Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı

Sneaker spor ayakkabısı üretimin ilk dönemlerinde spor yapanlar için özel olarak üretilmiş olsa da son dönemlerde günlük hayatta da sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer almaya başlamıştır. Bu nedenle geniş bir alana hitap etmesi sebebiyle farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eden spor ayakkabı modelleri arasında yerini almıştır. Özellikle beyaz sneaker ayakkabı modelleri hem günlük hayatta aktif şekilde elbiselerle kombin olarak tercih edilirken hem de spor salonlarında rahatlıkla giyilebiliyor. Özellikle erkek sneaker ayakkabı modelleri farklı renk ve tasarımları ile cezp etmesiyle birlikte yaygın olarak tatillerde, spor salonlarında, arkadaş ortamlarında sohbet etmek için gidilen kafelerde tercih edilmektedir. Sadece beyaz rengiyle değil aynı zaman da siyah sneaker modelleri de beyaz rengi kadar tercih edilmektedir. 

Ülkemiz için özel olarak üretilen sneakers tr modelleri erkek modelleri herkesin zevkine ve tarzına hitap edecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Ancak özellikle spor salonuna giden erkekler tarafından tercih edilen beyaz sneaker erkek ayakkabı modelleri, sunduğu tasarımlar ve rahatlıklarla tercih edilmektedir. 

Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Erkekler tarafından tercih edilen spor ayakkabı modelleri arasında sneakers erkek ayakkabı modelleri her zaman ön plana çıkmaktadır. Bunun nedeni ise sunduğu rahatlık ve konfor ile birlikte tarzı ve giyilen kıyafetlerle uyum sağladığı içindir. Erkekler gün boyu uzun süre ayakta kaldıkları için ayakkabı tercih ederken tarzı kadar rahatlığı da ön planda tutar. Gün boyu ayakkabı içinde duran ayaklarda genellikle terleme ve koku meydana gelirken erkek deri sneaker modelleri tercih ederek bu sorunu ortadan kaldırabilmek mümkün. Sadece deri değil diğer modelleri de terlemenin önüne geçerek büyük avantaj sunuyor.Ayrıca erkek günlük ayakkabı modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Fiyatları

Erkek sneaker spor ayakkabı fiyatları arasında değişiklik bulunmasının en önemli etkeni ise üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Özellikle üretimde deri kullanımı fiyatları etkileyen en önemli etken olurken üretim amaçları da fiyatları etkileyen en önemi özelliklerdir. 

İndirimli Sneaker - Spor Günlük Ayakkabı Modelleri

Diğer erkek ayakkabı modellerinde olduğu gibi sneaker spor günlük ayakkabı modellerinde de belirli dönemlerde indirimler yaşanmaktadır. Bu indirimin sebepleri arasında mevsimler geçişi etkili olurken diğer etkenler ise konfor ve rahatlığı her müşteriye ulaştırmak ve yeni sezon ürünlerine ilgiyi artırmaktadır. Başlı başına konfor ve rahatlığı ön planda tutan sneaker ayakkabı modelleri ayrıca tarz ve stilleri ile de her müşteriye hitap etmektedir. 

Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Erkek sneaker spor ayakkabı modelleri farklı spor dalları için özel üretilse de günlük yaşamda da aktif olarak tercih edilen ayakkabı modelleridir. Ancak spor branşları için üretilen ayakkabı modellerinin çeşitleri ise şu şekildedir;

 • Basketbol
 • Futsal
 • Halı saha
 • Kaykay
 • Koşu
 • Krampon
 • Sneaker
 • Tenis
 • Voleybol
 • Yürüyüş

Farklı amaçlar için üretilse de sneaker spor ayakkabılar günlük hayatta da aktif olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise tasarım ve rahatlığı sebebiyle günlük kıyafetlerle büyük uyum sağlamasıdır. 

