Günlük Ayakkabı
Cabani Kadın Lazer Detaylı Babet 295 Siyah
$44.43 KDV Dahil
$68.50 KDV Dahil
Günlük Ayakkabı
Cabani Kadın Lazer Detaylı Babet 295 Fuşya
$44.43 KDV Dahil
$68.50 KDV Dahil
Günlük Ayakkabı
Cabani Kadın Klasik Ayakkabı 335 Siyah
$44.43 KDV Dahil
$55.54 KDV Dahil
Günlük Ayakkabı
Cabani Kadın Klasik Ayakkabı 527 Siyah
$42.95 KDV Dahil
$59.24 KDV Dahil

Kadın Günlük Ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan ayakkabılar, her modele ve her tarza hitap etmektedir. Her kadın için farklı üretimleri bulunan kadın ayakkabı modellerinin sadece günlük kullanım amacıyla üretilen modellerinde de çeşitlilik görülmektedir. Bayan günlük ayakkabı modelleri her tarza ve her kadına hitap ettiği için özel tasarımları ve modelleri ile göz önüne çıkar. Bütçe ve tarzını seven her kadın günlük ayakkabıları ile hem rahat olmak isterken hem de tarzlarını ortaya çıkarmaktadır. Farklı renk ve modellere göre tercih edebileceğiniz ayakkabı modelleri arasında günlük babet ayakkabı modelleri daha fazla tercih edilir. 

Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri 

Kadınlar için ayakkabılar tamamlayıcı ürün olarak kullanılır. Bu nedenle rahatlığı düşünülerek üretilse de tasarımlarına da büyük önem verilmektedir. Ancak ayakkabı modelleri arasında en önem verilen modeller ise günlük kullanılan ayakkabı modelleridir. Gün boyu ayaklarınıza eşlik eden ayakkabılar giyilen her kıyafete uyum sağlamalıdır. Farklı tasarımlara sahip olarak üretilse de klasik bir giyimi tamamlamak için kadın günlük topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı modellerinin kendi içinde de birden fazla çeşidi bulunur. İster takımlarınız isterseniz klasik giyimlerinizle kombinleyeceğiniz farklı kadın günlük ortopedik ayakkabı modelleri de bulunur. Kadın günlük spor ayakkabı modelleri de farklı tasarımlara sahip, rahatlığı ön planda tutan ayakkabı çeşitleri arasında yer almaktadır. Rahatlığı ve ayak sağlığını tutan kadınlar sıklıkla tercih etmektedir. İstediğiniz özellikte ayakkabıyı günlük kullanım amacıyla rahatlıkla bulabilirsiniz. Beyaz kadın günlük spor ayakkabı modelleri genellikle hem günlük hayatta hem de spor yapma sırasında tercih edilirken, kadın siyah günlük ayakkabı modelleri de günlük hayatta en fazla tercih edilen ayakkabılar arasında yer almaktadır. Ancak hem günlük hayatta kullanmak hem de kaliteli ayakkabı almak isterseniz kadın deri günlük ayakkabı modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Ayrıca kadın topuklu ayakkabı modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kadın Günlük Ayakkabı Fiyatları

Kadınlar tarafından ilgi gösterilen ayakkabı modelleri bol çeşide  sahiptir. Özellikle günlük kullanımlar için tercih edilen ayakkabılarda rahatlık ilk planda yer alır. Farklı tasarımlara sahip olması ve farklı kalitelere sahip olmaları nedeniyle ayakkabı fiyatları arasında da değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun olan ayakkabı modellerini bulmak mümkündür. Kadın günlük ayakkabı fiyatları üretim sırasında kullanılan malzemelerin kalitesine, yapılarına, tasarımlarına ve bazı durumlarda numaralarına göre de değişiklik göstermektedir. 

İndirimli Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

Sezon sonlarının gelmesiyle birlikte günlük kadın ayakkabı modelleri arasında da indirimler meydana gelmektedir. Bu modeller genellikle son dönemlerin en popüler ayakkabı modelleri olması sebebiyle indirimi yakalamak için bekleyen bir hayli kadın bulunur. Her bütçeye hitap etse de bazı durumlarda beğenilen kadın günlük ayakkabılara sahip olmak mümkün olmaz. Bu durumlarda bazı dönemlerde en fazla beğenilen kadın günlük ayakkabı modelleri indirime sokularak her bireye kaliteyi ve istediği ürünü satın alma şansını vermektir. 

