Bere
Cabani Fonem Püsküllü Yünlü Kadın Bere 12347 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Sırt Çantası
 Kadın Günlük Çanta 1820 Siyah
$185.19 KDV Dahil
$231.48 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Özel Tasarım Kadın Çanta 600 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Kadın Günlük Çanta 610 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Kadın Günlük Çanta 586 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Parfüm
Cabani Angel Kadın Parfüm 104313 Naturel
$18.50 KDV Dahil
$23.13 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Sırt Çantası 410 Lacivert
$48.87 KDV Dahil
$61.09 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Sırt Çantası 410 Siyah
$48.87 KDV Dahil
$61.09 KDV Dahil
Cüzdan
Guard Kadın Cüzdan 2220 Siyah
$32.58 KDV Dahil
$57.39 KDV Dahil
Cüzdan
Guard Kadın Cüzdan 2220 Kahve
$32.58 KDV Dahil
$57.39 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Siyah
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Omuz Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 492 Kahve
$88.87 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Vizon
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Sarı
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Mavi
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Omuz Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 537 Bordo
$81.47 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Parfüm
Cabani PURE Kadın Parfüm Naturel
$18.50 KDV Dahil
$23.13 KDV Dahil
Omuz Çantası
$100.73 KDV Dahil
$125.91 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

Kadın Aksesuar Modelleri

Günümüzde aksesuarların hem kadın hem de erkekler için stilimizin vazgeçilmez tamamlayıcı parçalarından biridir. Özellikle stilimizi daha özgün daha kusursuz kılmanın en iyi yolu mutlaka kombinlerde aksesuar kullanmaktır. Kadın Aksesuar Modelleri stilinize zengin dokunuşlar katar ve kombinlerinizi hareketlendirir. Kadın Aksesuar Modelleri ile birbirinden farklı ister şık ister spor ister klasik kombinler yaratabilirsiniz. Sade bir kombini sadece aksesuarlar kullanarak hareketlendirilir, bambaşka bir hale çevirebiliriz. En çok kullanılan kadın aksesuar modelleri ise şapka, kadın çanta, kadın cüzdan, kadın bere,, kadın parfüm ve kadın tabanlık modelleridir. Kendinize ve kombin seçimlerine en uygun aksesuar modellerini seçerek kendine özgün bir stil yaratın ve ortamların en şık kadını olarak gücünüzü gösterin. Sizler için Cabani İmzasını taşıyan kadın aksesuar modelleri hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Kadın Çanta

Kadın çanta, kadın stilinin en vazgeçilmez tamamlayıcı parçasıdır. Cabani birbirinden farklı renk ve modelde yüzlerce farklı çanta modeliyle her kadının zevkine ve stiline ilham veriyor. Cabani sırt çantası modelleriyle hem şık hem spor bir görünüme kavuşabilirsiniz. Cabani kadın çanta modelleri kaliteli, şık olmanın yanı sıra uzun süre kullanım sunar. Cabani kadın çanta modellerinde sırt çantası, günlük çanta, özel tasarım spor çantalar bulabilirsiniz. Cabani, kadın çanta şıklığınızı tamamlamanın en iddialı yolu.

Kadın Cüzdan

Kadın cüzdan, kadınlar için oldukça önemli bir eşya ve stil tamamlayıcısıdır. Bu yüzden kadınlar için cüzdan rengi, şekli, büyüklüğü önemlidir. Kendinize en uygun cüzdan modelini Cabani’de indirimli fiyatlardan bularak stilinizi modern dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz. Cabani kadın cüzdan modelleri siyahtan pembe renk yelpazesine kadar geniş renk çeşidiyle, aynı zamanda kartlık bölümü de içeren cüzdan modelleriyle çok fonksiyonlu ve kullanışlıdır. Kadın cüzdan modellerini hem çantanızda hem de tek başına kullanabilirsiniz. Farklı renk çeşitleriyle her kombinize uyum sağlayacak Cabani kadın cüzdan modelleri şimdi indirimli, fiyatıyla satışta.

Kadın Çorap

Kadın çorap modelleri Cabani’de birbirinden şık ve farklı modelleriyle satışa sunuluyor. Cabani’de tarzınıza ve kullanımına uygun şekilde her renk ve modelde çorabı bulabilirsiniz. Çoraplar da kadın stilinin önemli bir parçasıdır. Özellikle kış aylarında çoraplar kombinlerin olmazsa olmaz parçasıdır. Cabani kadın çorap modelleri kalitelidir ve uzun vadeli kullanım sunar. Pamuklu yapısı sayesinde ayağın nefes almasını sağlar. Ayak sağlığını korur. Cabani kadın çorap modelleriyle tüm kıyafetlerinize uygun çoraplarla eşsiz kombinler yapabilirsiniz.

Kadın Parfüm

Kadın parfümü de kadınlar için en önemli kadın aksesuar modellerinden biridir. Hayatta birçok şey unutulur fakat kokunuz asla. Bu nedenle iyi ve akılda kalıcı bir parfüm çoğu kadının tercihidir. Cabani kadın parfüm modelleri her zevk ve tarza uygun kokular barındırır. Geniş koleksiyonu sayesinde kadın parfüm çeşitlerinden kendi tarzınıza en uygun parfümü Cabani’ de kolayca bulabilirsiniz. Cabani kadın parfüm çeşitlerinde çiçeksi kokulardan, odunsu kokulara, daha hafif kokulardan taze kokulara dek birçok parfüm çeşidi bulunur. Kadın parfüm çeşitleri ile sizler de stilinizi tamamlayın ve akıllarda iz bırakın.

Kadın Bere

Kadın bere modelleri özellikle kış aylarından itibaren çokça kullanılan kadın aksesuar modellerinden biridir. Kadın bere modelleri genellikle siyah veya beyaz renkte tercih edilir. Çünkü diğer renkleir kombinlere uydurmak zordur. Ancak Cabani’de kadın bere modellerinin birçok farklı renk ve modeli bulunmaktadır. Siz de tarzınıza en uygun renk ve modelde kadın bereleri en uygun fiyat ve kalite garantisi ile Cabani’de bulabilirsiniz. Kadın bere kullanmak soğuktan dolayı oluşacak hastalıkları ve baş ağrısını önler. Bununla birlikte kış stilinizi tamamlayıcı bir parçasıdır.

Kadın Tabanlık

Kadın tabanlık günlük yaşamın koşturmacası içinde yorulan ayakların sağlığını korumak ve ayakkabı onforunu arttırmak içi kullanılır. Özellikle yürüyüş, spor aktiviteleri esnasında ayaklara fazla yük biner. Tabanlık ise ayak konforunu artırır. Ayaklarınıza ve yaptığınız fiziksel aktiviteye uygun bir ortopedik tabanlık kullanmanız ayak sağlığınız için çok önemlidir. Bununla birlikte bazı kadın tabanlık modeller de boy uzatmak için kullanılır. Cabani’de amacınıza uygun yüzlerce çeşit kadın tabanlık bulabilirsiniz. Kadın tabanlık kullanmak vücudun ayakla uyumunu artırır ve daha uzun süre ayakta kalmanıza destek olur.

Kadın Aksesuar Fiyatları

Kadın aksesuar fiyatları birçok kadın eşyasına göre uygun fiyatlıdır. Cabani’de kadın parfüm, kadın cüzdan ve kadın çanta gibi birçok kadın aksesuarı bulabilirsiniz. Tüm bu aksesuarlar piyasa koşullarına göre hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Cabani kadın aksesuar modelleriyle siz de şıklığınız hem kaliteli hem de ekonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

İndirimli Kadın Aksesuar Modelleri

İndirimli Kadın Aksesuar Modelleri Cabani’de birçok indirimli aksesuar modeli mevcuttur. Bu modellerle siz de stilinize en uygun aksesuar modelini seçerek tarınızı zenginleştirebilir siniz. Cabani kadın çanta ve kadın bere modellerine indirimli fiyatıyla şimdi sahip olabilirsiniz. Siyah klasik çanta modelleri, siyah kadın bere modelleri, her tarza uygun şık cüzdan modelleri Cabani’de şimdi indirimli fiyatlarıyla sizlerle. Aksesuarların, özellikle kadınlar için tarz ve stili tamamlayan önemli bir unsur olduğunu unutmayın. İndirimli kadın aksesuar modelleri için, şıklığı ve çeşitleri ile Cabani’yi tercih edebilirsiniz.

Kadın Aksesuarları Nelerdir?

Kadın aksesuarlar kadın stilinin bütünleyici parçasıdır. Kadın aksesuar çeşitleri kadın çanta, kadın cüzdan, kadın parfüm, broş ve takı çeşitleridir. Cabani’ de en modern ve tarzınıza uygun aksesuar çeşitlerini indirimli fiyattan bulabilirsiniz. Kadın aksesuar ister günlük, ister işe giderken ister spora giderken her türlü kıyafette kullanılan ve stilimizin bir parçası olan ürünlerdir. Bu nedenle kıyafetlere verilen önemin aynısı kadın aksesuar modellerine de verilmelidir. Kadın aksesuar kullanılırken giyilen kıyafetle uyumlu olmasına ve bütünsellik sağlamasına dikkat edilmelidir.

Şık Tasarımları ile Kadın Aksesuar Modelleri

Şık Tasarımları ile Kadın Aksesuar Modelleri iddialı ve tarzından ödün vermeyen kadınları tercihidir. Cabani birbirinden şık özel tasarım kadın aksesuar modelleriyle kadınlar gözde aksesuar markasıdır. Cabani’de şık tasarımları ile birbirinden farklı yüzlerce kadın aksesuar çeşidi mevcuttur. Siz de hem günlük hayatınıza hem de farklı kombinlerinize kolayca uyum sağlayacak kaliteli kadın aksesuar modelleri Cabani’ de bulabilirsiniz. Cabani kadın aksesuar modelleri;

  • Cüzdan
  • Tabanlık
  • Parfüm
  • Günlük Çanta
  • Kadın Sırt Çantası
  • Kadın Bozuk Para Çantası
  • Bere

Gibi ürünleri içerir. Kategorimizden, kıyafetleriniz ile uygun olan rengi seçebilir ve dilediğiniz aksesuar için şimdi sipariş verebilirsiniz.

İddialı Kadın Aksesuar Çeşitleri

İddialı Kadın Aksesuar Çeşitleri kadın tarzının en önemli yansımasıdır. Aksesuarsız bir kombin eksik bir kombindir ve bütünselliği yoktur. Bu da göze hoş gelmez. Cabani’de modern dokunuşlarla harmanlanmış iddialı kadın aksesuar çeşitleri bulabilirsiniz. Şık tarzınızı bu iddialı aksesuarlarla tamamlayın ve davetlerin gözdesi olun.

Farklı Görünüm ve Özellikleri ile Kadın Aksesuar  Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile kadın aksesuar seçenekleri Cabani’de hem uygun fiyat hem de kalite garantisiyle satışa sunulmaktadır. Cabani özel  tasarım kadın aksesuar modelleriyle şık ve iddialı kadınların tarzlarının vazgeçilmez parçasıdır. Sizler de farklı klasik modelde kadın aksesuarlarla, spor veya iş hayatınıza kullanacağınızı hem modern hem şık çantalarla stilinizi yansıtın ve şıklığınıza konuşulur. Her tarz ve stile uygun kadın aksesuar seçenekleri için Cabani’yi tercih edebilirsiniz.

Kadın Aksesuar Nasıl Seçilir?

Kadın Aksesuar seçilirken nereye gidildiği ve yapılan kombin önemlidir. Giyilen parçaların rengine ve dokusuna uygun kadın aksesuar modelleri seçilmelidir. İyi seçilmiş bir kadın aksesuar stilinizin tamamlayıcı parçası olur ve tarzınızı mükemmel şekilde tamamlar. Örneğin kombinizde deri parçalar kullandıysanız çanta seçiminizde de deri klasik çanta modeli kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz renklerde giydiyseniz kullandığınız kadın aksesuar modeli de buna uygun şekilde seçilmelidir. Tamamen siyah yaptığınız bir kombini kırmızı bir çanta veya cüzdan ile patlatabilirsiniz. Spor kombinlerinde ise kullandığınız eşofman rengine uygun aksesuar seçerek tarzını tamamlayabilirsiniz.

Özellikle renk, kadın aksesuar seçiminde önemli bir ayrıntıdır. 2021 Kadın Aksesuar Modası için özel olarak siyah ve beyaz renklerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Parfüm seçiminde ise, özellikle ağır olmayan ve teniniz ile ile uyumlu bir parfüm seçmeyi ihmal etmeyin.