Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 1169 Siyah
$16.28 KDV Dahil
$20.35 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 3016 Mavi
$26.65 KDV Dahil
$33.31 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 3016 Siyah
$26.65 KDV Dahil
$33.31 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 3016 Gri
$26.65 KDV Dahil
$33.31 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 1 Siyah
$14.80 KDV Dahil
$18.50 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 1 Lacivert
$14.80 KDV Dahil
$18.50 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 1 Gri
$14.80 KDV Dahil
$18.50 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 3010 Siyah
$25.17 KDV Dahil
$31.46 KDV Dahil
Kartlık
 Kahve
$8.87 KDV Dahil
$11.09 KDV Dahil
Kartlık
Cabani Unisex Kartlık 5191 Siyah
$20.73 KDV Dahil
$25.91 KDV Dahil

Unisex Kartlık

Unisex kartlık, kadın ve erkeklerin tereddüt etmeden kullanacakları konforlu ürünlerdendir. Çok sayıda karta sahipseniz hepsini cüzdanınıza sığdırmanız zor ve güvensiz bir seçim olabilir. Kendinize uygun, şık ve kullanışlı bir kartlıktan yardım almak bu bağlamda pratik ve güzel bir çözüm sunar. Bir kartlık kullanmak günlük hayatınızı kolaylaştıracak basit bir aksesuar yardımı satın almaktır.

Unisex Kartlık Modelleri

Unisex kartlık modelleri arasında birçok farklı tasarım ve kullanım biçimine uygun seçenekler yer almaktadır. Bunlar arasında en yaygın olanı deri unisex kartlıklardır. Deri kartlıklar uzun ömürlüdür. Sentetik malzemelerden üretilen kartlıkların aksine deri çeşitlerinden üretilen kartlıklar daha dayanıklıdır. Yüksek kaliteli bir deriden üretilen kartlığınız size uzun yıllar yıpranma göstermeden eşlik edebilir. Birçok deri firması deriyi işlerken uzun süreli dayanacak, şık ve konfor taşıyacak şekilde işlemler yapmaktadır. Bu şekilde deri yıpranmalara ve eskimelere daha dayanıklı hâle gelir. 

Deri ürünleri şık ve klas sahibi ürünlerdir. Modası hiç geçmeyecek, eskimeyecek, yıpranmayacak bir deri kartlık satın almak çok akıllıca bir çözümdür. Kompakt ebatları, suya dayanıklı olmaları bir tatil sürecinde size tahmin edebileceğinizden çok daha fazla fayda sağlar. Sürekli banka kartları, indirim kartları vb. Diğer kartları taşımak ve kullanmak zorunda olduğumuzdan seyahat ederken onları düzenli ve güvenli bir konumda bulmak hem anlık hem de sonrasında kurtarıcı bir şeydir.

Deri kartlıklar aynı alanda birden fazla kartı düzenlemek için mükemmel aksesuarlardır. Birçok insan seyahat ederken birden fazla kart kullanır bu nedenle bunları bir kartlıkta toplamak çok önemlidir. Unisex kredi kartlık kullanmanın avantajları arasında cebinize sığabilecek büyüklükte küçük ve işlevsel olmaları da yer alır. Unisex mini kartlıklar bu anlamda beklentinizi karşılayacak konforlu ürünlerdir .Deri ürünlerinin ve deri kartlıkların modası hiçbir zaman geçmeyeceğinden güvenle satın alabilirsiniz. 

Unisex Deri kartlıklar kullanırken bazı diğer malzemelerde karşınıza çıkabilecek mantar gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Sıradan kartlıklarda karşılaşabileceğiniz mantar vb. Problemler kartlığın yapıldığı maddede bozulmalara haliyle kötü görüntülere ve kullanım zorluklarına yol açabilir. Fakat deri bir kartlık kullandığınızda uzun ömürlü ve sağlıklı bir ürüne yatırım yapmış olursunuz. Unisex hakiki deri kartlık kullandığınızda stilinize muazzam bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Ayrıca kadın cüzdan modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Unisex Kaliteli Kartlık Çeşitleri

Unisex kaliteli kartlık çeşitleri arasında birçok farklı, konforlu, işlevsel, şık kartlık seçeneği bulunmaktadır. Unisex kartlık cüzdan sizi her ortamda büyük kart arama işlemlerinden kurtaracak işlevsel bir aksesuardır. Ayrıca farklı unisex ince kartlık seçenekleri çantalarınızdaki küçük bölmeler için harika saklama çözümleri sunarlar. Onları bir seyahate çıkarken, tatilde, iş yerinde, ofiste, alışverişte, evde kısaca aklınıza gelebilecek her yerde ve her şartta güvenle kullanabilirsiniz.

Unisex Kartlık Fiyatları

Unisex kartlık fiyatları ile ilgili farklı örnek ve modellere ulaşmanız mümkündür. Bu fiyatlar kartlık ürününün üretildiği maddeye, fonksiyonelliğine, kullanılan maddenin kalite durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Size en uygun kartlık modelini seçerken günlük yaşantınızın ritmini göz önünde bulundurarak daha akılcı bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin çok hareketli bir hayat akışına sahipseniz kartlık seçerken uzun ömürlü, sizi sürekli değişim yapmak zorunda bırakmayacak nitelikte malzemelerden üretilen, kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlayacak bir ürün tercih etmeniz çok faydalı olacaktır. Bu ürünü tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur da kartlık ve cüzdan seçimi arasındadır. Eğer kartlık kullanmakta zorlanıyorsanız veya onu kullanmayı benimseyemeyip sürekli unutanlardansanız kartlık bölümü olan bir cüzdan seçmeniz veya kartlık bölümü cüzdana dışarıdan entegre edilmiş bir model seçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Böylece bir taşla iki kuş vurabilir hem şık hem işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Unisex İndirimli Kartlık Modelleri

Unisex indirimli kartlık modelleri, bağlı oldukları sezona, üretim stok durumları ve buna benzer parametreler doğrultusunda kampanyalara alınmaktadır. Unisex indirimli kartlık modelleri ile ilgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartlık Fiyatları

Kartlık fiyatları birçok farklı parametre göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Kullanılan malzemenin cinsi ve niteliği, kullanım fonksiyonları, ürünün yer aldığı sezon bu parametrelerden bazılarıdır. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi ve örneklere web sitemiz üzerinden veya web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden irtibat sağlayarak ulaşabilirsiniz.