Sneaker - Spor Sürücü Ayakkabı Modelleri

Özellikle araç sürüşü konusunda uzun süre boyunca zamana ayıran ve sürekli olarak ayaklarının ayakkabı içinde olanlar için tercih ettiği sneaker spor sürücü ayakkabı modelleri ortopedik yapıları, üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve rahatlıkları ile ön plana çıkar.  Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Konforlu ve şık Tasarımları ile Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı tercih ederken hem şık tasarımlara sahip hem de konforlu olmasını isteyen oldukça fazla insan bulunmaktadır. Bu özellikleri bir arada sunan en özel ayakkabı çeşitleri ise sneaker modelleridir. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip oldukları için farklı renklere, farklı boyutlara ve farklı tasarımları ile cezbeden ayakkabı modellerini görebilirsiniz. İster sade isterseniz oldukça hareketli ayakkabıları bulabileceğiniz sneaker ayakkabı modelleri her bütçeye uygun fiyatları ile satılmaktadır. Kalın tabanlı sneaker modelleri yürüyüş sırasında büyük rahatlık sunarken yürüyüş ayakkabı konusunda tercih edilecek en iyi üründür. Renk konusunda beyaz ayakkabı modelleri tercih edilirken bütçe konusunda sınırlı olanlar içinse oldukça fazla çeşidi bulunan ve renk seçenekleriyle göz kamaştıran ucuz sneakers ayakkabı modelleri de bulunmaktadır.

İddialı Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Çeşitleri

İddialı erkek sneakers ayakkabı modelleri arasında farklı olmak isteyenler için topuklu spor ayakkabı modellerini tercih edebilirler. Tamamen farklı görünmeyi seven, tarzlarını yansıtmak isteyen, konforu ve rahatlığı ile ön plana çıkmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca bilekli spor ayakkabı modelleri de iddialı spor ayakkabı çeşitleri arasında yer almaktadır. Kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri ise işlevsellik açısından geniş bir kitleye hitap etmesi, uygun fiyat ve renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bağcıklar konusunda problemi olan ve iddialı erkek spor ayakkabı konusunda fark yaratmak isteyen bireyler ise bağcıksız spor ayakkabı seçenekleri arasında tercih yapabilirler. 

Rahat Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı tercih ederken dikkat edilen en önemli konu rahat bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle uzun süre boyunca ayak üstünde duranlar tarafından tercih edilen sneaker spor ayakkabıların en büyük avantajı da budur. Sadece yaz aylarında değil aynı zaman da kış aylarında da tercih edilen spor ayakkabılar özel olarak kışlık spor ayakkabı olarak üretilirken, bilek kısımlarında üşüme sorunu olmaması ve şık olması amacıyla boğazlı spor ayakkabı modelleri üretilmektedir. Yazlık spor ayakkabı modelleri ise terleme ve koku yapmaması amacıyla özel üretim ürünler kullanılarak tercih edilir. Herkes spor ayakkabıyı giymek istese de kısa boylara sahip olan bireylerin bu açığı kapatması ve daha uzun görünmek istemesi üzerine üretilen gizli topuklu spor ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede hem sevilen ve tercih edilen spor ayakkabı modelleri giyilirken hem de gizli topuklar sayesinde boy sorunu da ortadan kalkmış olur. 

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Seçenekleri

Spor ayakkabı konusunda farklı tarza sahip olmanın yanı sıra özellikleriyle ön plana çıkan erkek Sneaker spor ayakkabı modelleri özel kauçuk taban spor ayakkabı modelleri sayesinde gün içinde tam performans sergileyerek gün boyu ayaklarda yorgunluk hissini ortadan kaldırıyor. Farklı tasarımlara sahip özel üretim modelleri sayesinde giyilen her kıyafete, gidilen bütün alanlarda tarzınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracaktır. 

