Terlik
Hakiki Deri Siyah Erkek Terlik
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Siyah Erkek Terlik
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Terlik
 Lacivert Erkek Terlik
$22.21 KDV Dahil
$27.76 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Beyaz Erkek Terlik
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Beyaz Erkek Terlik
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Lacivert Erkek Terlik
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Terlik
 Lacivert Erkek Terlik
$10.36 KDV Dahil
$12.94 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Hardal Erkek Terlik
$59.24 KDV Dahil
$74.06 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Kum Erkek Terlik
$59.24 KDV Dahil
$74.06 KDV Dahil
Terlik
Hakiki Deri Lacivert Erkek Terlik
$59.24 KDV Dahil
$74.06 KDV Dahil
Terlik
Süet Hakiki Deri Gri Erkek Ayakkabı
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

Erkek Terlik

Farklı tasarımlara ve farklı kullanım alanlarına göre üretilen terlikler konfor ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Genelde kullanıcılar tarafından farklı alanlara göre tercih edilen terlik modelleri olsa da ürün çeşitliliği sebebiyle seçmek bazen zor olabiliyor. Estetik tasarımları, ergonomik yapıları ve farklı amaçlar için tercih edilen terlikler, kullanım amaçlarına göre de çeşitlere ayrılır. Özellikle yaz aylarında erkekler tarafından tercih edilen erkek plaj terliği farklı tasarımları ve rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. 

Erkek Terlik Ürünleri

Erkek parmak arası terlik modelleri son dönemlerde kullanım kolaylığı, ortopedik yapısı ve rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. Parmak arası terliği tercih etmeyenler ise genellikle erkek spor terlik modelleri arasında seçim yaparak hem sıcak yaz günlerinde rahatlığı yakalarken hem de şıklığı ve tarzını ortaya koyuyor. Erkek yazlık terlik modelleri uygun fiyat seçenekleri, ürün çeşitliliği ve kalitesine göre çeşitlere ayrılır. Günlük terlik erkek modelleri daha kullanışlı  yapıları ile ön plana çıkan ve tatilde, evde ya da yürüyüş sırasında tercih edilirken, erkek deri terlikler genellikle tatil bölgelerinde tercih edilmektedir. Farklı renklere göre terlik modelleri olsa da genellikle beyaz terlik modelleri kullanıcıların büyük beğenisini toplamaktadır. 

Erkek Terlik Modelleri

Herkesin ihtiyacına göre üretilen terlik çeşitleri her ortamda rahatlıkla giyilebilmesi için üretilir. Bu seçeneklerden bir tanesi de ortopedik terlik erkek modelleridir. Açık ya da kapalı modelleri ile ön plana çıkması, rahatlığı ve konforuyla tercih edilmektedir. Yazlık, kışlık, kapalı ya da açık modelleri ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Ayrıca ortopedik terlik modelleri anatomik yapıları nedeniyle bel ve sırt bölgelerinin sağlığını koruyarak bedenin her şart altında korunmasını sağlamaktadır. 

Ayrıca erkek sandalet modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Erkek Terlik Fiyatları

Erkek terlik fiyatları birbirinden farklı modele sahip olması nedeniyle farklı fiyatlara satılmaktadır. Buna göre ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirleyerek fiyat analizi yapabilirsiniz. Sıklıkla kullanılan ev terlikleri modelleri dışarıda giymek için alacağınız parmak arası ve yazlık terlik modelleri arasında fiyat farkı bulunur. Fiyatları etkileyen diğer unsurlardan bir tanesi de üretimde kullanılan malzemenin çeşididir. Hakiki deri kullanılarak üretilen terlik modelleri günlük yaşantımızda kullanılan düz modellere göre daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Malzeme kalitesi yüksek olsa dahi uzun süre kullanacağınız için sürekli olarak terliğe ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bütün bu ayrıntıları göz önüne alarak doğru bütçe hesaplamasını yapabilirsiniz.

İndirimli Erkek Terlik Modelleri

Özellikle yaz başlarında ve kış sonlarında indirime giren terlik modelleri, farklı tasarımları, kaliteleri ve modellerine göre çeşitlilik gösterir. Farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilen terlik modelleri, gerçekleşen bu indirimler sayesinde her kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir. Özellikle evlerde, tatil bölgelerinde ve günlük hayatta giyilebilen terlik modellerinin indirime girmesiyle birlikte konforun, rahatlığın ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. İndirimli terlik modellerinin bir diğer anlamı ise yeni sezonda üretilecek olan terlik modellerine yer açmaktadır. Bunun amacıysa terliklerin indirime sokularak rahatlığı ve konforun müşteriye hissettirilmesi ve belirli bir miktar da reklamının yapılmasıdır. 

Erkek Terlik Çeşitleri Nelerdir?

