Cüzdan
Cabani Streç Detaylı Kartlıklı Cüzdan 794 Siyah
$19.24 KDV Dahil
$24.06 KDV Dahil
Cüzdan
Cabani Streç Detaylı Kartlıklı Cüzdan 794 Kahve
$19.24 KDV Dahil
$24.06 KDV Dahil

Erkek Cüzdan

Erkek cüzdan, birbirinden farklı modelleri ile yeni sezonda satışa giriyor. Özellikle erkek kartlık cüzdan, erkek deri cüzdan ve erkek mini cüzdan bu senenin favorileri arasındadır. Erkekler, rahat kullanışlı ve çok fazla yer kaplamayan modelleri arzu ettikleri için bu sene daha küçük boy cüzdanlar modadır. İç fermuarlı olan modeler parayı iyi korumak ve fazla yer kaplamadan cüzdan taşımak için çok idealdir.

Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan modelleri, erkek kartlık, erkek deri kartlık, erkek küçük cüzdan ve erkek kredi kartlık cüzdan modelleri olarak sayılabilir. Üstelik uygun fiyatlı ve birbirinden farklı seçenekleriyle tarzınıza uygun modeli bulacağınızın garantisini vermek mümkündür. Yanınızda çanta taşımak istemiyorsanız cep cüzdanı modellerine de bakabilir, dışarıda bir buluşmanız olduğunda konforlu günler geçirebilirsiniz. 

Erkek Cüzdan Fiyatları

Erkek cüzdan fiyatları, genelde 80-100 arasında iyi ve kaliteli modeler bulmanız mümkündür.

Daha uygun fiyatlı ürünler tercih ediyorsanız ürünün kalitesini iyice test etmeniz önerilmektedir. Birçok cüzdanın kumaşı kalitesiz olarak yapıldığı için çabuk aşınabilmektedir.  

İndirimli Erkek Cüzdan Modelleri 

İndirimli erkek cüzdan modelleri, her bütçenin kendine uygun kaliteli ürün kullanmaya ihtiyacı vardır. Deri modeler veya daha haki modellerde cüzdanların şık durduğu söylenebilir. Bunların indirimli fiyatlarını yakalamak için uygun fiyatlı markaları araştırmanız tavsiye edilir. Böylelikle maksimum 100 TL’ye şık bir aksesuar olan cüzdan sahibi olabilirsiniz. 

Erkek Cüzdan Çeşitleri Nelerdir?

Erkek cüzdan çeşitleri, erkek kartvizitlik cüzdan, erkek ince cüzdan, hakiki deri erkek cüzdan ve çeşitli renklerdeki cüzdanlar olarak sayılabilir. Farklı renklerde deri modeldeki cüzdanlar, erkeklerin günlük yaşamda veya davette tercih ettikleri şık modellerdir. Bazen küçük cüzdanlar da çok eşya taşımayı sevmeyen erkeklerin kurtarıcısı olabilmektedir. 

 

Şık Tasarımları ile Erkek Cüzdan Modelleri 

Şık tasarımları ile erkek cüzdan modelleri dendiğinden en çok deri ve haki siyah modellerin tercih edildiği söylenebilir. Bu modellerin birden fazla çeşidi bulunduğu için çeşitli markalardan araştırmalar yaparak kendi bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle küçük ve orta boy deri modeller, erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdir. 

 

İddialı Erkek Cüzdan Çeşitleri

İddialı erkek cüzdan çeşitleri, spor giyimin yanında daha çok haki modellerin yakıştığı söylenebilir. Eğer şık bir parti veya davet varsa kesinlikle deri veya parlak kumaş modelleri tercih etmelisiniz. Bir davette kumaş pantolonunuzun cebine sığacak kadar olan boyutları tercih etmeniz daha şık görünmenizi sağlar. 

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Erkek Cüzdan Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile erkek cüzdan seçenekleri, boyut olarak küçük modeller her dönemin en çok tercih edilenidir. Zaten erkeklerin fazla yük taşımayı sevmediği bilindiği için randevularında rahat etmeleri açısından küçük modeller birebirdir. Bunun yanında daha büyük ve farklı desenlerde olan modeller de mevcuttur. Kendinize uygun modeli seçerek kıyafetiniz ve ayakkabınız ile uyumlu hale getirdiğiniz takdirde şık ve klas bir görünüm elde etmiş olursunuz. 

Erkek Cüzdan Nasıl Seçilir?

Erkek cüzdan seçiminde öncelikle tarzınıza göre bir model beğenmeniz önemlidir. Saç stiliniz, erkek ayakkabı modeliniz ve giydiğiniz giysilerle uyumlu olması önemlidir. Renk olarak size en çok yakışan veya her kıyafetle uyumlu olabilecek bir rengi seçmeniz önerilmektedir. 

Erkek Cüzdan Nasıl Temizlenir?

Erkek cüzdan temizlemek için çok lekelendiği zaman arap sabunu kullanmak iyi gelebilir. Sirke ve arap sabununu karıştırarak ovalayıp cüzdanınızın üzerine hafif bir bez ile sürebilirsiniz. Bu sayede temizlemiş olacağınız için işlemi çok bastırmadan dikkatlice yaparsanız daha hijyenik bir görüntü elde edersiniz. Sonra kalıntıları pamukla temizleyerek cüzdanınızı tertemiz yapabilirsiniz.