Geniş Model Seçenekleriyle Erkek Sneaker - Spor Ayakkabıları

Ayakkabı modellerinde dikkat çeken ve talep gören en önemli özellikler ise geniş model seçenekleridir. Bunun en büyük avantajı ise farklı tasarımları, farklı numaraları ve kullanım amacıyla geniş alanlara hitap ederek her kullanıcıya ulaşmaktır. Özellikle konfor ve ürün çeşitliliğiyle fark yaratan erkek sneaker spor ayakkabı modelleri ortopedik spor ayakkabı modelleri ile bu alanda en üst sıralarda yer almaktadır. İlkbahar ve kış aylarında meydana gelen yağmurlu ve karlı günlerde ise su geçirmez spor ayakkabı modelleri sayesinde ayakların sürekli kuru kalmasını sağlayarak kalite ve konforu bir arada sunar. Erkek günlük spor ayakkabı konusunda geniş bir ürün çeşitliliği olması, gri spor ayakkabı, siyah, kahverengi, mavi ve daha birden fazla renk seçenekleri ile her kullanıcının zevkine ve ayağına uygun modeller bulunur.

Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Erkek sneaker spor ayakkabı seçerken ilk olarak ayak numaranızla aynı olduğu ya da ayaklarınızın ayakkabı içinde rahat olması çok önemlidir. Ancak dikkat edilecek en önemli konu ise ayak numaralarla ayakkabıların aynı olmasına rağmen ayakkabıların ayaklara tam uyum sağlayamamasıdır. Bu nedenle bazı ayakkabı modelleri numaranızın tam olmasına rağmen küçük gelmesi nedeniyle bir büyük numara tercih edilir. 46 numara spor ayakkabı numarasına sahip bir birey her ayakkabı modelinde aynı numarayı tercih edemeyeceği için bazı durumlarda bir üst numarasının tam olduğunun farkına varmalıdır. Aksi durumlarda ilerleyen dönemlerde ayaklarınızı ayakkabılar vurabilir. 

Erkek Sneaker - Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

 Bir kabın içine yumuşak temizlik deterjanı ve sıcak suyu ilave edin. Daha sonra ayakkabınızı bu karışımın içine atmadan önce bağcıklarını ayrı bir kabın içine sıcak su ve yumuşak deterjan koyarak atın. 15 dakika boyunca yumuşamasını tamamladıktan sonra yumuşak bez kullanarak güzel şekilde silin. Taban kısmını da detaylı bir şekilde sildikten sonra bir su yardımıyla durulayın ve güneş alan temiz havada kurumaya bırakın.

Sneaker Ayakkabı Ne Demek?

Spor ayakkabı modellerinin tarzını günlük hayatta kullanılmak üzere geliştirilen, gün boyu rahat ve konforlu giyim tarzıyla bir bütün oluşturmak amacıyla üretilmiş olan ayakkabı modeline sneaker denir. Sneaker ayakkabı özellikleri ise deri ve kauçuk gibi doğal malzemelerin yanı sıra polyester ve sentetik ürünler kullanılarak üretilen ayakkabı modelidir. 

Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Bir kabın içine bir miktar karbonat atın. Sabun ve su kullanarak karışımı erkek sneaker ayakkabısının üstüne uygulayın ve belirli bir süre bekleyin. Bu süre geçtikten sonra çıkartın ve suyla temiz şekilde durulayın. Ayrıca bir diğer yöntem ise sirke kullanımıdır. Karışım içine sirke de koyabilirsiniz. Erkek sneaker spor ayakkabıyı duruladıktan sonra açık havaya koyun ve kurumasını bekleyin. 


