Evrak Çantası
Cabani Unisex Evrak Çantası 1765 Siyah
$103.69 KDV Dahil
$129.61 KDV Dahil

Unisex Çanta

Unisex çanta gününün büyük bölümünü dışarıda geçirenler için ideal bir üründür. Bilindiği üzere hayatın yoğun temposu gereği dışarıda uzun süre vakit geçirilebilir. Bu süre boyunca kişiler yanlarında birtakım eşyaları taşıma ihtiyacı duyar. Evden nereye çıkılırsa çıkılsın götürülmek istenen birtakım eşyalar mevcuttur. Bu noktada doğru çanta seçimi önemlidir. Unisex çanta modelleri, kişisel tarzı en iyi şekilde sergiler. Son derece kaliteli ve dayanıklıdır. 

Sundukları konfor düzeyinden ötürü pek çok alanda sevilerek tercih edilir. Geniş hacim seçeneğine sahiptir. Dolayısı ile pek çok eşyayı kolaylıkla taşıyabilme imkanı sağlar. Özellikle gündelik yaşamda kullanmak için son derece uygundur. Erkek, kadın ya da bayanlar için özel olarak üretimi gerçekleşmektedir. Pek çok tarza ve zevke hitap eder. İyi bir dikiş ve kumaş kalitesine sahiptir. Kaliteli bir çanta arayışı içerisinde olanlar için çok uygundur. 

Unisex Çanta Modelleri

Unisex çanta, kullanım alanına göre pek çok modele sahiptir. Bunlardan en sevilenlerden biri ise unisex omuz çantası modelidir. Unisex omuz çantası, sahip olduğu avantajlı kullanımı sebebiyle sevilerek kullanılır. Sırt ve bel pozisyonunu bozmaz. Omuz kısmının iz yapmaması için özel bir üretime sahiptir. Aynı zamanda ağrı hissine engel olmak için sünger seçeneği bulunur. Çantanın askı bölümü kişiye göre ayarlanabilir. Bu bakımda son derece konforlu bir kullanıma sahip olduğu bilinir. Çantanın iç kısmı kişinin ihtiyaçları doğrultusunda severek kullanacağı şekilde yaratılmıştır. 

Diğer yandan model, kalitesi ile de sevilerek tercih edilir. Son derece kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yırtılma gibi olumsuz durumların önüne geçmek için özel malzemelerden üretilmektedir. Dolayısı ile kullanımı esnasında kişilerin aklında soru işareti kalmaz. Suya ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olduğu bilinir. Bu çanta modeli tek tip bir renge sahip değildir. Pek çok renge ve modele sahiptir.

Dolayısı ile kişisel zevke göre kolaylıkla seçim yapılabilir. Bayan ve erkekler için ayrı olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda farklı modeller içerisinde stili en iyi yansıtan model tercih edilmelidir. Bu model, spor için de sık sık tercih edilir. Bu bağlamda çantanın yan bölümünde su koymak için bir alan mevcuttur. Bu şekilde daha verimli spor yapılmasına olanak sağlar. 

Ayrıca valiz ve bavul modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Unisex Çanta Fiyatları

Unisex çanta fiyatları model ve kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu bağlamda ilk olarak çanta modeli seçilmelidir. Seçim konusunda ince elenip sık dokunan bir model ise unisex laptop çantası modelidir. Bilindiği üzere bilgisayarlar, her yere korunaklı bir şekilde taşınmalıdır. Bilgisayar aksesuarları içerisinde en faydalısı olan çantalarıdır. Bu çanta modeli, bilgisayarı darbe ya da çiziklerden korur. 

Bu noktada koruma açısından çok önemli bir göreve sahiptir. Bunun yanı sıra bilgisayarın konforlu bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Aynı zamanda laptop dışında taşınması gereken eşyalar da olabilmektedir. Bu eşyaların taşınması için laptop çantası yeterli hacme sahiptir. Bu niteliğiyle oldukça kullanışlı bir model olduğu bilinir. 

Unisex İndirimli Çanta Modelleri

Unisex çantalar, farklı modelde ve çeşitlilikte üretilmektedir. Bu modellerin her biri ayrı nitelikleriyle farklı alanlarda kullanılır. İş hayatında tempolu şekilde çalışanlar çantaya ihtiyaç duyanların başında gelir. Bu alanda daha çok unisex evrak çantası kendini gösterir. Sık kullanılan eşyaların ve özel evrakların taşınması için kullanılır. Çantanın yapısı son derece idealdir.

Böylece evrakların kötü bir görüntü yaratması engellenmiş olur. Bu çanta modeline dizüstü bilgisayar da konulabilir. Bu çanta modelinin daha çok çalışan erkekler tarafından kullanıldığı bilinir. Önemli evrakların muhafazası için önemli bir göreve sahiptir. Klasik ya da spor tarza hitap eden çeşitli modelleri mevcuttur. Kişisel zevke uygun olarak farklı seçeneklerden tercih yapılabilir. 

Unisex Kaliteli Çanta Çeşitleri

Unisex çantalar sahip olduğu pratik kullanımın yanı sıra kalitesiyle de dikkat çeker. Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kullanıldığı alanda üst düzey bir işleve sahiptir. Farklı modelde ve renkte üretimi mevcuttur. Bu doğrultuda seçim yapılabilir. 

Tasarım konusunda da kullanım alanına göre özel olarak yapılandırılmaktadır. Kişilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına titizlikle üretilmektedir. Her bir unisex çanta modeli farklı kullanım alanlarında sevilerek ve rahatlıkla tercih edilir.