ
  EMAİL
  ŞİFRE
  Beni Hatırla
  Şifremi Unuttum
  HALA ÜYE OLMADINIZMI ?
  Fiyat aralığına göre filtreleme

  Kadın Ayakkabı Modelleri Hakkında

  1983 ‘te kendini ayakkabı üretimine adayan bir marka olan Cabani İstanbul’da Gedikpaşa semtinde butik bir atölyede sektöre başlamıştır. Günde 50 adet ayakkabı üreterek bu işe başlayan ve gönül veren Cabani; ayakkabı sektöründe ki bu statüye siz değerli müşterileri ve işine olan sevgisi ve saygısı ile gelmiştir. Cabani hem erkek hem de kadın ayakkabı üretiminde kaliteyi ve fiyat performans dengesini en üstte tutan, sektörünün köklü markalarındandır.
  Globalleşen ve her geçen gün değişiklik gösteren dünyada modanın da değişmesi elbette kaçınılmaz oldu. Modanın da olmazsa olmazı diyebileceğimiz ayakkabı gelişen ve değişen moda dünyasında gelişime ve değişime paralel bir hizmet sunmaktadır.  Sonuna kadar müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst amaç olarak hedefleyen Cabani elbette ki kadın ayakkabı sektöründe kalitesi ve hizmeti ile tanınmaktadır.

  Bayan ayakkabı üretiminde, klasik ayakkabı aynı zamanda terlik ve sandaletlere kadar onlarca çeşit ayakkabı üretimi yapan Cabani; elbette ki kadın ayakkabı ile sınırlı kalmamıştır ve ayakkabı kategorisinde dört mevsime uygun ve her bütçeye hitap edecek ayakkabılar üretmektedir.

  Kadın bot üretiminde de aynı istihdamı sergilemekte olan Cabani özellikle kış mevsimlerinde sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamakta ve uzun süre boyunca sağlamlığı ve kalitesiyle kullanmanıza imkan tanıyacaktır. Elbette ayaklarınızı üşütmeyecek ve ayağınızda olduğu sürece daima sıcak tutmaya devam edecektir. Kışlık bot modellerinde onlarca çeşit ile her stile ve her yaş dilimine uygun bayan bot modelleri üretmektedir. Aynı şekilde kadın çizme ayakkabı modellerinde de diğer modellerinde de olduğu gibi kalitesinden ve konforundan ödün vermeden her modelinde kaliteyi ve şıklığını hissedebileceğiniz aynı zamanda dört mevsim de giyebileceğiniz birbirinden trend modeller ile internet sitemizde ve raflarımızda yerini almaktadır, aynı zaman da soğuk kış günlerinde ve soğuk günlerde daima ayaklarınızı sıcak tutmak üzere sizler için üretilmeye devam etmektedir.

  Elbette şıklık denildiği zaman kadınlar da ilk akla gelen ayakkabı çeşidi kadın topuklu ayakkabı çeşitleridir. Onlarca topuklu kadın ayakkabı modelleri içerisinde; günlük giyimden en özel günlerinize kadar kullanabileceğiniz topuklu ayakkabılar Cabani’ nin kalitesini ve şıklığını anlattığı tasarımlarından sadece bir kısmıdır. Topuklu ayakkabı denildiği zaman ise elbette kadın dolgu topuklu ayakkabı da vazgeçilmez modellerdendir ve aynı şekilde dolgu topuklar da onlarca çeşidi Cabani sizlere sunmaktadır. Daima rahatlığınızdan ödün vermeyerek ve kendinizi konforlu olduğu kadar şıklığı ile de müthiş hissedileceğiniz kışlık ayakkabı üretilmeye ve siz değerli müşterilere sunulmaya da devam edecektir.
  Günlük ayakkabı modellerinde de yüzlerce çeşit ile Cabani sizlere hizmet sunmaktadır ve genç nesilden olgun kişilere kadar ulaşabilecek onlarca çeşit ayakkabılar hizmetinize sunulmaktadır. Aynı şekilde günlük ayakkabının da kardeşi diyebileceğimiz kadın sneaker ayakkabılar da onlarca çeşit ile ve en iyi kalite ve şıklığı ile siz değerli kadın müşterilerimiz için üretilmektedir. Kendinizi özgüvende hissedebileceğiniz ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bu modeller en uygun fiyatlara ve fiyat performans olarak en iyi ürünler olarak raflarımızda sergilenmektedir. Tabii ki spor ayakkabı konusunda da uzmanlığını konuşturan Cabani, kadın spor ayakkabı modellerinde en üst rahatlığı ve en üst konforu sağlamak için özel ürettiği tabanlarıyla ve birbirinden şık, trend, sportif modelleri ile siz kadın müşterilerimize; hem spor için hem de gündelik aktif sosyal ve iş yaşantınızda konforunuzdan ödün vermeden yürümek hatta koşma fırsatı sunmaktadır.