 
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Heritage Z Günlük Erkek Sneaker Ayakkabı 417C960 Siyah
$65.36 KDV Dahil
$81.58 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Sneaker Ayakkabı 460C548
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
CabaniNorth Wild Baggio Günlük Erkek Ayakkabı Siyah
$29.46 KDV Dahil
$36.83 KDV Dahil
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$50.52 KDV Dahil
$63.15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Kahve Erkek Ayakkabı
$50.52 KDV Dahil
$63.15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Mayorka Özel Tsarım Gerçek Deri Erkek Sneaker 460M1499 Siyah
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Mayorka Özel Tsarım Gerçek Deri Erkek Sneaker 460M1499 Lacivert
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Portland Erkek Günlük Sneaker Erekek Ayakkabı 378M1495 Siyah
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Malkovich LUXE Ekstra Hafif Jel Tabanlı Günlük Ayakkabı 256B1391
$67.36 KDV Dahil
$84.11 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$75.04 KDV Dahil
$93.68 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Monako Özel Tasarım Lazer Detaylı Erkek Sneaker 448 Lacivert
$77.46 KDV Dahil
$96.83 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 228M424D Siyah
$54.41 KDV Dahil
$67.89 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Tekstil Gri Erkek Ayakkabı
$67.36 KDV Dahil
$84.11 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Portland Günlük Spor Erkek Ayakkabı 378M1495 Siyah
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Özel Tasarım Ernesto Croco Baskılı Gerçek Deri Erkek Sneaker Ayakkabı 460M1510 Siyah
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 454M1448
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Spor Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Heritage Z Günlük Erkek Sneaker Ayakkabı 417C960 Kahve
$65.36 KDV Dahil
$81.58 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Tekstil Siyah Erkek Ayakkabı
$47.15 KDV Dahil
$58.84 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Greto Bağcıklı Sneaker Spor Erkek Ayakkabı 315C320 Bordo
$50.52 KDV Dahil
$63.15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
 Siyah
$48.41 KDV Dahil
$60.52 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Mallorca Özel Tsarım Gerçek Deri Erkek Sneaker 460M1499 Kahve
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Özel Tasarım THOTH Triko Örme (Knitting) Erkek Ayakkabısı 327B1477 Siyah
$45.46 KDV Dahil
$56.74 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 492M747
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Sneaker Ayakkabı 314M548A
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Lacivert Erkek Spor Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Spor Ayakkabı & Sneaker
Guja Man Bağcıklı Air Taban Erkek Sneaker Ayakkabı 21K428 Siyah
$54.73 KDV Dahil
$68.41 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Heritage Z Günlük Erkek Sneaker Ayakkabı 417C960 Lacivert
$65.36 KDV Dahil
$81.58 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Gelax Pedigel Teknolojisi Jel Tabanlı Klasik Ayakkabı 200M995
$63.15 KDV Dahil
$78.84 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Antonio Gerçek Deri Bağcıklı Günlük Erkek Sneaker Ayakkabı 417D366 Kahve
$65.36 KDV Dahil
$81.58 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Süet Hakiki Deri Gri Erkek Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Özel Tasarım Amalfi Gerçek Deri Light Taban Erkek Sneaker Ayakkabı 507M1520 Lacivert
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Procida Baskı Detaylı Bağcıklı Sneaker Ayakkabı 460M1301 Siyah
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Özel Tasarım Luxe Croco Baskı Günlük Ayakkabı 15100A118 Siyah
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Özel Tasarım APOLLO Triko Örme Erkek Ayakkabısı 324B1478 Lacivert
$37.88 KDV Dahil
$47.26 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Özel Tasarım Luxe Croco Baskı Günlük Ayakkabı 15100A118
$83.46 KDV Dahil
$104.21 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Hakiki Deri Siyah Erkek Ayakkabı
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Klasik Ayakkabı 460C548
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Croco Baskılı Sneaker Erkek Ayakkabı 460M1450 Lacivert
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Günlük Ayakkabı 184M1410
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek Procida Baskı Detaylı Bağcıklı Sneaker Ayakkabı 460M1301
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek The Calabria Özel Tasarım Streç Detaylı Sneaker Ayakkabı 460E1181
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek The Calabria Özel Tasarım Streç Detaylı Sneaker Ayakkabı 460E1181
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Erkek The Calabria Özel Tasarım Streç Detaylı Sneaker Ayakkabı 460E1181
$108.73 KDV Dahil
$135.79 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Spor Ayakkabı & Sneaker
Cabani Triko Örme Bağcıklı Erkek Ayakkabı 134A1402
$57.25 KDV Dahil
$71.47 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim