Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

www.cabani.com.tr üzerinden aldığınız ürün veya ürünlerinizi genel merkez adresimize faturası ile birlikte MNG kargo: 931629966 (ANTREPO ŞUBE) müşteri kodunu kullanarak gönderebilirsiniz. Ürün kutusunun içerisinde değişim nedeni ve hangi ürün ile değiştirmek istediğinizi yazan bir not koymanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir sorunuz olursa 0850 242 22 20 numaralı telefondan uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, dilerseniz  +90 530 976 89 48 numaralı whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

www.cabani.com.tr üzerinden aldığınız ürün veya ürünlerinizi kesinlikle kullanılmamış olması şartı ile 30 gün içerisinde genel merkez adresimize MNG kargo: 931629966  (ANTREPO ŞUBE) müşteri kodunu kullanarak gönderebilirsiniz. Gönderim yaparken kutunun içerisine iade talebinizin nedeni ile ilgili bir not eklemenizi rica ederiz. Paketi Cabani İş Merkezi No: 82 Kat: 1 İkitelli Organize San. Bölgesi Atatürk Bulvarı İkitelli-Başakşehir-İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir. Herhangi bir sorunuz olursa 0850 242 22 20 numaralı telefondan uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, dilerseniz  +90 530 976 89 48 numaralı whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

Ürün elinize ulaştığı tarih itibari ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade gönderirsem kargoyu ben mi ödeyeceğim?

İade gönderilerinizi MNG Kargo: 931629966 müşteri kodu ile gönderdiğinizde herhangi bir ücret ödememektesiniz. Farklı bir kargo şirketi seçerseniz gönderi ücretini ödemektesiniz.

Taksitli alışveriş yaptım, iadem nasıl yapılacak?

İade geri ödemesini bankanıza tüm tutar olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz ancak ödemenizi taksitli yaptıysanız tutarlar her ay kartınıza taksit tutarı kadar yansıyacaktır. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan almanız gerekmektedir.

Onaylanan iademin geri ödemesi ne zaman yapılır?

İadeniz onaylandıktan hemen sonra ödemeniz yapmış olduğunuz yöntem ile tarafımızca bankanıza yatırılır. İadeniz bankalara bağlı olarak 7 ile 15 gün içerisinde hesabınıza yansıyabilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan almanız gerekmektedir.

Siteniz üzerinden aldığım ürünlerin tadilatını nasıl yaptıralım?

www.cabani.com.tr internet sitemizden aldığınız ürünlerin tadilat işlemlerini inceleme birimimize gönderebilirsiniz. MNG KARGO: 931629966 müşteri kodu ile Cabani İş Merkezi No: 82 Kat: 1 İkitelli Organize San. Bölgesi Atatürk Bulvarı İkitelli-Başakşehir-İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir. Ürününüzün içerisine mutlaka durumu aktarabileceğiniz bir not koymanızı tavsiye ederiz. Konuyla ilgili talebiniz arkadaşlarımıza ulaştıktan sonra sizlere vermiş olduğunuz iletişim numarasından geri dönüş yapılacaktır. Herhangi bir sorunuz olursa 0850 242 22 20 numaralı telefondan uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, dilerseniz  +90 530 976 89 48 numaralı whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR