Günlük Babet
Cabani Kadın Günlük Ayakkabı 445-1000 Sarı
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Günlük Babet
Cabani Kadın Günlük Ayakkabı 445-1000 Pudra
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Günlük Babet
Cabani Kadın Günlük Ayakkabı 445-1000 Gri
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
babet
Cabani Kadın Günlük Babet 1921 Siyah
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
babet
Kadın Lazer Detaylı Babet 1921-1 Kırmızı
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
babet
Kadın Lazer Detaylı Babet 1921-1 Bej
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
babet
Kadın Lazer Detaylı Babet 1921-1 Beyaz
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
babet
Kadın Lazer Detaylı Babet 1921-1 Siyah
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil

Babet Ayakkabı

Ayakkabı ürünleri arasında her kadının beğenisi alan ve farklı tasarımları ile ön plana çıkan ayakkabı modellerinden bir tanesi de babet ayakkabılardır. Bayan babet ayakkabılar genellikle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde tercih edilmektedir. Tasarımları açısından düztabana sahip olan bu ayakkabı modelleri, rahat giyim ürünleri arasında yer alan ve genellikle elbise, pantolon ve etek gibi ürünlerin altında tercih edilirler. Klasik tasarımlara sahip yapıları sayesinde genellikle klasik kesim kıyafetlerle bir bütün oluştururken daha rahat ve spor giyim tarzına sahip kadınlar tarafından spor babet ayakkabılar tercih edilir. Ayrıca özellikle kot pantolon ve şortlar gibi ürünlerin altına bayan babet spor ayakkabı tercih edilerek bir bütün ve tarz oluştururken gün boyu rahatlıktan da faydalanılmaktadır

Kadın Babet Ayakkabı Modelleri

Kadın babet ayakkabı modelleri oldukça geniş seçeneklere sahip olması nedeniyle günlük hayatımızda ve iş hayatımızda tercih edebileceğimi oldukça fazla çeşide sahiptir. Babet ayakkabı modelleri genellikle düztaban yapısıyla üretildiği için tasarım bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle günlük hayatta tercih edilen modellerde renk seçeneğinin bol olması ve farklı tasarımları ile ister günlük hayatınızda ister iş hayatınızda isterseniz özel günlerinizde tercihe edebileceğiniz farklı modellere sahiptir.

İndirimli Kadın Babet Ayakabı Modelleri

Diğer kadın ayakkabı modellerinde olduğu gibi babet ayakkabı modellerinde de farklı dönemlerde indirimler gerçekleşir. BU indirimler genellikle kullanıcılar tarafından beğenilen ve en fazla satışı gerçekleştirilen ürünler olsa da stokta fazla sayıda bulunan ayakkabı modelleri de indirimle birlikte satılmaktadır. Babet ayakkabı modelleri ayrıca ürün çeşitliği nedeniyle fazla olduğu için farklı çeşitlerde yer alan ürünler satışa sunularak her kadına ulaşmayı hedefler. Ayrıca yeni sezon ürünlerin gelmesinin işareti olaraktan babet ayakkabı modelleri indirime sokulmaktadır.

Kadın Babet Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Kadın babet ayakkabı çeşitleri genellikle birden farklı renge sahip olan ve farklı tasarımlara hitap eden modellerdir. Günlük hayatta daha rahat bir yapıya sahip olmaları nedeniyle şıklığı da bir arada sunmaktadır. Babet çeşitleri genellikle yaz dönemlerinde tercih edildiği için ayakların rahat şekilde hava almasını sağlayan özellikleri nedeniyle herhangi bir terleme durumu da söz konusu değildir. Babet çeşitleri arasında genellikle sade tasarımlar yer alırken son dönemlerde taş süslemeli, hasır detaylı ve fiyonklu çeşitleri ile de üretilmeye başlanmıştır. Farklı çeşitlere sahip olması nedeniyle de farklı alanlarda kullanımına uygun bir hale getirmiştir.

Konforlu ve şık Tasarımları ile Kadın babet Ayakkabı Modelleri

Babet ayakkabıların asıl amacı zaten konforlu yapılarıdır. Günlük hayatta ve iş hayatında da sıklıkla tercih edilmesi nedeniyle tasarım konusunda da son dönemlerde büyük gelişim göstermiştir. Babet ayakkabı tasarımları ilk dönemler sade olarak üretilmeye başlasa da son dönemlerde konforun yanına birbirinden farklı fiyonklu, taş süslemeli ya da oldukça göz alıcı renklerle tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Her kadının beğenisini ve konforundan memnun kalabileceği kadın babet ayakkabı modelleri bulunmaktadır.