Kadın Günlük Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Kadın günlük ayakkabı çeşitleri genellikle kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Özellikle iş alanında giyilen günlük ayakkabı çeşitleri daha az sade renklere göre ve tasarımlara göre üretilirken, yaz ve tatil dönemlerinde daha renkli ve farklı tasarımlara göre üretilir. Kadın günlük ayakkabı çeşitleri

dolgulu, düz taban yapısı, burun dekolteli, bağcıklı sneaker ya da hafif taban çeşitleri bulunur. Tamamen kadınların beğenisine ve ayaklarına uygun olarak özel üretilmektedir. 

Konforlu ve Şık Tasarımları ile Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

Kadın günlük ayakkabı modelleri arasında şık ve konforlu tasarımlarına sahip birden fazla ürün bulunur. Bu ayakkabı modelleri arasında özellikle özel tasarım deri modelleri yer alırken hafif topuklu ve ortopedik yapısı olan ayakkabı modelleri de tercih edilmektedir. Konforun yanı sıra farklı ve ince tasarımları ile günlük ayakkabı modelleri arasında en üst sıralarda yer almaktadırlar. 

İddialı Kadın Günlük Ayakkabı Çeşitleri

Kadın günlük ayakkabı modelleri arasında iddialı bir tasarıma sahip olan ayakkabı tercih edecekseniz loafer fiyonk detaylı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Özel tasarımları, fiyonklarında kullanılan detaylar, taban kısmı, üretimde kullanılan kaliteli malzeme ve bol renk seçenekleriyle iddialı ayakkabı modelleri arasında en üst sırada yer alan modellerdir. 

Rahat Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük hayatınızda oldukça rahat bir ayakkabı isteyenler için comfort günlük ayakkabı modellerini tercih edebilirler. İnce detayları, farklı tasarımları ve farklı renk ve numara seçenekleri ile rahatlığın yanı sıra tasarımları ile de ön plana çıkan ayakkabı çeşididir. Kauçuk taban yapısı ve orijinal deri kullanılması nedeniyle rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı Görünüm ve Özellikleri İle Kadın Günlük Ayakkabı Seçenekleri

Hem farklı görünmek hem de özellikleri ile gün boyu rahat etmek isteyen kadınlar toka detayı bulunan loafer ayakkabı modellerini tercih edebilir. İç kısmında bulunan astar yapısı, kauçuk taban özellikleri ve birbirinden farklı ve canlı renk seçenekleri ile farklı görünümüyle her kadını cezbeden bir görüntüye sahiptir. 

Farklı Model Seçenekleriyle Kadın Günlük Ayakkabılar

Farklı modellere sahip olan lazer detaylı comfort günlük ayakkabılar son dönemlerde her kadının ilgisini çekmeyi başardı. Bunun nedeni ise tasarımındaki ince detaylarının yanı sıra oldukça bol renk seçeneğine sahip olması, geniş numara seçeneği ve deri yapısıyla ön plana çıkmaktadır.

Kadın Günlük Ayakkabı Nasıl Seçilir?

İlk olarak gün boyu ayaklarınızda kalacağı için rahat yapıya sahip olması son derece önemlidir. Konfor açısından kontrol ettikten sonra estetik yapısının değerlendirmesini yapın. Ayaklarınızın doğal yapısına uyum sağlayan ayakkabılar konforu da beraberinde getirir. Bu nedenle kas ve iskelet sistemiyle ayak sağlığı doğru orantılı olduğu için numara seçerken dikkatli olun. Ayrıca günlük nerede kullanacağınıza karara verdikten sonra tasarımı konusunda da kafanızda fikir oluşturarak beğendiğiniz bir modeli alabilirsiniz.

Kadın Günlük Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Yumuşak yapıya sahip olan fırçayı alın ve bir miktar yumuşak deterjan kullanın. Ayakkabının bütün kenarlarını yumuşak bir şekilde fırça kullanarak uygulayın ve daha sonra su ile durulayın. Taban kısmını ılık su ile yumuşattıktan sonra ayı fırça kullanarak lekeleri ve çamurları temizleyin ve ayakkabının silinen bölgesini tamamen temiz su ile temizleyin.