  Her ne kadar ayakkabı konusunda kalitesini ve birbirinden trend, şık modeller üretmiş olsa da bu istikrar ve üretim yaz aylarında bir konfor ve rahatlık olan kadın terlik modelleri içerisinde de geçerlidir. Çok sıcak olan havalarda, tatillerde ve hatta evlerinizde de giyebileceğiniz kadın terlikler üreten Cabani, terlik konusunda en üst kalite ve konforda onlarca model üretmekte olup değişen ve gelişen modaya son derece ehemmiyetli takibini sürdürmektedir. Sonuna kadar müşteri memnuniyetini esas alan Cabani, bütün ayakkabı modellerinde olduğu gibi kadın terlik ve sandalet ürünlerinde de bu vizyonu esas almaktadır, garantiniz daima terlikleriniz ve sandaletleriniz ile siz değerli müşterilere teslim edilmektedir. Kadın sandalet üretiminde de ayakkabı da olduğu kadar istikrarlı çalışmalar yapılmakta ve Cabani tarafından en şık ve kaliteli kadın sandalet modelleri üretilmektedir. Yaz aylarının ve ilkbaharın sıcak günlerinde ayaklarınızda ferahlık, konfor ve şıklık verecek olan Cabani kadın sandalet modelleri siparişi için diğer ayakkabı ve bütün kategorilerde olduğu gibi, bu modellerde de bir tık yada bir telefon kadar size üst düzey samimiyet ve memnuniyetle hizmetinizde olacaktır. Üst kalite derilerden ve malzemelerden Cabani’ nin ürettiği kadın deri ayakkabı ve erkek ayakkabılar da siz değerli müşterilere yüzlerce çeşit modeller ile hizmet verip sunmaktadır.

  Olası bir problem ile karşılaştığınız zaman ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ve diğer iletişim kanallarımız daima sizlere hizmet vermek üzere mesai saatlerimiz içerisinde açık olacaktır.

  İnsanın kendisine güvenmesi, kendisini iyi hissetmesi güzel giyinmesinden ve tarzını en iyi şekilde yansıtmaktan geçmektedir. Elbette ki güzel giysi güzel bir ayakkabı ile taçlandırılmalıdır. Bu taçlandırma kaliteli, konforlu, modaya daima ayak uydurmakta olan ve aynı zamanda ayak sağlığınıza da bir o kadar zarar vermeyecek ayakkabılar giymekten geçmektedir. Ne yazık ki bu unsurları önemsemeyen birçok marka adı altında üretilen merdiven altı üretim ayakkabılar bulunmaktadır ve bu ayakkabılar hangi şartlarda ve hangi malzemelerden yapılıyor ne yazık ki o da bilinmemektedir. Üstelik pahalı fiyatlara satılmaları da bunun en kötü yanlarından birisidir. Biliyoruz ki ayakların konforluğu ve rahatlığı insan sağlığı açısından çok önemli faktörlerden biridir. Kötü malzemelerden, kötü derilerden, kalitesiz ve sert tabanlardan üretilen ve materyallerinde kanserojen madde içeren ayakkabılar maalesef iç piyasada üretilmektedir. Üretilen bu ayakkabılar, ayaklara son derece rahatsızlık vermekte, ayakların hava almalarını ve nefes almalarını engellemektedir. Dolayısıyla kan dolaşımın da sıkıntılar başlayacak ve akabinde birçok ayak ve bacak rahatsızlıkları kendini göstermeye başlayacaktır. Bu sebeple kaliteli malzemelerden üretilen, belirli kalite ve kontrol testlerine tabii tutulmuş olan, konforlu ve kaliteli tabanlardan üretilen ayakkabılar giymek ayaklarınızın nefes almasını sağlayacaktır ve bahsetmiş olduğumuz ayak rahatsızlıklarının önüne geçmiş olacaktır. Bu nedenle bir ayakkabı üreticisi bu unsurları daima en öncelikli üretim planında tutmalıdır ve bu aşamaları olumlu bir şekilde tamamlamadan önce pazarlama vizyonundan bahsetmemelidir.
  Cabani bu unsurları daima öncelikli tutarak ve ürettiği bütün kadın / erkek ayakkabı modellerinde en iyi ana bileşen malzemeleri almaktadır. Aynı zamanda da işçiliği, kaliteyi, şıklığı ve konforu en üst düzeyde tutmaya son derece özen göstermektedir.  Bu sebeple üretmiş olduğu ayakkabıların ayak sağlığı açısından son derece kaliteli ve ekseriyetinde sağlıklı olduğunun garantisini Cabani her zaman siz değerli müşterilere vermektedir.

  Sağlık insanın en büyük servetidir ve söz konusu insanın yürümesini sağlayan ayaklar olduğu zaman onlara daima iyi bakmalı ve kaliteyi en çokta ayakkabı ve ayakkabı ürünlerinde aranmalıdır. 
   
  Kadın Kategorisinde Öne Çıkanlar
  Cabani Günlük Terlik Pembe Süet
  Cabani Hasır Detaylı Günlük Kadın Terlik Pembe Süet
  $ 32.23
  Sepetteki Fiyatı :$ 24.17
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Nata Deri
  Cabani Light Taban Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Siyah Nata Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  Cabani Günlük Kadın Ayakkabı Siyah Deri
  $ 122.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 91.91
  Cabani Günlük Sandalet Siyah Deri
  Cabani Lazer Detaylı Tokalı Günlük Kadın Sandalet Siyah Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  % 39
  Hakiki Deri + Gelax
  Cabani Danielle K Özel Tasarım Light Taban Bağcıklı Gelax Jel Taban Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz Soft Deri
  $ 141.90
  Sepetteki Fiyatı :$ 106.43
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Soft Deri
  % 44
  Cabani Sorrento Yüksek Taban Bağcıklı Günlük Kadın Ayakkabı Siyah Vegan Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Vegan Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Siyah Analin Deri
  $ 106.42
  Sepetteki Fiyatı :$ 79.81
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Analin Deri
  % 25
  Cabani Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz Floter Deri
  $ 106.42
  Sepetteki Fiyatı :$ 79.81
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Floter Deri
  % 39
  Cabani Priyanka C Özel Tasarım Light Taban Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz Keten
  $ 151.58
  Sepetteki Fiyatı :$ 113.69
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Keten
  % 33
  Hakiki Deri
  Cabani Light Taban Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz Napa Deri
  $ 145.13
  Sepetteki Fiyatı :$ 108.85
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Napa Deri
  % 25
  Hakiki Deri
  Cabani Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Siyah Deri
  $ 106.42
  Sepetteki Fiyatı :$ 79.81
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Deri
  % 71
  Hakiki Deri
  Cabani Topuklu Günlük Kadın Sandalet Füme Floter Deri
  $ 58.03
  Sepetteki Fiyatı :$ 43.52
  Cabani Günlük Sandalet Füme Floter Deri
  % 41
  Hakiki Deri
  Cabani Özel Tasarım Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz
  $ 122.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 91.91
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz
  % 38
  Cabani Alessandra Lux Tasarım Klasik Kadın Terlik Siyah Croco Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Klasik Terlik Siyah Croco Deri
  % 44
  Hakiki Deri
  Cabani Lazer Detaylı Fiyonklu Comfort Günlük Kadın Ayakkabı Siyah Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Dolgu Topuklu Tokalı Günlük Kadın Sandalet Siyah Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Sandalet Siyah Deri
  % 44
  Hakiki Deri
  Cabani Günlük Kadın Sandalet Füme Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Sandalet Füme Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Dolgu Topuk Comfort Günlük Kadın Ayakkabı Lacivert Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Lacivert Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Metal Aksesuarlı Cırt Bantlı Günlük Kadın Sandalet Siyah Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Sandalet Siyah Deri
  % 49
  Cabani Fiyonk Detaylı Günlük Kadın Babet Siyah Deri
  $ 77.39
  Sepetteki Fiyatı :$ 58.04
  Cabani Günlük Babet Siyah Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Metal Aksesuarlı Cırt Bantlı Günlük Kadın Sandalet Mavi Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Sandalet Mavi Deri
  % 43
  Cabani Lazer Detaylı Stiletto Günlük Kadın Ayakkabı Bej Deri
  $ 122.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 91.91
  Cabani Günlük Ayakkabı Bej Deri
  % 42
  Cabani Fiyonk Detaylı Loafer Günlük Kadın Ayakkabı Bej Deri
  $ 90.29
  Sepetteki Fiyatı :$ 67.72
  Cabani Günlük Ayakkabı Bej Deri
  % 42
  Cabani Fiyonk Detaylı Loafer Günlük Kadın Ayakkabı Pudra Deri
  $ 90.29
  Sepetteki Fiyatı :$ 67.72
  Cabani Günlük Ayakkabı Pudra Deri
  % 42
  Cabani Fiyonk Detaylı Loafer Günlük Kadın Ayakkabı Siyah Deri
  $ 90.29
  Sepetteki Fiyatı :$ 67.72
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Lazer Detaylı Fiyonklu Comfort Günlük Kadın Ayakkabı Siyah Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Ayakkabı Siyah Deri
  % 49
  Cabani Montreux Yüksek Taban Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Gri GRI LUX TEKSTIL [Gri] [Vegan Kırışık Rugan
  $ 87.06
  Sepetteki Fiyatı :$ 65.30
  Cabani Sneaker Ayakkabı Gri GRI LUX TEKSTIL [Gri] [Vegan Kırışık Rugan
  % 44
  Cabani Castelsardo Yüksek Taban Bağcıklı Günlük Kadın Ayakkabı Gümüş Vegan Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Ayakkabı Gümüş Vegan Deri
  % 44
  Hakiki Deri
  Cabani Yüzük Aksesuarlı Şerit Detaylı Günlük Kadın Terlik Siyah Naturel Floter Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Günlük Terlik Siyah Naturel Floter Deri
  % 44
  Cabani Portofino Yüksek Taban Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Siyah Vegan Süet
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Sneaker Ayakkabı Siyah Vegan Süet
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Topuklu Günlük Kadın Terlik Pudra Deri
  $ 93.52
  Sepetteki Fiyatı :$ 70.14
  Cabani Günlük Terlik Pudra Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Lazerli Fermuar Detaylı Bağcıklı Sneaker Kadın Ayakkabı Beyaz Deri
  $ 96.74
  Sepetteki Fiyatı :$ 72.56
  Cabani Sneaker Ayakkabı Beyaz Deri
  % 38
  Hakiki Deri
  Cabani Lazer Detaylı Tokalı Günlük Kadın Sandalet Taba Deri
  $ 80.61
  Sepetteki Fiyatı :$ 60.46
  Cabani Günlük Sandalet Taba Deri
  % 40
  CARLO VERDE Çırt Bantlı Günlük Kadın Terlik Siyah Vegan Deri
  $ 25.77
  Sepetteki Fiyatı :$ 19.33
  CARLO VERDE Günlük Terlik Siyah Vegan Deri
  % 53
  Cabani Topuklu Günlük Kadın Ayakkabı Füme Deri
  $ 60.94
  Sepetteki Fiyatı :$ 45.70
  Cabani Günlük Ayakkabı Füme Deri
  % 42
  CARLO VERDE Lazer Detaylı Günlük Kadın Terlik Siyah Vegan Deri
  $ 22.55
  Sepetteki Fiyatı :$ 16.91
  CARLO VERDE Günlük Terlik Siyah Vegan Deri
  % 45
  Rio-s 1.Kalite Eva Günlük Kadın Terlik Gri
  $ 11.77
  Sepetteki Fiyatı :$ 8.83
  Rio-s Günlük Terlik Gri
  % 40
  CARLO VERDE Lazer Detaylı Günlük Kadın Terlik Bej Vegan Deri
  $ 25.77
  Sepetteki Fiyatı :$ 19.33
  CARLO VERDE Günlük Terlik Bej Vegan Deri
  % 40
  CARLO VERDE Çırt Bantlı Günlük Kadın Terlik Bej Vegan Deri
  $ 25.77
  Sepetteki Fiyatı :$ 19.33
  CARLO VERDE Günlük Terlik Bej Vegan Deri
  % 40
  CARLO VERDE Çapraz Bağ Lazer Detaylı Günlük Kadın Terlik Bej Vegan Deri
  $ 25.77
  Sepetteki Fiyatı :$ 19.33
  CARLO VERDE Günlük Terlik Bej Vegan Deri


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.