Kadın Terlik

Kadın terlik modelleri farklı tasarımları ve oldukça canlı renklere sahip seçenekleriyle zevkli tasarımlara sahiptir. Oldukça geniş ürün yelpazesi içinde olan kadın terlik modelleri, kombinleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Şort, etek ya da elbise gibi kıyafetlerin altına giyebileceğiniz kadın spor terlik modelleri ile tarzınızı da ortaya çıkarabilirsiniz.

Kadın Terlik Modelleri

Her dönem moda akımları arasında yer alan farklı tasarımlara ve renklere sahip olan kadın terlik modelleri yaza ayak uyduran en özel ürünlerdir. Yaz mevsimlerinde sıklıkla tercih edilen kadın parmak arası terlik modelleri hem şık hem de konforlu yapıları ile dikkat çekmektedir. Kadın terliklerinin arasında deri kadın terlik ürünleri ve kadın topuklu terlik modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca son dönemlerde sıklıkla tercih edilen taş tasarımlar, gece hayatında sıklıkla giyilirken günlük hayatta da kombinleri en iyi şekilde tamamlamaktadır. Spor kıyafetleriniz ve şık elbiselerinizle tercih ederek giyebileceğiniz terlik modelleriyle tarzınızı yansıtabilirsiniz. İndirimli kadın terlik modelleri arasında yer alan ve farklı zevklere hitap eden terlik modellerini de bulmak mümkündür. Zımbalı ve çift bantlı terlik kadın modellerini günlük hayatınızda rahatlıkla giyinebilirsiniz. Ayrıca tercihe göre kadın topuklu terlik modellerini satın alarak davet ve doğum günü gibi özel organizasyonlarda rahatlığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Siz de kadın terlik modelleri arasında yer alan şık ve spor terlikler arasında bütçenizin yettiği seviyelerde ürünlere sahip olabilir ve kombinlerinizi daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

İndirimli Kadın Terlik Modelleri

Yaz dönemlerinde sıklıkla tercih edilen terlikler dönemsel olarak modaya da ayak uydurmaktadır. Buna göre yaz dönemlerinin farklı zamanlarında indirime sokulan kadın terlik modelleri de kadınları cezbetmektedir. Özellikle parmak arası terlik modelleri ve kemerli terlikler yaz tatillerinde tatillerde sıklıkla tercih edilmesi nedeniyle indirime sürekli olarak giren terlik modelleridir. Ayrıca günlük kullanımlar için tasarlanan ve fiyonk tasarımları ve canlı renkleri ile ön plana çıkan terliklerde indirime girmektedir.

Kadın Terlik Çeşitleri Nelerdir?

Yaz dönemlerinde ister kahve içmeye giderken, gece partilerinde, ofis ortamlarında ya da özel davetlerde severek tercih edebileceğiniz tamamlayıcı terlik modelleri tasarımlarına göre özel olarak üretilmiştir. Özellikle beyaz kadın terlik çeşitleri farklı tasarımlara göre üretildiği için farklı kıyafetlere tam uyum sağlamaktadır. Ayrıca özel yapılarıyla tercih edilen kadın dolgu topuk terlik modelleri de özel günlerde giyilen kıyafetlerin daha iyi görünmesini sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Plastik terlik kadın çeşitleri ise ıslak zeminlerde kaymayan yapıları sayesinde olabilecek kazaların önüne geçmektedir. Kaymaz terlik çeşitlerini tercih ederek olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Deri kadın terlik çeşitleri ise kaliteli yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca tercih edebilir ve her alanda şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Konforlu ve Şık Tasarımları ile Kadın Terlik Modelleri

Kadın yazlık terlik modelleri arasında hem konforlu hem de şık tasarımları ile ön plana çıkan comfort terlik modelleri, birbirinden farklı renklere ve özel işleme tasarımları ile şıklığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Günlük hayatınızda giyebileceğiniz gibi özel günlerde de rahatlıkla kıyafetlerinizin altında tercih edebilirsiniz. Ayrıca deri dolgulu yapılarıyla özel olarak üretilen ve kemer kısımlarında özel işlemelerle şıklık konusunda önemli bir yere sahip olan terlik modellerini kadınların büyük ilgisini çekmektedir.

