Klasik Sandalet
Cabani Erkek Günlük 306 Siyah
$37.02 KDV Dahil
$49.98 KDV Dahil
Klasik Sandalet
Cabani Erkek Günlük 306 Kum
$37.02 KDV Dahil
$49.98 KDV Dahil

Erkek Sandalet

Özellikle yaz dönemlerinde tercih edilen sandaletler farklı amaçlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Evlerde genellikle terlikler tercih edilirken dışarda daha kullanışlı ve konforlu olma özellikleri sebebiyle sandaletler tercih edilir. 

Erkek Sandalet Modelleri

Herkesin ihtiyacı göz önünde bulundurularak üretilen sandalet modelleri sayesinde her ortamda giyilebilir bir hale gelmiştir. Erkek sandalet terlik özellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilen modellerdir. Sandaletler genellikle düz bir taban üstüne çapraz ya da düz olarak tutturulan kayışlara göre tasarlanır. Bu anlamda birbirinden farklı modellerle oldukça estetik kayış yapılarına göre üretilmektedir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tercih edilen spor sandalet erkek modelleri kapri, şort ve pantolonlarla oldukça iyi bir uyum sağlamasının yanı sıra spor sandalet modelleri ile de rahat ve keyifli bir kullanış sağlayabilirsiniz. Erkek sandalet ayakkabı modelleri de sandalet modelleri kadar tercih edilmektedir. Farklı modelleri, çeşitleri ve kalitelerine göre ayrılan sandalet modelleri her kullanıcının beğenisine ve bütçesine göre özel olarak üretilmiştir. Erkek sandalet modelleri arasında konforlu ve daha rahat ürünler isteyenler için ortopedik sandalet erkek modelleriyle birlikte son dönemlerde sıklıkla tercih edilen erkek deri sandalet modelleri ön plana çıkmaktadır. 

Erkek Sandalet Fiyatları

Sandalet fiyatlarını etkileyen en önemli özellik üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu nedenle deri olarak üretilen sandalet modelleri normal ürünlere göre daha yüksek fiyata satılmaktadır. Ayrıca sandalet numaraları, tarzları ve kullanılan kayış adetlerine göre de fiyat konusunda değişiklikler görülmektedir. Rahat, kullanışlı ve konforlu bir sandalet arayanlar için siyah sandalet deri modellerini önerebiliriz. Kaliteli olması nedeniyle uzun süre kullanabileceğiniz gibi erken yırtılma özelliklerinin olmaması nedeniyle de ekstra maliyetten kurtulabilirsiniz.

İndirimli Erkek Sandalet Modelleri

Özellikle kış dönemlerinin son dönemleri ve yaz ayların belirli dönemlerinde indirime giren sandalet modelleri, yeni ürünlerin çıkması nedeniyle indirimli erkek sandalet modelleri satışa sunulmaktadır. İndirime girmesi nedeniyle her kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen ve kaliteli ürünleri herkese tanıtmasını sağlayan indirimli sandalet modelleri, kullanım rahatlığı ile son dönemlerde yaz aylarında tercih edilmeye başlanmıştır.

Erkek Sandalet Çeşitleri Nelerdir?

Erkek sandalet çeşitleri genellikle renk, tasarım ve numaralarına göre farklı çeşitlere ayrılır. Sandalet çeşitlerinin en önemli özellikleri ise her kullanıcı tarafından beğenilmesi amacıyla özel olarak tasarlanmaları ve renk olarak farklı çeşitlerle herkese hitap etmesidir. Sandalet çeşitleri genellikle ayakların üst kısımlarında 3 kemer ve arka da 1 kemer olmak üzere tasarlanmaktadır. Konforlu ve kaliteleri olmaları sayesinde gün boyu ayaklara büyük konfor sağlamaktadır.

Konforlu ve Şık Tasarımları İle Erkek Sandalet Modelleri

Konforlu ve şık tasarımlara sahip erkek sandalet modelleri arasında ön plana çıkan model ise üretimde deri kullanılan ve ortopedik yapısıyla tercih edilen modellerdir. Gün boyu ayaklarınızda olsa dahi herhangi bir yara, ağrı ya da yorgunluk hissini oluşturmaması konforu sağlarken, farklı renk, tasarım ve estetik modelleri ile giyilecek kıyafetlerle bir bütün oluşturmaktadır. 

İddialı Erkek Sandalet Çeşitleri

Sandalet çeşitleri arasında özellikle siyah ve çırt bantlı çapraz sandalet modelleri tercih edilmektedir. Tabanının ortopedik olması, rahat bir şekilde giyme ve çıkarma işlemleri ile gün boyu rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri ve farklı numaraları sayesinde her bireyin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. 

Farklı Görünüm ve Özellikleri İle Erkek Sandalet Seçenekleri

Yaz dönemlerinde farklı görünüme ve özelliklere sahip sandalet modelleri arasında seçim yapmak isteyenler için önerilebilecek en iyi sandalet modeli cırt bantlı, ortopedik yapısı ve deri olan sandalet modellerini satın alabilirler. Yapısı sayesinde ayakların gün boyu rahat olmasını sağlarken ortopedik yapıları ve farklı görünüşleri ile rahat ve her kıyafetle uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kum ve siyah renkte olan sandalet modelleri farkını ve tarzını oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. 

Farklı Model Seçenekleriyle Erkek Sandaletler

Sandaletler kullanım amaçlarına göre bireylerin gün boyu rahat ve konforlu olmak amacıyla üretilir. Bu nedenle konfor ve rahatlığın yanında bireylerin beğenisini kazanmak amacıyla genellikle bantlı tasarımları, renkleri ve yapıları konusunda da estetik dokunuşlara ihtiyaç duyulur. Sandalet modelleri genellikle kum ve siyah renkte üretilmektedir ve bu renkler sayesinde yaz aylarında tercih edilecek şort yada kapri vb. elbiseler giyildiğinde tarzını ortaya koymanızı sağlar. Taban sistemleri ise ayakları yormayacak şekilde ortopedik olarak üretilerek farklı modelleriyle birlikte rahatlığı da sunmaktadır. 

Erkek Sandalet Nasıl Seçilir? 

Erkekler sandalet seçerken dikkat etmesi gereken en önemli konu ayak numaralarına göre sandalet tercih etmektir. Ayak numaranıza uygun bir model beğendiğinizde gün boyu ayağınızda olma durumuna karşı ortopedik yapıda olması da son derece önemlidir. Ayrıca yaz aylarında farklı elbiselerle tercih edileceği için şık tasarımlara sahip olmasına da dikkat etmek gerekir. Bu nedenle tasarımlarıyla birlikte doğru renk seçimini de unutmayın. 

Dilerseniz Erkek Terlik Modellerini de inceleyebilirsiniz.

Sandalet Nasıl Temizlenir?

Sandalet temizlemek oldukça kolay bir işlemdir. İlk olarak kemer bulunan bölgeleri temizlemek için yumuşak temizlik malzemesiyle birlikte ılık suyu karıştırın. Daha sonra bir bez kullanarak kemer bölgelerini deterjanlı suyu kullanarak silin. Kemer bölgeleri temizlendikten sonra ise taban kısmını ayrı bir yumuşak fırça yardımıyla temizleyin ve durulayın.