Klasik Kemer
Cabani Erkek 3.5.CM Klasik Kemer 19 Açık Kahve
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani Erkek Spor Kemer 404945 Taba
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Klasik Kemer
Cabani Erkek Klasik Kemer 19 Lacivert
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani 4 cm Hakiki Deri Erkek Kemer 040 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Spor Kemer
Cabani Erkek 4 CM Dikişsiz Spor Kemer 40 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$18.50 KDV Dahil

Erkek Kemer

Erkek kemer modellerinde bu sene taşlı şık veya spor modellerin bulunduğunu söylemek mümkündür. Özellikle erkek deri kemer ve kalın kemer tercihinde siyah ya da bordo takım elbise ile çok şık durmaktadır.

Paslanmaz nikel tokalı kemer modelleri de farklı takım elbise modellerine çok yakışmaktadır. Özellikle kahverengi kemer ve hakiki deri kemer erkekler için gece davetine giymek için en uygun aksesuarlardır. 

Erkek Kemer Modelleri

Erkek kemer modelleri denilince günlük hayatta bir buluşma için spor giyinen erkekler çoğunlukla erkek spor kemer modellerini tercih etmektedir. Akşam şık bir iş davetine gidecekleri takdirde siyah ya da farklı model kemerler tercih ettikleri söylenebilir.

Özellikle deri modeller özel tasarım olduğu zaman bireyler kendilerini daha şık ve taze bir görünümde hissedebilmektedir. İş toplantısında dahi kişinin kendisini rahat hissedeceği bir kemer takması toplantının iyi geçmesini sağlayacaktır. 

Erkek Kemer Fiyatları

Erkek kemer fiyatları, modeline göre değişse de iyi bir model için 100 TL den aşağıdan başlamamaktadır. Örneğin erkek örgü kemer, erkek tokalı kemer veya büyük beden kemer modellerine göre fiyatlar değişebilmektedir.

Daha özel tasarım modeller için 150-200 arasında ortalama bir fiyat ödemeniz mümkündür. Dikişsiz bir model için ise 50-100 arasında bir fiyat ödeyebilirsiniz. Tamamen kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun fiyatta ürün alabilmeniz mümkün olacağı için kendinize en uygun seçeneği araştırmanız önerilmektedir. 

İndirimli Erkek Terlik Modelleri

İndirimli erkek terlik modelleri, spor veya tokalı modeller yaz modası için indirimdedir. Parmak arası veya hasır modeller de 100 TL civarında uygun bir fiyata bulunabilir.

Daha uygun ürünler istiyorsanız klasik terlik modellerini tercih edebilirsiniz. Onun haricinde özel tasarımlar ve yeni çıkan ürünlerin indirimde olmadığını söylemek mümkündür. Deri model günlük terliklerin de indirimli fiyatına rastlamanız olasıdır ancak sık sık ilgili markaların sayfalarını takip etmeniz gerekir. 

Erkek Kemer Çeşitleri Nelerdir?

Erkek kemer çeşitleri, hasır kemer, beyaz erkek kemer, geniş kemer, kırmızı kemer ve daha birçok modelde olabilir. Özellikle spor ve deri modeller, erkek bireylerin en çok tercih ettiği modellerdir.

İş seyahatleri veya yurtdışı gezilerinde şık görünmek isteyenler ise özel tasarım modelleri kullanmaktadır. Örgü modelde dahi kemer bulabilmek mümkündür ve her çeşit renk kemer seçeneği mevcuttur. 

Konforlu Ve Şık Tasarımları İle Erkek Kemer Modelleri

Konforlu ve şık tasarımları ile erkek kemer modelleri, her seneye damga vuran ve hiç eskimeyecek olan deri ve spor modellerdir. Çünkü erkekler genelde rahat hissetmek ve şık görünmeyi aynı anda tercih etmektedir. Bu nedenle kot pantolon ve gömlek ile günlük yaşamda kullanabilecekleri klasik ya da spor bir modelde kemeri tercih etmek isteyebilirler.

Bazen de iş davetleri ve kısa seyahatler çıkabileceği için şık bir tokalı model kemer tercih edilebilir. Tamamen tercihe bağlı olduğu için her erkek kendi tarzına uygun olanını seçmelidir. 

İddialı Erkek Kemer Çeşitleri

İddialı erkek kemer çeşitleri, genişliği olan kalın model ve çoğunlukla siyah renkte olan ve parlak kemerler iddialıdır. Smokin giyildiğinden pantolonunuza uyacak en iddialı model deri ve parlak renkte olanlardır.

En iyi erkek kemer markaları çoğunlukla gece şıklığına uygun modeller tasarladığı için her renkte parlak ve deri modelleri bulabilirsiniz. Bazen daha ince kemerler de giydiğiniz pantolonun modeline göre üzerinize yakışabilir ve şık gösterebilir. 

Farklı Görünüm Ve Özellikleri İle Erkek Kemer Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile erkek kemer seçenekleri, siyah, kot veya deri modellerde kemer bulmanız mümkündür. Özellikle bazen daha kalın veya geniş modeller üretilmekte bunlar daha keten pantolonlar üzerinde tercih edilmektedir. 

Açık renk pantolon giyiyorsanız toprak renk kemerler tercih etmeniz de uygundur. Spor modelde giyinecekseniz düz kahverengi veya gri bir model tercih edebilirsiniz. 

Farklı Model Seçenekleriyle Erkek Kemerler

Farklı model seçenekleriyle erkek kemerler, giyim tarzınıza uygun her modelde kemeri piyasada bulmanız mümkündür. En önemlisi nasıl bir giyim tarzınız olduğunu tespit etmenizdir.

Çünkü spor tarzda giyinen biriyseniz parlak deri modeldeki kemerleri tercih etmeniz çok uygun olmaz. Ancak daha fresh ve soluk renklerde düz klasik modelleri tercih edebilir ve böylelikle şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. 

Erkek Kemer Nasıl Seçilir?

Erkek kemer seçiminde ayakkabınızla uyumlu olup olmadığına muhakkak bakın. Yüzde yüz deri bir model olması o modelin kalitesini gösterir ve ayrıca saatinizle de uyumuna bakabilirsiniz.

Ayakkabı ve kemer aynı renkte alınmalıdır. Spor giyiyorsanız koca tokalı olan modelleri sakın tercih etmeyin. Kısacası kıyafet ve ayakkabınızla uymasına çok dikkat edin. 

Kemer Nasıl Temizlenir?

Temiz bir yumuşak bezi şampuana batırıp ıslatarak kemerin üzerini silin. Bu yöntemin dışında pamuk veya vazelin ile de yavaşça kemerinizi temizlemeniz mümkündür. Bu işlemleri yaparken oldukça hafif ve nemli olarak silmeye özen göstermeniz gerekmekte çünkü hassas bir ürün olduğu için hemen aşınabilmektedir.

Erkek Cüzdan Modellerine de Göz Atabilirsiniz.