İddialı Kadın Terlik Çeşitleri

Kadın terlik çeşitleri yaz dönemlerinde tercih edilen ürünler arasında olsa da özel günler, davetler ya da günlük hayatta kıyafetlerle sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak kıyafet konusunda iddialı seçimlerle birlikte tercih edilebilecek iddialı terlik modelleri arasında alessandra lux tasarım terlik modelleri önemli bir yere sahiptir. İddialı kıyafetlerle tercih edilen model olması nedeniyle her kıyafetle uyum sağlayan renklere ve tasarımlara sahiptir. Özellikle kemer yapıları ve kullanılan renklerle birlikte farklı görünmeyi sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Rahat Kadın Terlik Modelleri

Yaz günlerinde giyilen terlikler genellikle sıcağa maruz kalmamak amacıyla tercih edilmektedir. Bu nedenle rahatlık konusunda farklı kategorilere ayrılan birden fazla terlik modeli bulunur. İlk olarak kullanım alanlarına göre farklı modelleri olsa da genellikle uniseks terlik modelleri gün boyu ayaklarınızın rahatlığını en üst seviyede tutan taban özellikleri ile öne çıkmaktadır. Ortopedik terlik kadın modelleri arasında yer alması ve oldukça hafif ve esnek yapısı ile gün boyunca rahat hissetmenizi sağlamaktadır.

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Kadın Terlik Seçenekleri

Kadın terlik çeşitleri kullanım alanlarına göre farklı tasarımlara ve özelliklere göre üretilir. Günlük terlik modelleri daha rahat ve esnek yapılara sahip olurken özel günlerde tercih edilen kadın terlik modelleri daha canlı ve özel aksesuar ürünleri ile donatılmıştır. Bu modeller genellikle taş aksesuarları ya da kemerlerde kullanılan fiyonk modellerine göre ayrılmaktadır. Ayrıca özel ortopedik taban yapıları sayesinde farklılıkla birlikte özel konforu da bir arada sunmaktadır.

Farklı Model Seçenekleriyle Kadın Terlik

Terlik modelleri esnek yapıları, taban kısımlarında olan özel ürünler, kemer sistemleri ve özel süslemeler gibi özellikler sayesinde farklı modellere ayrılır. Bu ürünler tasarımları sayesinde günlük kullanımlar, özel davetler ya da nişan ve düğün gibi alanlarda giyilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış modellerdir. Genellikle günlük kullanımlarda topuklu terlik modelleri ve taşlı modeller tercih edilirken özel günlerde ise özel boncuk tasarımlara sahip ya da tokalı terlik modelleri tercih edilir. Terlikler topuklu ve topuksuz olmak üzere de kendi modellerine sahip ürünlerdir. Topuklu modeller özel süslemeleri ve renklerine göre de yaz dönemlerinde düğün ve davetlerde kullanılmaktadır.

Kadın Terlik Fiyatları

Rahatlık ve konfor seven kadınların sevdiği ürünler arasında yer alan terlikler, farklı renkleri ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanılan malzemeler, taban kısımlarının yapısı ve modelleri kadın terlik fiyatlarının arasındaki değişikliği belirlemektedir. Hassas ayaklar için özellikle üretilen özel tasarımlı terlikler sayesinde ayaklarda herhangi bir ağrı ya da sorunların oluşmaması için üretilen terliklerde diğer terliklere göre daha yüksek fiyata satılmaktadır. Ayrıca ortopedik yapıya sahip tasarımlar ayak sağlığı açısından da önemli sonuçlar vermektedir. İlerleyen dönemlerde meydana gelebilecek sırt ve bel ağrılarının önüne geçmeyi başaran taban özellikli terliklerde sıklıkla tercih edilir. Deri, suni deri ve hasır gibi farklı malzemelerle üretilen terlik modelleri de fiyat farklılıklarına neden olabilmektedir.

Kadın Terlik Nasıl Seçilir?

Terlik seçerken ilk olarak terlik numarasına ve rahatlığa dikkat edin. Bu durum ayak sağlığınızı doğrudan etkilemektedir. Ayrıca şıklık konuş önemli olsa da ilk olarak rahatlığa önem vermek hem sizin hem de ayaklarınız için son derce önemlidir. Büyük ya da küçük terlik almak yerine giyilen ayakkabı modelinden 1 numara küçük terlik modeller genellikle ayaklara tam uymaktadır. Terlik seçerken ayrıca mevsimine göre de seçmelisiniz. Son olarak terliği hangi alanda kullanacaksanız (ev, özel günler ya da davetler) ona göre seçmeye özen gösterin.

Kadın Terlik Nasıl Temizlenir?

Bir kovanın içine sıcak su koyarak çamaşır deterjanını suyun içine ilave edin. Terliklerinizi kovanın içine attıktan sonra en az 1 en fazla 1 buçuk saat boyunca içinde kalmasını sağlayın. Süre dolduktan sonraysa nemli bir bezi elinize alarak az miktarlarda çamaşır suyunu dökün ve terlikleri bu bezi fazla bastırmadan güzelce silin. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli konu çamaşır suyunun miktarı ve terliğin yapısıdır. Eğer yırtılacak kadar özel bir yapıya sahip üründen üretildiyse çamaşır suyunu kullanmamaya dikkat edin. Bazı durumlarda terlikler keten ya da parlak maddelerden üretildiği için bu durum terliklere zarar verebilir. Bu noktada ıslak nemli bir bezle terliğinizi yumuşak bir bez ya da yumuşak uç kısmına sahip fırça yardımıyla temizledikten sonra ılık suyu kullanarak durulayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir şekilde ne leke ne de kiri terlik üzerinde görmeniz mümkün olur. Oldukça hassasa yapılarda olması nedeniyle özen ve yavaş hareket ederek temizleyin.

Dilerseniz Kadın Sandalet Modelleri Kategorimizi de İnceleyebilirsiniz.

Terlik
Cabani Yeezy Slide Kadın Terlik Yezy-1 Sarı
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Yeezy Slide Kadın Terlik Yezy-1 Lila
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Yeezy Slide Kadın Terlik Yezy-1 Pudra
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Yeezy Slide Kadın Terlik Yezy-1 Siyah
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil
Terlik
Cabanı Prp-02 Perpetual Uniseks Lüks Terlik
$12.20 KDV Dahil
$15.25 KDV Dahil
Terlik
Cabanı Prp-02 Perpetual Uniseks Lüks Terlik
$12.20 KDV Dahil
$15.25 KDV Dahil
Terlik
Cabanı Prp-02 Perpetual Uniseks Lüks Terlik
$12.20 KDV Dahil
$15.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Taban Gerçek Deri Kadın Terlik 211110 Siyah
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Taban Gerçek Deri Kadın Terlik 211110 Bej
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Taban Gerçek Deri Kadın Terlik 211110 Taba
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Taban Gerçek Deri Kadın Terlik 211110 Pudra
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Topuk Örgülü Kadın Terlik 211193 Siyah
$50.52 KDV Dahil
$63.15 KDV Dahil
Terlik
Cabani Dolgu Topuk Örgülü Kadın Terlik 211193 Taba
$50.52 KDV Dahil
$63.15 KDV Dahil
Terlik
Kadın Günlük Terlik 211205 Siyah
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Kadın Günlük Terlik 211205 Pudra
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Kadın Günlük Terlik 211205 Taba
$41.25 KDV Dahil
$51.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Dolgu Topuklu Terlik 211115 Siyah
$46.31 KDV Dahil
$57.88 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Dolgu Topuklu Terlik 211115 Bej
$46.31 KDV Dahil
$57.88 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Dolgu Topuklu Terlik 211115 Taba
$46.31 KDV Dahil
$57.88 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Klasik Terlik 90896
$18.94 KDV Dahil
$23.63 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Taş Aksesuarlı Günlük Terlik 145
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Taş Aksesuarlı Günlük Terlik 145
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Tokalı Günlük Terlik 143
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Boncuk Aksesuarlı Günlük Terlik 140
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Unisex ARZN Çift Bantlı Günlük Terlik 002KD Vizon
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Topuklu Günlük Terlik 6478
$29.46 KDV Dahil
$36.83 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Lazerli Günlük Terlik 9527-07
$18.20 KDV Dahil
$22.68 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Topuklu Günlük Terlik 775822
$17.46 KDV Dahil
$21.78 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Topuklu Klasik Terlik 3008
$16.83 KDV Dahil
$21.00 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Klasik Terlik 5023
$16.83 KDV Dahil
$21.00 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Tokalı Günlük Terlik 143
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Boncuk Aksesuarlı Günlük Terlik 140
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Taş Süslemeli Günlük Terlik 8627
$38.73 KDV Dahil
$48.41 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Taş Süslemeli Günlük Terlik 8627
$38.73 KDV Dahil
$48.41 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın 4 cm Topuklu Büzgü Motifli Günlük Terlik 20SS02.03
$21.04 KDV Dahil
$26.31 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın 4 cm Topuklu Büzgü Motifli Günlük Terlik 20SS02.03
$21.04 KDV Dahil
$26.31 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Dolgu Topuk Günlük Terlik 1044
$20.20 KDV Dahil
$25.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Dolgu Topuk Günlük Terlik 1044
$20.20 KDV Dahil
$25.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Parmak Arası Terlik ESM211-Z
$4.20 KDV Dahil
$5.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Parmak Arası Terlik ESM211-Z
$4.20 KDV Dahil
$5.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Rios E250-Z Terlik
$5.88 KDV Dahil
$7.36 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın LAVRY Örgü Detaylı Topuklu (Mules) Günlük Terlik 97856
$42.09 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın LAVRY Örgü Detaylı Topuklu (Mules) Günlük Terlik 97856
$42.09 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Klasik Terlik 4085
$29.46 KDV Dahil
$36.83 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Klasik Terlik 4085
$29.46 KDV Dahil
$36.83 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Klasik Terlik 4085
$29.46 KDV Dahil
$36.83 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Alessandra Lux Tasarım Klasik Terlik 15
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Alessandra Lux Tasarım Klasik Terlik 15
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Alessandra Lux Tasarım Klasik Terlik 15
$25.25 KDV Dahil
$31.57 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Çapraz Bağlı Tokalı Klasik Terlik 8
$16.83 KDV Dahil
$21.04 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın 8 cm Dolgu Topuklu Lazer Detaylı Çapraz Bant Günlük Terlik 2168
$36.20 KDV Dahil
$45.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın 8 cm Dolgu Topuklu Lazer Detaylı Çapraz Bant Günlük Terlik 2168
$36.20 KDV Dahil
$45.25 KDV Dahil
Terlik
Cabani Kadın Comfort Günlük Terlik 20
$21.04 KDV Dahil
$26.31 KDV Dahil
Terlik
Rio-s Kadın Klasik Terlik ESM212-Z
$3.78 KDV Dahil
$4.73 KDV Dahil
Terlik
PU Bej Kadın Terlik
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil
Terlik
Cabani Fogol Slide Ekstra Soft Eva Günlük Kadın Terlik 116441  Pembe
$10.09 KDV Dahil
$12.62 KDV Dahil