Erkek terlik çeşitleri kendi içinde parmak arası, kemerli, günlük, tatil ve daha birden fazla alan için üretilen ürünlerdir. Özellikle eva günlük terlik modelleri sunduğu rahatlık, ortopedik özellikleri ile uzun süre boyunca ayakta olanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel tasarım olarak üretilen deri erkek terlikleri de terlik çeşitleri arasında en fazla popüler olan ürünlerin başında gelmektedir. Parmak arası terlik çeşitleri ise genellikle yaz aylarında günlük ve tatil bölgelerinde tercih edilen ürünlerdir. Rahatlığı, konforu ve tarzı en iyi şekilde yaşatan terlik çeşitleridir. 

Konforlu ve Şık Tasarımları ile Erkek Terlik Modelleri 

Hem konforlu hem de şık tasarımlara sahip erkek terlik modelleri arasında ilk sıralarda yer alan deri parmak arası terlikleri göz kamaştıran tasarımları ve sunduğu rahatlıkla erkeklerin beğenisini kazanmaktadır. Farklı renk seçeneklerinin bulunması nedeniyle her zevke hitap etmektedir. Sadece t-parmak arası değil lux deniz plaj terlik modelleri de şık ve konforu bir arada sunmaktadır. Tasarımları, ince çizgileri ve deri yapıları sayesinde gün boyu rahat bir şekilde günün tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor.

İddialı Erkek Terlik Çeşitleri

Terlik konusunda kadınlar kadar erkekler de seçici olurlar. Özellikle kullanım alanlarına göre tercih edilen terlik çeşitleri tarzınızı ve gün boyu rahat gün geçirmek amacıyla özenle seçilir. İddialı olmasıyla birlikte rahat bir konfor sağlayan deri parmak arası terlik modelleri, farklı renk seçenekleri, numaraları ve iddialı tasarımları ile büyük beğeni toplamaktadır.

Rahat Erkek Terlik Modelleri

Erkek terlik modelleri özellikle iddialı duruşları ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Ancak hem tarzınızı yansıtacak hem de rahat etmek isterseniz deri terlik modellerini tercih edebilirsiniz. Esnek yapısı, ortopedik yapıları ve şık tasarımları ile gün boyu rahat bir yürüyüş, gezi ya da tatilin keyfini çıkarmanıza destek olabilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde tercih edeceğiniz kıyafetlerle de büyük uyum sağlamaktadır. 

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Erkek Terlik Seçenekleri

Farklı görünmeyi seven, tarzını ortaya çıkarırken özellikleri nedeniyle tercih edilen birden fazla terlik modelleri bulunur. Ancak halk arasında farklı görünümlere sahip olduğu için beğenilmese de sunduğu özellikler nedeniyle herkes tarafından beğenilen terlik modelleri bulunur. Bu terlik modellerinin başında eva günlük terlik modelleri, deri terlikler ve tatillerde sıklıkla tercih edilen parmak arası terlikler gelmektedir. Farklı görünseler dahi sunduğu ortopedik yapıları, esneklikleri, ayağı tam kavrayan yapısı, oldukça hafif ve gün boyu yormayan yapıları sayesinde tercih edilmektedirler.

Farklı Model Seçenekleriyle Erkek Terlik

Günümüzde farklı modellere sahip erkek terlik modelleri bulunur. Bu terlikler günlük kullanımlar, iş alanlarında kullanılan terlikler, tatillerde, seyahat sırasında ya da yürüyüş sırasında kullanılan modellerdir. Parmak arası, kayışlı, kemerli ya da düz olarak satışa sunulan terlik modellerinin en önemli farkı ise tasarımları ve renkleridir. Her kullanıcıya hitap etmek amacıyla tasarlanan terlik modellerinin fiyatları da her bütçeye hitap etmektedir. 

Erkek Terlik Nasıl Seçilir?

Erkek terlik seçerken ilk olarak hangi alanda kullanılacağının tespit edilmesi gerekir. Buna göre tatile gidecekler için parmak arası terlikler daha fazla tercih edilirken, günlük hayatta giymek için deri terlik modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca özellikle hastanede çalışan sağlık personelleri içinse eva terlik modelleri uzun süre ayakta durdukları için ortopedik yapıları nedeniyle büyük kolaylık sağlar. Hem evde hem de günlük hayatta kullanılacak kemerli ve kemersiz terlik modelleri de ön plana çıkmaktadır. Buna göre kullanım alanını belirleyin ve bütçenize en uygun olanı tercih edin. 

Terlik Nasıl Temizlenir?

Terlik temizliği oldukça kolaydır. İlk olarak bir bezi alarak nemli hale getirdikten sonra üst kısımlarını detaylı ve yumuşak şekilde temizleyin. Sonrasında taban kısmını suya tutun ve yumuşadıktan sonra farklı bir bez ya da fırça kullanarak temizleyin. Temizledikten sonra suyla durulayarak kuruması için bırakın.