Cüzdan
Guard Kadın Cüzdan 2220 Siyah
$32.58 KDV Dahil
$57.39 KDV Dahil
Cüzdan
Guard Kadın Cüzdan 2220 Kahve
$32.58 KDV Dahil
$57.39 KDV Dahil

Kadın Cüzdan

Kadın cüzdan stilleri içerisinde en çok tercih edilen çift katlı fermuarlı modellerdir. Küçük boy cüzdanlar çantada çok rahatlıkla taşınabilir. Özellikle kadın deri cüzdan ve siyah kadın cüzdan en çok tercih edilen modeller arasındadır. 

Kadın Cüzdan Modelleri

Kadın cüzdan modelleri, kapaklı ve akordiyonlu modeller son dönemde oldukça popülerdir. Renk olarak mavi kadın cüzdan, kadın mor cüzdan ve model olarak küçük cüzdan kadın modelleri çok uyumludur. 

Dilerseniz Kadın Çanta Modellerimizi de İnceleyebilirsiniz.

Kadın Cüzdan Fiyatları

Kadın cüzdan fiyatları, 150-200 TL arasında her bütçeye uygun modeller bulunabilir. Özellikle bayan cüzdan modelleri içerisinde bayan deri cüzdan ve hakiki deri bayan cüzdan modellerinde fiyatlar 150 TL nin üzerinde olduğunda daha kalitelidir. 

İndirimli Kadın Cüzdan Modelleri

İndirimli kadın cüzdan modelleri, %20 ve %40’a kadar varabilen indirimler hakiki deri cüzdan kadın, anne cüzdanı, bayan el cüzdanı ve küçük bayan cüzdan modellerinde sizleri bekliyor. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için farklı markaların modellerine göz atabilirsiniz. Özellikle küçük cüzdanlar, çantaya rahatlıkla sığabildiği için güvenlikle korunabilmektedir.

Kadın Cüzdan Çeşitleri Nelerdir?

Kadın cüzdan çeşitleri, para cüzdanı kadın, mavi bayan cüzdan ve deri model cüzdanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Günlük yaşamda en çok tercih edilen modeller, küçük boy ve farklı renklerdeki parlak deri modellerdir. 

Şık Tasarımları İle Kadın Cüzdan Modelleri

Şık tasarımları ile kadın cüzdan modelleri, boyut olarak küçük ve parlak deri modeller en çok tercih edilen uygun fiyatlı modellerdir. Büyük bir sırt çantası taşıyorsanız bu cüzdanlar kolaylıkla çantanıza sığacaktır. Davete gittiğiniz vakit cüzdan ve çanta özelliği gösteren küçük boy modeller fermuarlı yapısıyla kullanışlı olacaktır. 

İddialı Kadın Cüzdan Çeşitleri

İddialı kadın cüzdan çeşitleri, şık bir davete gidecekseniz küçük boy iki katlı fermuarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle parlak kırmızı ya da beyaz tonları havalı bir görünüm verecektir. Elbisenizle de uyumlu bir renk tercih ettiğiniz zaman tüm gözler üzerinizde olacaktır. 

Farklı Görünüm Ve Özellikleri İle Kadın Cüzdan Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile kadın cüzdan seçenekleri, klipsli küçük modeller günlük hayatınızda kullanabileceğiniz en kullanışlı modellerdir. Bunun yanında çanta tarzında iki katlı modeller de gece davetlerinde kullanmak için uygundur. En şık modeller renk bakımından parlak ve stil bakımından deri modellerdir. 

Kadın Cüzdan Nasıl Seçilir?

Kadın cüzdan seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken şey, giyim ve ayakkabıdır. Kıyafetinizle uyumlu olan bir cüzdan modeli seçmeniz günlük yaşamda görüntü olarak şık olmanızı sağlar. Cüzdanı nereye giderken kullanacağınıza da çok dikkat etmeniz gerekir. Davet, buluşma ya da seyahatler için farklı model cüzdanlar seçmeniz mümkündür. Cüzdan seçerken sürekli kullanacağınız bir model olup olmamasına da dikkat etmelisiniz. Eğer günlük yaşamınızda sürekli kullanacaksanız sade aynı zamanda şık bir model almalısınız. 

Kadın Cüzdan Nasıl Temizlenir?

Kadın cüzdan, kumaş modeline göre farklı temizlenir. Naylon model cüzdansa temizliğini yaparken daha kuru bezle toz alma şeklinde yapmanız önerilir. Deri veya kaliteli kumaşsa ılık bir bezle veya kulak çubuğuyla içindeki tüm materyalleri çıkararak temizlemeniz gerekir. Ardından nemli bir bezle de kurutmanız gerekir. Cüzdanınızı temizlerken kumaşın aşınmaması ve yıpranmamasına çok dikkat edin. Alırken de kalitesiz ürün alarak kullanım ömrünü zayıflatmış olursunuz. Bu nedenle cüzdan alırken ortalama fiyat ve kaliteli kumaşa sahip bir model almanız önerilmektedir.