Sneaker Ayakkabı
Cabani Kadın Klasik Ayakkabı 615-Z Antrasit
$18.50 KDV Dahil
$33.31 KDV Dahil
Sneaker Ayakkabı
Cabani Kadın Klasik Ayakkabı 658 Beyaz
$51.84 KDV Dahil
$64.80 KDV Dahil
Sneaker Ayakkabı
Cabani Kadın Sneaker Ayakkabı 302M1325 Gri
$51.84 KDV Dahil
$92.57 KDV Dahil

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı modelleri hem kadınların hem de erkeklerin günlük hayatta en fazla tercih ettiği ve en rahat ettiği ayakkabı modelleridir. Spor ayakkabıların ayakları destekleyen yapıları sayesinde rahatlığı da ön plana çıkarmaktadır. Günlük kullanımlarda spor tarzından vazgeçilmeyen ayakkabı modelleri arasında yer alan spor sneaker spor ayakkabı modelleri, spor sırasında tercih edilirken spor haricinde de aktif olarak kullanılmaktadır.  Beyaz sneaker kadın spor ayakkabılar genellikle spor esnasında tercih edilirken hem günlük hayatta hem de spor sırasında tercih edilen modeller ise genellikle siyah sneaker kadın spor ayakkabı modelleridir. Fazla topuklu olmamasının yanı sıra rahat hareket etmeye de olanak tanıyan spor ayakkabılarda dış tabanlarının önemi kadar iç tabanlarının da önemi büyüktür. İç kısımlarında ayağın yapısını destekleyen etkenlerin olması sayesinde ayakta meydana gelecek ağrıları hafifletir. Spor sırasında tercih edileceği için meydana gelebilecek terlemenin önüne geçmek için nefes alan yapıda olması son derece önemlidir. Alt taban bölgesini kavrayan ve kaymayan yapılarda olması da son derece önemlidir. Renkli spor ayakkabı kadın modelleri genellikle sporun dışında günlük hayatta farklı kıyafetlerle uyum sağlamak amacıyla da tercih edilmektedir. Ayrıca yüksek taban spor ayakkabı kadın modelleri kısa boylu kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen modelleri arasında yer alır. Hem tasarımları hem de sunduğu boy avantajları sayesinde spor sırasında ve günlük hayatta büyük avantaj sunmaktadır. 

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Kadın Sneaker  Spor Ayakkabı Modelleri farklı tasarımları, renkleri ve çeşitliliğine göre kendi içinde kategorilere ayrılmaktadır. Dış görünüşlerinin yanı sıra iç tasarımları ve rahatlıklarına göre de farklı modelleri bulunur. Sneaker spor ayakkabı modelleri arasında genellikle yüksek taban bağcıklı spor ayakkabı modelleri daha fazla tercih edilir. Hem günlük hayatınızda rahat bir şekilde istediğiniz kıyafetle kombin yapabileceğiniz gibi spor sırasında da meydana gelebilecek terlemelerin de önüne geçer. Ayrıca bağcıksız yapıları ile de ön plana çıkan kadın sneaker spor ayakkabı modelleri, üretiminde kullanılan deri yapısı sayesinde herhangi bir terlemenin önüne geçerek ayak sağlığını da ciddi manada korumaktadır. Tamamen özel tasarımlara göre üretilen, topuk yapılarının birbirinden farklı olduğu, renk seçeneklerinin bol olduğu sneaker spor ayakkabı modelleri her kadının beğenisini kazanacak farklı modellere göre çeşitlenmiştir. Ayrıca kadın günlük ayakkabı modellerimize de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Fiyatları

Kadın sneaker spor ayakkabı fiyatları modellerine, üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Her sneaker ayakkabı kendine özel yapısı ve özel tasarımları ile satışa sunulduğu için fiyat farklılıkları da buna göre belirlenir. Ancak sneaker spor ayakkabıların fiyatını etkileyen en önemli etkenler ise modelleri ve kalitesidir. Spor ayakkabı modelleri taban yapıları, iç tabanın ayakların rahat etmesini sağlayan yapılarına, tabanların ayakta tahrişe meydan olmamasına, yastıklama sistemine ve dış tabanının zemini kavramasına göre kaliteleri bulunur. Ayrıca spor ve günlük hayatta kullanılacağı için nefes aldırma yapısı olması, spor yapılacağı için esnek olması ve ayakları yormaması için hafif yapıda olma durumlarına göre farklı fiyatlara satılır. Buna göre kalitesi kadın sneaker spor ayakkabı fiyatlarını etkileyen en önemli unsurdur.

İndirimli Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Genellikle ürünlerin stok durumlarına, sezon başlarında ya da sezon sonlarında indirime sokulan kadın sneaker spor ayakkabı modelleri her kadının beğenisini kazanmak ve her kadına ulaşmak amacıyla yapılan indirimlerdir. Bu nedenle farklı dönemlerde farklı ürünlerin indirime sokulmasıyla birlikte yeni sezon ürünlerine de yer açılmakta ve ürünün kalitesini daha çıkmadan indirimli ürünlerle tanıtımı yapılmaktadır. Beyaz spor ayakkabı kadın modelleri genellikle herkes tarafından sevilen, her ortamda rahatlıkla giyilebilen ve tercih edilebilen modeller olmaktadır. 

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Çeşitleri arasında farklı renklere, modellere, kalitesine ve tasarımlarına göre oldukça farklı ayakkabılar bulunur. Diğer ayakkabı çeşitlerinde olduğu gibi kullanım alanlarına göre sneaker spor ayakkabı modellerinde de çeşitler bulunur. Günlük kullanımlar için, spor yaparken kullanmak için ve özel günlerde özel kıyafetlerle tercih edilen oldukça şık tasarımlara ait sneaker spor ayakkabı çeşidi bulunmaktadır.

Kadın Sneaker - Spor Sürücü Ayakkabı Modelleri

Kadın Sneaker  Spor Sürücü Ayakkabı Modelleri bağcıklı, bağcıksız, taban kısımlarında yükseklik, detaylı tasarımları ve özel tasarımlar gibi birbirinden farklı modellere ayrılır.  Genellikle bağcıklı özel tasarım ayakkabı modelleri ön planda olurken en fazla tercih edilen ürünler arasında deri sneaker kadın ayakkabı modelleri tercih edilir. Deriden yapılmış olması sayesinde konforu, rahatlığı ve ayak terlemesini önlediği için kadınlar tarafından en rahat ayakkabı modelleri olarak tercih edilir. Aynı zaman da bilekli spor ayakkabı kadın modelleri de tarzını ve ruhunu yansıtmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. İster günlük hayatınızda kıyafetlerinizle takım yapabileceğiniz gibi esnek yapısı ve terletmeyen özel tasarımları ile spor sırasında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renk konusunda ise bej sneaker kadın ayakkabı modelleri her kıyafetle uyum sağladığı için daha fazla tercih edilir. 

Kadın sneaker spor sürücü ayakkabıları diğer ayakkabılara göre taban kısmı daha az olan, uzun süre boyunca ayakların içinde kalacağı için terletmeyen özellikleri ve hafif yapıları nedeniyle tercih edilir. Sürüş ayakkabıları diğer ayakkabıların aksine özel tasarımları, terletmeyi önleyen özel delikleri sayesinde hem konforu hem de şıklığı bir arada sunmaktadır. Ayrıca ister bağcıklı isterseniz bağcıksız modellerini tercih edebileceğiniz seçenekleri de bulunmaktadır. 

Konforlu ve Şık Tasarımları ile Kadın Sneaker – Spor Ayakkabı Modelleri

Konfor ve şık tasarımlı kadın sneaker spor ayakkabı modelleri kadınlar tarafından en fazla ilgi gören ayakkabı modellerdir. Bu ayakkabı modelleri günlük kullanımlar için özel olarak üretilen modeller olduğu için hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla giyilebilir bir yapıya sahiptir. Bazı modellerinde taban kısmı daha yüksek iken bazı modellerde ise farklı bağcık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Konfor kısmında ise taban kısmının ayakların rahatlamasını ve esnekliğine uygun, iç kısmının ayak anatomisine tam uyum sağlaması nedeniyle konforu ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Bu nedenle günlük ayakkabılar konforlu ve şık tasarımlara sahip en iyi sneaker spor ayakkabı modelleridir.

İddialı Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Çeşitleri

Kadın sneaker spor ayakkabı çeşitleri arasında iddialı olan ayakkabı modelleri ise AİR taban yapısına sahip örme ayakkabı modelleridir. Özel tasarım detaylarının yanı sıra taban kısmının oldukça rahat olması, üst ve bağcık kısımlarının ayakların nefes almasına sağladığı faydaları nedeniyle iddialı kadın spor ayakkabı çeşitleri arasında en üst sıradadır.

Rahat Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Modelleri

Sneaker spor ayakkabı modellerini diğer ayakkabı modellerinden ayıran en büyük özellik rahat olmalarıdır. Özel taban tasarımları, üretiminde kullanılan malzemelerin esnek ve yumuşak yapıda olmaları ve rahat nefes alma özellikleri sayesinde diğer ayakkabılara göre daha rahattırlar. Ancak tek bir model söylemek yerine özellikle yaz aylarında ve spor sırasında nefes almasına olanak tanıyan özel tasarım kadın sneaker spor ayakkabı modelleri daha fazla tercih edilir. Yaz aylarının sıcak olması spor ayakkabıların nefes almasını sağlayan özel yapılara göre üretilmesinin en önemli sebebidir. Özellikle örme tekstil kadın günlük sneaker spor ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır.

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Seçenekleri

Farklı görünmekle birlikte özellikleri ile gün boyu daha rahat hareket ve spor yapmak isteyen kadınlar sneaker spor ayakkabı seçerken bu özellikleri de göz önünde bulundurur. Estetik yapıları, farklı tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çekerken yapıları, esnek olmaları ve ayakları yormayan özelliklere sahip olan bağcıklı ve esnek yapılı yüksek taban ayakkabı modelleri diğer spor ayakkabılarına göre ön plana çıkmaktadır. Taban yapıları sayesinde meydana gelebilecek darbeleri minimum seviyeye indirirken tasarımları sayesinde farklı görünümü en iyi yansıtan modellerdir. Farklı renk ve tasarımları ile de sneaker spor ayakkabı modelleri arasında yerini almıştır.

Geniş Model Seçenekleriyle Kadın Sneaker - Spor Ayakkabıları

Kadın sneaker spor ayakkabı modelleri kullanım alanlarına göre ve tasarımlarına göre oldukça fazla çeşide sahiptir. Bunlar arasında özellikle yüksek taban yapılarına sahip olmaları, bağcıklı ya da bağcıksız olmaları gibi farklılıklar bulunur. Geniş model seçeneklerini belirleyen en önemli etkenlerin başında renk seçenekleri gelirken taban ve üst kısımlarında kullanılan tasarımlar da spor ayakkabı modellerinin çeşitliliğini artırmaktadır. Bunlar arasında yüksek tabanlı kadın sneakers spor ayakkabı modelleri, deri yapısına sahip bağcıklı günlük ayakkabı modelleri, esnek tabanlı modeller gibi birbirinden farklı seçenekler bulunur. Ayrıca kullanım alanlarına göre ihtiyaçlarınızı belirleyerek daha uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Sneaker spor ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu esnek yapılı olması, spor yaparken terlememelerin meydana gelmemesi için hava alan yapıda olması, darbeleri minimum seviyeye indirmek amacıyla özel topuk ve üst yapısının olması önemlidir. Bunların yanı sıra kullanım alanlarına göre karar vererek seçim yapabilirsiniz. Hem günlük hayatta kıyafetlerinizin altına giyerek rahat etmek hem de spor yapmak için satın alacaksanız buna göre tercih yapabilirsiniz. Spor sırasında kullanmak istiyorsanız daha sade ve düz tasarımlara sahip modeller seçilirken günlük hayatta kullanacaklar için ise daha hareketli renklerin yanı sıra farklı tasarımları ve bağcıklı yapıda olan modeller tercih edilmektedir.

Kadın Sneaker - Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Spor ayakkabı temizlemek için tercih edilen en önemli araç diş fırçalarıdır. Bu temizlik sırasında ilk olarak bağcıkları çıkardıktan sonra beyaz kısımlarını sabunlu fırçayla güzel şekilde temizleyin. Ayrıca bağcıkları farklı bir suyun içine atarak güzelce yumuşatıp temizleyin ve durulayın. Ayrıca spor ayakkabı beyaz ise beyaz diş macununu kullanarak leke olan bölgelere sürün ve diş fırçası ile hafif şekilde fırçalayın. Spor ayakkabıların üst kısımlarını temizledikten sonra taban kısmını da farklı bir fırça yardımıyla temizledikten sonra temiz su kullanarak durulayın. Son olarak kuruması için açık havaya koyarak kurutun. Ancak spor ayakkabılarda meydana gelen kokuyu önlemek için ise 2 gün üst üste aynı ayakkabıyı giymeyin ve bir gün aralıklarla havalanması için açık havaya bırakın. Bu sayede kokunun önüne geçerken ayakkabıların temiz hava almasını sağlayarak meydana gelebilecek kokunun önünü de kesmiş olursunuz.