İddialı Kadın Babet Ayakkabı Çeşitleri

Babet ayakkabı modelleri ilk olarak rahatlığı ön planda tutsa da tasarımları ve tercih edilen renklerle de iddialı olmayı başarıyor. Özellikle taş süslemeleriyle birlikte canlı ve yaz aylarının verdiği enerjiyi renklerinde kullanarak tasarım açısında da adından söz ettirmeyi başarmış durumda. İddialı kadın babet ayakkabı tercih edecekseniz üstü taş süslemeli ya da aksesuarlı babet ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Rahat Kadın Babet Ayakkabı Modelleri

Babet ayakkabılar oldukça rahat yapılara sahip olsa da kendi içinde de özel olarak üretilen ve konfor ve rahatlık açısından daha üstün çeşitleri bulunur. Özellikle deri ile üretilen babet modelleri, ayakların nefes almasını sağlayan detaylı işlemeleri, taban kısmının ortopedik ve hafif yapısıyla gün boyu ayakta olsanız dahi rahatınızı bozmayacak şekilde özel olarak tasarlanmış modellere sahiptir.

Farklı Görünüm ve Özellikleri İle Kadın Babet Ayakkabı Seçenekleri

Kadınlar günlük hayatta en fazla rahat ettiği ayakkabılardan bir tanesi babet ayakkabılardır. Hafif olmaları, ayakların nefes almasını sağlayan ve kolaylıkla her kıyafetle uyum sağlaması nedeniyle yaz aylarında sıklıkla tercih etmektedir. Ancak babet ayakkabılar son dönemlerde sunduğu rahatlıkla birlikte tasarımları ile de ön plana çıkmaktadır. Hasır detayıyla özel olarak üretilen babet ayakkabılar, farklı görünümleri ile tercih edilirken, taban kısmında bulunan hafif ve darbe emici altyapısı sayesinde farklı ve özel olmayı isteyen her kadına hitap etmektedir.

Farklı Model Seçenekleriyle Kadın Babet Ayakkabılar

Babet ayakkabı modelleri farklı tasarımlara göre ve renklere göre üretilse de kendi içinde de farklı modellerle kadınlara hitap etmektedir. Bu modeller arasında sade ve düz renkli modeller yer alırken, taban kısımlarının daha düz bir yapıya ve kauçuk taban yapısıyla üretilen modellerde bulunur. Ayrıca babet ayakkabı üretiminde de deri kullanılarak üretilen modeller daha dayanıklı yapıları ve esneklikleri ile de farklı bir grupta yer almaktadır. Kalitesine, renk seçeneklerine ve tasarımlarına göre birbirinden farklı model seçenekleriyle kadın babet ayakkabı bulmak mümkündür.

Kadın Babet Ayakkabı Fiyatları

Babet ayakkabı fiyatları diğer ayakkabı modellerine göre daha rahat yapıları ve günlük hayatta sunduğu konfor ve rahatlığa göre daha fazla tercih edilir. Bu nedenle üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine, tasarımında kullanılan ürünlerin özelliklerine ve taban yağısına göre farklılıklar göstermektedir. Fiyatlar arasında ki diğer sebep ise özel tasarımlara göre üretilmesi ve tamamen deri malzemesinin kullanılmasıdır. Farklı renklere ve farklı tasarımlara sahip olsa da babet fiyatları arasında diğer ayakkabılarda olduğu gibi uçuk farklar bulunmaz.

Kadın babet Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Kadın babet ayakkabı konusunda seçim yapmadan önce ilk olarak hangi alanlarda babet ayakkabıyı tercih edeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu nedenle özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde ya da tatillerde giymek için tercih edecekseniz günlük babet ayakkabılar arasında renk seçimi  yapabilir ve satın alabilirsiniz. Ancak özel günlerde giyinecekseniz daha detaylı ya da fiyonklu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller genellikle daha canlı ve özel günlerde giyilmek için tercih edildiği için daha renkli modeller olarak üretilir. Ayrıca günlük hayatınızla birlikte iş hayatınızda giyebileceğiniz ortopedik yapıya ve deri kullanılarak üretilen babet ayakkabıları da iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Geniş renk skalası nedeniyle her kıyafetinize uyum sağlayacak modelleri bulmak mümkündür.

Kadın Babet Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Babet ayakkabı temizlemek diğer ayakkabı modellerine göre daha kolay olsa da ilk olarak babetlerin hangi malzemeden üretildiğini bilmek gerekiyor. Bu nedenle babet ayakkabıyı temizlerken yumuşak ve nemli bezleri tercih edebilirsiniz. Aşırı şekilde bastırmadan önce hafif şekilde bez ya da diş fırçasını kullanarak meydana gelen lekelerin üstünü silebilirsiniz. Taşı ya da fiyonklu tasarıma sahip ise daha özenli şekilde davranmanızda fayda var. Dikkatli olmadığınız durumlarda taş ya da fiyonk tasarımlarını koparabilir ve tekrara ayakkabı almak zorunda kalabilirsiniz.