ULUSLARARASI GÖNDERİM

 

cabani.com.tr’den verdiğiniz siparişleri DHL, UPS, PTS, AFS TRANSPORT, FEDEX ve ARAMEX  firmaları ile göndermekteyiz. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan gönderileri CDEK kargo ile gönderilir. Sitemizden vereceğiniz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir ve güvenli şekilde size ulaştırılır.

Teslimat ülkesinin gümrük kurallarına bağlı olarak teslimat süreleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Yurtdışı siparişleri için Kredi Kartı, Havale, Sofort, BanContact, Giropay, İdeal, Safetypay, Trustly ödeme seçenekleri mevcuttur. Herhangi bir sorunuz olursa +908502422220 numaralı telefondan uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, dilerseniz  +90 530 976 89 48 numaralı WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz.

Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Sepet adımında kargo bedeli eklenmiş bir şekilde toplam tutarı görebilirsiniz.

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

Gönderilen paketler için, ülke bazlı oluşabilecek ekstra masraflar (KDV, Gümrük vergileri vb) alıcıya aittir.

Yurt dışı gönderilerinde 30 gün içinde iade hakkınız mevcuttur. Değişim yapılamamaktadır. Ancak ürünün kullanılmamış olması gereklidir İade olacak ürün kutusu ve faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir.

Yurt dışı gönderilerinde iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için; WhatsApp ve e-mail ile bize ulaşabilirsiniz.

İnternet Satış E-mail : [email protected]
WhatsApp İletişim Hattı : +90 530 976 89 48

 

Önemli Notlar;

Rusya teslimat adresli siparişlerinizde ülke gümrüğü tarafından pasaport numaranız (Passport ID number) talep edilmektedir. Bu sebeple CDEK kargo yetkilileri pasaport numaranızı sizden talep edecektir. Pasaport numaranız olmadan gönderim yapılmayacaktır.

Kapıda ödemeli siparişlerde $200 üstü tutarlarda, ödemenin bir kısmının Havale vb. sistemlerle müşteri hizmetlerimizin ileteceği bilgiler ile gönderilmesi gerekmektedir.

Ürdün, Bahreyn, Kuveyt, Katar, Yemen, Umman, BAE ülkeleri teslimat adresli $400 üzeri siparişlerde, ülke gümrük kuralları sebebiyle siparişiniz 2 veya 3 parça halinde gönderilecektir.

Suudi Arabistan teslimat adresli siparişlerinizde toplam sipariş tutarı $260 üzeri olursa, gümrük kuralları gereği siparişiniz 2 veya 3 paket halinde gönderilecektir.

Ürdün ve Katar teslimat adresli siparişlerinizde ülke gümrüğü tarafından kimlik numaranız (ID number) talep edilmektedir. Bu sebeple müşteri hizmetlerimiz kimlik numaranızı sizden talep edecektir.

MENA bölgesindeki teslimat ülkelerinden verilen COD siparişleri teslim alınmadığı takdirde, belirtilen teslimat adresine bir daha kargo çıkışı yapılmayacaktır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR