Erkek Klasik Ayakkabı

Ayakkabılar giyim tarzını yansıtan en önemli ürünler arasında yer alır. Özellikle erkeklerin ayaklarını koruma düşüncesiyle başlayan ayakkabı modelleri son derece önemli bir konudur. İlk dönemlerde genellikle hayvan derisi kullanılarak üretilen ayakkabılar günümüzde şekil bakımından değişiklik gösterse de hayvan derisi kullanılarak üretilmektedir. Teknolojiyle gelişim gösteren deri işlemesinin dışında farklı ürünler kullanılarak üretim yapılmaktadır. Klasik spor ayakkabı modelleri genellikle aynı tarzı yansıtan, rahat ve konfor açısından büyük beğeni toplayan ayakkabı modelleridir. Erkek ayakkabı modelleri mevsimsel açıdan farklı çeşitlere ayrılsa da mevsimler için özel olarak üretilen modeller sayesinde kış aylarında üşümenizi engellerken yaz aylarında da ayaklarınızın terlemesinin önüne geçmektedir. Ayrıca son dönemlerde popüler hale gelen markalaşma sebebiyle en iyi klasik ayakkabı markaları sıralaması arasında yer alan ayakkabı modelleri daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. 

Erkek Klasik Ayakkabı Ürünleri

Erkek klasik ayakkabı modelleri genellikle günlük kullanımlar, davet ya da düğün gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Klasik ismini almasının en önemli nedeniyse klasik tarzı benimseyenlerin tercih ettiği içindir. Bu nedenle benzer tasarımlara sahip olan kısa topuklu bağcıksız klasik ayakkabı türü kendi içinde klasik kundura tarzında da modellere sahiptir. Sadece topuklu olarak değil aynı zamanda topuksuz modelleri bulunan bu ürünlerin farklı renkleri ve çeşitleri de bulunur. 

En fazla tercih edilen modeller arasında ise siyah klasik ayakkabı çeşitleridir. Siyah renge sahip olması nedeniyle her kıyafete uyum sağlayan bu ayakkabı modelleri, farklı alanlarda da tercih edilmektedir. İŞ hayatında tercih edilen erkek klasik ayakkabı modellerinden bir tanesi de erkek kundura ayakkabı modelleridir. İŞ hayatının yanı sıra özel günler ve davetlerde sıklıkla tercih edilmesi, klasik yapıya sahip olması ve rahatlıkları ile tercih edilir. Kundura modelleri arasında klasik topuklu ayakkabı modelleri bir adım öndedir. Bunun nedeni ise giyilen kumaş pantolonlarla tarzı ortaya çıkaran, farklı renk seçenekleriyle beğeni toplayan ayakkabı modelidir. 

Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Erkek klasik ayakkabı modelleri, genellikle kundura tarzını yansıtan, farklı deriler kullanılarak özel işlemeler ve özel tasarımlara göre üretilen ayakkabı çeşitleridir. Klasik ayakkabı erkek 2022 modelleri arasında da ön olana çıkan modellerde bağcıklı ve bağcıksız modelleri ile satışa sunulmaktadır. Kısa topuklu bağcıksız ayakkabı türü sunduğu rahatlık, görüntüsü ve ortopedik yapısı sayesinde gün boyu konforlu hissetmenizi ve ayaklarda koku ve terlemeye engel olmasıyla tercih edilir. Ayrıca erkek günlük ayakkabı modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Erkek Klasik Ayakkabı Fiyatları

Erkek Klasik Ayakkabı Fiyatları ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine, üretimde yapılan işçiliğe ve özel üretimine göre değişiklik gösterir. Özellikle el işçiliği kullanılarak üretilen ayakkabıların fiyatları diğer ayakkabılara göre daha yüksektir. Günümüzde ise ayakkabı üretiminde fiyat değişikliğine neden olan ayakkabı numaraları da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Modeller ve kalitesi fiyat farklılıklarına yol açtığı için markalara göre de fiyat değişikliklerini görebilirsiniz.

Erkek klasik ayakkabı fiyatlarını etkileyen en önemli faktör ise deri ve bağcıklı olup olmamasıdır. Üretimde kullanılan derilerin kalitesi fiyatların artmasına neden olurken, derilerin çeşitleri de fiyatları etkilemektedir.

İndirimli Klasik Günlük Ayakkabı Modelleri

Klasik günlük ayakkabı modelleri, genellikle mevsimlerin geçiş dönemlerinde indirime sokulan ürünlerdir. Bu ürünler sadece günlük ayakkabı alanlarında değil farklı modellere ve kullanım alanlarına göre değişen ayakkabı modelleri içinde olabilir. İndirime giren klasik günlük ayakkabı modelleri genellikle düğün sezonlarında tercih edilen ayakkabılar olurken, özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen topuklu ve topuksuz ayakkabı modelleri de yer almaktadır. 

Erkek Klasik Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Erkek klasik ayakkabı çeşitleri bağcıklı – bağcıksız, düz ve topuklu olmak üzere farklı modelleri bulunur. Bu klasik ayakkabı modellerinin ayrıca farklı renkleri, üretim aşamasında kullanılan deri çeşitleri de bulunmaktadır. Genellikle klasik ayakkabı modellerinde geyi derisi ve buffalo derisi kullanılmaktadır.  Özel tasarım klasik ayakkabı çeşitleri de kendi arasında tarzlarına, renklerine ve modellerine göre ayrılmaktadır.

Klasik Sürücü Ayakkabı Modelleri

Özellikle sürücü ayakkabı modelleri arasında tercih edilen klasik erkek ayakkabı modelleri, topuksuz olan, bağcıksız ve uzun süre ayaklarda olduğu için terletmeyen ve koku yapmayan ayakkabı modelleridir. Esnek yapıları sayesinde rahat şekilde hareket etmeye olanak tanıyan, özel olarak üretilen ve yapıları sayesinde ayaklarınızda yok hissi vermesiyle rahatlığı ön planda tutan ayakkabı modelleridir. 

Konforlu ve Şık Tasarımları ile Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Konforu ve şık tasarımlara sahip olan erkek klasik ayakkabı modelleri ise gün boyu farklı aktivitelere katılan, sürekli ayakta olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Acil durumlarda işe gitmek zorunda kalınsa dahi rahatlıkla tercih edilmesi nedeniyle tercih edilirler. Bağcıklı ve bağcıksız modellerinin yanı sıra hafif esnek yapıları nedeniyle günlük kullanımlarda da tercih edilmektedir. 

İddialı Erkek Klasik Ayakkabı Çeşitleri

Erkek klasik ayakkabı çeşitleri arasında hem iş alanında hem de günlük hayatta tarzını yaşatmak isteyenlerin tercih ettiği iddialı erkek ayakkabı modelleri renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle özel davetler, düğünler, nişanlar ve yaz aylarında tercih edilmektedir. İddialı erkek klasik ayakkabıların en önemli özellikleri ise geyik derisiyle üretilen özel tasarımlara sahip ve tarzı ortaya koyan ayakkabı modelleridir. 

Rahat Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Erkekler klasik ayakkabı tercih ederken rahatlığı ve tarzı en ön planda tutmaktadır. Bunun nedeni ise günlük kullanımlarda sürekli olarak oturan ya da ayakta olan bireylerin terleme ya da koku konusunda problem yaşamamaları için tercih edilmesidir. Ayrıca mevsimlere göre çeşitleri bulunan rahat ayakkabı modelleri, kış aylarında soğuğu ve yağmuru engellerken yaz aylarında ise terleme ve kokunun önüne geçerek bütün konforu bir arada sunmasıdır. 

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Erkek Klasik Ayakkabı Seçenekleri

Klasik ayakkabılar arasında farklı görünüme sahip belirli modeller bulunur. Bu modeller oldukça farklı renklere sahip, bağcıklı ya da bağcıksız çeşitleri olan, özel işlemelerle göze çarpan ve ortopedik yapılarıyla üretilen ayakkabı modelelerdir. Özel kemerlere sahip bu farklı görünümlü ayakkabıların, enjeksiyonlu özellikleri ile konfor ve rahatlığı da ön plana çıkarmaktadır. 

Geniş Model Seçenekleriyle Erkek Klasik Spor Ayakkabıları

Erkek klasik spor ayakkabı modelleri genellikle bağcıklı yapıları, düz platform tabana sahip ayakkabı modelleridir. Farklı tasarımlara sahip olsalar da konforu ön planda tutan, geniş renk seçenekleri ile üretilen modellerdir. Sadece spor görünüme sahip olmasıyla değil aynı zaman da iş alanlarında tercih edilmek üzere özel spor klasik ayakkabı modelleri de bulunur. Yaz aylarında tercih edilen en konforlu erkek klasik spor ayakkabı modelleridir. 

Erkek Klasik Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Klasik ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iç kısmının çok sert ya da kaygan yapıya sahip olmamasıdır. Ayak yapısına destek verecek biçimde olmalı, parmak uçlarında bulunan bölgenin yüksekliği ve iç kısmın parmakları kavrayabileceği kadar esnek ve yüksek yapıda olması gerekiyor. Ayrıca klasik ayakkabı tercih ederken gün boyu ayağınızda olacağı için mevsimsel özelliklere göre dayanıklı yapıya sahip olması ve ayak numaranızın tam manasıyla olması son derece önemlidir. Ne 1 numara büyük ne de küçük olması rahatsız edeceği için numaraya ve konforuna dikkat edin.

Erkek Klasik Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

 • İlk olarak yumuşak temizlik malzemesine sahip bir temizleyiciyi bir sıcak su kabının içine ilave ederek karıştırın.
 • Daha sonra bağcıkları bulunuyorsa bağcıklarını çıkartın ve ayrı bir kap içinde sıcak su ve temizlik ürününün içine atarak lekelerin yumuşamasını sağlayın
 • Bir esnek ve sürtünmeye ve çizmeye neden olmayacak bez yardımıyla ayakkabıyı titiz bir şekilde temizleyin.
 • Bağcıkları yumuşadıktan sonra temizleyin ve suyla durulayın.
 • Ayakkabıları lekelerden arındırdıktan sonra taban kısmını yumuşak fırça yardımıyla temizleyin.
 • Ayakkabının her tarafını temizledikten sonra su yardımıyla güzel bir şekilde durulayın ve leke kalmasın
 • Son olarak açık havada bekleterek hem koku hem de kuruması amacıyla bekletin.
Günlük Ayakkabı
Cabani Siena Özel Tasarım EXTRALIGHT® Light Taban Bağcıklı Gerçek Deri Günlük Ayakkabı 387M1489 Siyah
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Bağcıklı Oxford Günlük Ayakkabı 28402
$42.09 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Kösele Enjeksiyon Klasik Erkek Ayakkabı 6142 Siyah
$164.31 KDV Dahil
$205.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Motifli Buffalo Deri Bağcıksız Erkek Ayakkabı 6819
$36.83 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Hakiki Deri Siyah Erkek Klasik Ayakkabı
$231.67 KDV Dahil
$289.47 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Kaymaz Kauçuk Tabanlı Örgülü Toka Detaylı Klasik Erkek Ayakkabı 4626
$155.88 KDV Dahil
$194.74 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Kaymaz Kauçuk Tabanlı Lazer Detaylı Klasik Erkek Ayakkabı 5213-1
$164.31 KDV Dahil
$205.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$31.15 KDV Dahil
$38.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Ayakkabı
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$31.15 KDV Dahil
$38.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Croco Baskılı Geyik Derisi Esnek Tabanlı Klasik Erkek Ayakkabı 7158 Kahve
$116.31 KDV Dahil
$145.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Bağcıklı Oxford Günlük Ayakkabı 28405
$42.09 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Kösele Enjeksiyonlu Klasik Erkek Ayakkabı 3656
$116.31 KDV Dahil
$145.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Kösele Enjeksiyonlu Malaklı Deri Klasik Erkek Ayakkabı 7367 Kahve
$164.31 KDV Dahil
$205.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1218D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Motifli Oxford Erkek Ayakakkabı 583171
$57.78 KDV Dahil
$72.16 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Geyik Derisi Ektra Esnek Light Tabanlı Klasik Erkek Ayakkabı 7516 Kahve
$116.31 KDV Dahil
$145.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 6694
$63.15 KDV Dahil
$78.94 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$164.31 KDV Dahil
$205.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Siena Özel Tasarım EXTRALIGHT® Light Taban Bağcıklı Gerçek Deri Günlük Ayakkabı 387M1489 Kahverengi
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Geyik Derisi Ektra Hafif Klasik Erkek Ayakkabı 7358E Kahve
$116.31 KDV Dahil
$145.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani XL ExtraLight Taban Günlük Erkek Ayakkabı 387M1490
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1219D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1218D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1218D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 1528
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Extralight Taban Bağcıklı Günlük Ayakkabı 6446
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Hafif Light Taban Bağcıklı Klasik Ayakkabı 39113
$57.78 KDV Dahil
$72.16 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Lightgom Esnek Kauçuk Taban Bağcıklı Günlük Ayakkabı 210M1315
$33.67 KDV Dahil
$42.00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Kösele Enjeksiyonlu Toka Detaylı Klasik Erkek Ayakkabı 14106
$58.94 KDV Dahil
$73.67 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
$147.36 KDV Dahil
$210.52 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
$175.04 KDV Dahil
$249.99 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
$160.62 KDV Dahil
$229.37 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
$214.83 KDV Dahil
$268.42 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
$120.73 KDV Dahil
$150.84 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Ayakkabı
Hakiki Deri Kahverengi Erkek Ayakkabı
$31.15 KDV Dahil
$38.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Ayakkabı
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$31.15 KDV Dahil
$38.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Ayakkabı
 Kahverengi Erkek Ayakkabı
$31.15 KDV Dahil
$38.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Kösele Enjeksiyonlu Gerçek Buffalo Deri Erkek Ayakkabı 7332 Kahve
$122.20 KDV Dahil
$152.63 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Özel Tasarım Geyik Derisi Ektra Esnek Light Tabanlı Klasik Erkek Ayakkabı 7516 Lacivert
$116.31 KDV Dahil
$145.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 17150A003
$63.15 KDV Dahil
$78.94 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kemerli Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 1392-261
$63.15 KDV Dahil
$78.94 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kemerli Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 501-223
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 7414-482
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 7558-172P
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1219D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 387M1219D
$44.20 KDV Dahil
$63.05 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Light Taban Bağcıklı Günlük Ayakkabı 29916
$62.83 KDV Dahil
$78.47 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 1392
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 891
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Extralight Taban Bağcıklı Günlük Ayakkabı 3436
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Extralight Taban Bağcıklı Günlük Ayakkabı 3436
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 2156
$79.99 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Kösele Enjeksiyonlu Günlük Ayakkabı 241
$63.15 KDV Dahil
$78.94 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Lazerli Bağcıksız Günlük Ayakkabı 6886
$36.83 KDV Dahil
$52.62 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Bağcıklı Light Taban Comfort Günlük Ayakkabı 341805
$50.52 KDV Dahil
$63.11 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Light Taban Bağcıksız Comfort Günlük Ayakkabı 21403
$53.04 KDV Dahil
$66.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Günlük Ayakkabı
Cabani Erkek Light Taban Bağcıksız Comfort Günlük Ayakkabı 21403
$53.04 KDV Dahil
$66.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Bağcıklı Günlük Ayakkabı 712601
$58.62 KDV Dahil
$73.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Light Taban Lazer İşlemeli Bağcıklı Günlük Ayakkabı 5066
$57.78 KDV Dahil
$72.16 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Klasik Ayakkabı
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 822149E
$57.78 KDV Dahil
$72.16 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim