Gri Unisex Valiz
3
$201.18 KDV Dahil
Mavi Unisex Valiz
1
$159.09 KDV Dahil
Mavi Unisex Valiz
3
$201.18 KDV Dahil
Siyah Unisex Valiz
3
$201.18 KDV Dahil
Gri Unisex Valiz
4
$546.30 KDV Dahil

Valiz & Bavul

Valiz/bavul modelleri, seyahatlerde kullanılan kurtarıcı parçalardır. Zaman zaman farklı sebeplerden seyahate çıkılabilir. Bu gibi durumlarda akla gelen ilk eşya valizlerdir. Valizler sahip olduğu modellerle pek çok şekilde kullanılabilir. Valiz/bavul çeşitleri insan hayatı için değerli bir yere sahiptir. Seyahat esnasında kıyafet ya da ufak eşyaların taşınmasında kullanılır. Geçmişten günümüze kumaş, ahşap ve termoplastik malzemelerden üretilmiştir. Genel olarak dörtgen şekline sahip olduğu bilinir.

Deriden ya da sert plastikten üretimi gerçekleştirilir. Bavul ve valiz ismen birbirini çağrıştıran terimlerdir. Öyle ki zaman zaman bu iki terimin aynı anlama geldiği düşünülür. Fakat bu iki terimi birbirinden ayıran küçük detaylar mevcuttur. Bavul, daha çok uzun seyahatlerde kullanılan bir eşya olarak kendini gösterir. Ve yapmış olduğu çağrışım bu yöndedir. Valizler ise aksine daha kısa yolculuklarda kendini gösterir. Diğer yandan bavullar şifreleme özelliğine sahiptir. Gelinen noktada bavul çeşitleri, şifreleyerek ya da anahtarla kilitlenebilmektedir. Bu noktada güvenlik açısından daha avantajlı olduğu bilinir. 

Valiz & Bavul Modelleri

Valiz/bavul çeşitleri farklı alanlarda kullanılmak üzere birçok modele sahiptir. Boyutlarına göre üç çeşit modeli mevcuttur. Bunlar; büyük bavul, orta boy bavul ve küçük bavuldur. Büyük bavullar, sık sık iş seyahatine çıkanlar için idealdir. Ya da geniş bir aileye veya arkadaş grubuna sahip olanlar için en doğru seçenektir. 

Bu ürünler, uzun süreli seyahatlerde konforlu kullanımıyla sevilerek tercih edilir. Orta boy bavullar, kabin boy valizlerine göre daha kapsamlıdır. Kabin boy ürünler sürekli olarak yanında bulundurulması gereken ürünlerdir. Daha çok önemli eşyalar için kullanılır. Fakat orta boy bavullar, eşya bakımından daha fazla yere sahiptir. Boyut açısından ele alınan son model ise küçük bavullardır. Küçük bavullar, küçük boy valiz olarak da nitelendirilmektedir. Oldukça kullanışlı oldukları bilinir.

Uzun değil kısa mesafe yolculuklar için son derece idealdir. Bu valizlerin boyutları, hava yolları firmalarının kabin ölçülerine göre belirlenir. Bilindiği üzere uçaklarda belirli bir ağırlık kapasitesi vardır. Bu bir sınırı işaret eder. Bu sınır aşıldığı takdirde ekstra ücret ödemek gerekir. Kilo sınırını aşmamak için ise küçük bavullar oldukça uygundur. Küçük tatiller ya da hafta sonu kaçamakları için her bireyde bulunması gereken bavul modellerindendir.

Ayrıca Unisex Çanta Modellerimizi de inceleyebilirsiniz. 

Valiz & Bavul Fiyatları

Valiz/bavul fiyatları belli nitelikler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bavulun boyutu ya da modeli bu niteliklerdendir. Söz konusu fiyatlar oldukça büyük bir yelpazeye sahiptir. Dolayısı ile her bütçeye hitap edecek bavul bulmak zor değildir. Fiyat doğrultusunda alınacak olan bavulun seçimi esnasında da dikkatli olmak gerekir.

Çok sık seyahat edenler, seçimini seyahat bavulu modelinden yana kullanmalıdır. Bilindiği gibi bavul, sık sık alınan bir ürün değildir. Dolayısı ile kaliteli ve uzun ömürlü olan tercih edilmelidir. Aynı zamanda ürün, kalıp olarak ağır olmamalıdır. İskeleti hafif olan ürünler, her zaman daha konforlu bir kullanıma sahiptir. 

İndirimli Valiz/Bavul Modelleri

Erkek valiz ve kadın valiz olmak üzere pek çok valiz modeli mevcuttur. Bavul modelleri zaman zaman indirimli olarak satışa sunulur. Bu dönemlerde bavullara göz gezdirmek son derece avantajlı olacaktır. İndirimli bavul modellerinin seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. İlk olarak ürünün boyutu göz önünde tutulmalıdır. Kişinin kullanım alanına göre doğru ölçüde bavul tercih etmesi gerekir. 

Uzun ve sık sık seyahat edenler seçimini büyük boydan yana kullanmalıdır. Aksi durumlarda çanta valiz modeli tercih edilebilir. Ürünün yapısı, uzun vadede kullanım için önem teşkil eder. Bu noktada sert bavul değil daha yumuşak yapılı bavullar seçilmelidir. Çünkü yumuşak yapılı olanlar daha fazla eşya alır. 

Kaliteli Valiz/Bavul Çeşitleri

Bavul çeşitleri, sahip olduğu niteliklere göre farklı modellere sahiptir. Bunlardan ilki tekerlekli valiz modelidir. Bu ürün, valiz modelleri içerisindeki en kullanışlı olan üründür. Kullanım açısından son derece konforludur. Yürüterek kullanımı mevcuttur. Valiz taşıma yönünden kişiyi yormaz. Konforundan taviz vermek istemeyenler seçimini tekerlekli bavul modelinden yana kullanabilir.

Bir diğer model ise tekerleksiz valizdir. Bu modelde kırılma riski yoktur. En kaliteli valiz modellerinden biridir. İç kapasite kullanımı son derece verimlidir. Modern görünümlü ve uygun fiyatlı valiz/bavul arayışı içerisinde olanlar için oldukça idealdir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR