Erkek Füme Tabanlık
2
$14.23 KDV Dahil
Siyah Erkek tabanlık
1
$25.17 KDV Dahil
Mavi Erkek tabanlık
1
$3.28 KDV Dahil
Turuncu Erkek tabanlık
1
$14.23 KDV Dahil
Erkek Hardal Tabanlık
1
$14.23 KDV Dahil
Füme Erkek Ortapedik Ürünler
1
$14.23 KDV Dahil
Beyaz Erkek Tabanlık
1
$14.23 KDV Dahil
Tekstil Füme Erkek tabanlık
1
$14.23 KDV Dahil
Vizon Erkek Tabanlık
1
$14.23 KDV Dahil

Erkek Tabanlık

Erkek tabanlık, keten formda ya da ince kumaşlı bir formda olabilir. Giyeceğiniz ayakkabı modeline göre tabanlığınızı seçebilirsiniz. Erkek ayakkabı tabanı ayakkabı modeline göre farklı seçenekleriyle birçok modeli bulabileceğiniz biçimde tasarlanmıştır. Topuk dikeniniz varsa topuk dikeni için tabanlık erkek modellerine göz atabilirsiniz. 

Erkek Tabanlık Modelleri

Erkek tabanlık modelleri, ayağınızın sağlığı ve giydiğiniz ayakkabı modeline göre değişebilir. Tamamen kişisel ilgi ve vücut sağlığı durumunu göz önüne alarak bir model seçmeniz önerilir. Örneğin, jel tabanlık erkek, memory foam tabanlık erkek, erkek düz tabanlık, erkek ortopedik ayakkabı tabanı ve erkek bot tabanlık modellerinden kendinize uygun modeli seçerek uygun fiyatlı bir alışveriş yapmanız mümkündür. 

Erkek Tabanlık Fiyatları

Erkek tabanlık fiyatları genellikle 50-300 TL arasındadır. Oldukça uygun fiyatlı ürünler oldukları için her türden tabanlık satın almanız mümkündür. Eğer ayakkabınız sporsa bunun için erkek spor ayakkabı tabanı modellerine göz atabilir, yeni sezon indiriminden faydalanabilirsiniz. Genellikle dar kesim, ince kesim veya kalın kesimli tabanlıklar ayakkabınızın iç kısmının genişliğine göre tercih edilebilecek türlerdir. 

İndirimli Erkek Tabanlık Modelleri

İndirimli erkek tabanlık modelleri içerisinde dar kesim veya bitkisel lateks ürünler mevcuttur. Bunun yanında ince kesim veya farklı kesim türlerini de bulabilmeniz mümkündür. Erkek içe basma tabanlık modelleri de ayak sağlığına önem veren firmalar tarafından çok satan indirimli ürünler olmaktadır. 

Erkek Tabanlık Çeşitleri Nelerdir?

Erkek tabanlık çeşitleri, ortopedik, içe basmalı model, dar kesim, bitkisel lateks kesim, ince kesim veya spor model tabanlıklar olarak sayılabilir. En klasik model düz model tabanlıklardır ve düz tabanlı ayakkabılar için en çok tercih edilen modeldir. 

Kaliteli Erkek Tabanlık Çeşitleri

Kaliteli erkek tabanlık çeşitleri, deri kaplamalı veya jel destekli olan tabanlıklar kaliteli modellerdir. Ayaklarınızın sağlığına iyi gelen özel tasarlanmış modellerdir. Bunun yanında düz kesimlerin de en çok tercih edilen modeller olması bakımından kaliteli kumaşlardan yapıldığı söylenebilir. Kendinize uygun modeli ayak sağlığınızı da göz önüne alarak seçmeniz önemlidir. 

Erkek Çorap Modellerine de göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR