Sneaker Bot
Guja Bağcıklı Günlük Sneaker Spor Kadın Bot 21K328 Bej
$96.28 KDV Dahil
$144.43 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
Sneaker Bot
Guja Bağcıklı Günlük Sneaker Spor Kadın Bot 21K328 Turuncu
$96.28 KDV Dahil
$144.43 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
Günlük Bot
Cabani Sasha L Fermuarlı Kadın Günlük Bot 10175  Siyah
$111.10 KDV Dahil
$138.87 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Bot
Cabani Sylvia Kürklü Kadın Günlük Bot 10175  Siyah
$130.36 KDV Dahil
$162.94 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Bot
Cabani Bağcıklı Postal Model Kadın Günülk Bot 10135 Bej
$128.87 KDV Dahil
$161.09 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Bot
Cabani Bağcıklı Postal Model Kadın Günülk Bot 10135 Siyah
$128.87 KDV Dahil
$161.09 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Sneaker Ayakkabı
Cabani Hanua Özel Tasarım Kadın Sneaker 265B1458 Gri
$74.06 KDV Dahil
$92.57 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Günlük Bot
Cabani Kadın Günlük Ayakkabı 261K1353 Siyah
$88.87 KDV Dahil
$111.09 KDV Dahil
Günlük Bot
Cabani Fermuarlı Günlük Kadın Bot  261E1453  Siyah
$73.32 KDV Dahil
$101.83 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Yeni Ürün

Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadın ayakkabı modelleri, ayakkabıları fazla seven kadınlar için hayatlarında önemli yer tutan parçalarındandır. Kadınlar için birçok farklı ayakkabı seçeneği, rengi ve türü olduğundan bu da fazla kullanım oranları ortaya çıkmasına neden olur. Kadınlar için üretilen ayakkabıların bazıları stil tamamlayıcı özellikte iken bazıları tamamen konfor amaçlı üretilir ve kullanılırlar. Bir kadın için dolabında yer alan doğru, kullanışlı, şık ayakkabılar oldukça estetik ve tamamlayıcıdırlar.

Günümüzde piyasada yer alan kadın ayakkabı seçenekleri büyük farklılıklar göstermektedir. Buna bağlı olarak kadınların ayakkabı seçerken rahatlık, uyum, dayanıklılık, uzun ömürlülük gibi kriterlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kadınlar giymek istedikleri her kıyafete uygun bir ayakkabı bulundurmak isterler. Bu nedenle muhteşem kıyafet için muhteşem ayakkabı gerekir. Söz konusu şey ayakkabı olduğunda ilk akla gelen nitelik uyumdur. 

Kadın Günlük Ayakkabı

Kadın günlük ayakkabı, kadınların spor ayakkabı kullanmak istemedikleri veya spor ayakkabılarına alternatif bir çift ayakkabı aradıklarında kullanabilecekleri ayakkabı türüdür. Günlük kullanım için rahat ayakkabı seçenekleridir. Kot pantolonlarla, şortlarla, elbiselerle çok iyi uyum sağlarlar. Bir yürüyüş ayakkabısı olarak spor ayakkabılara alternatif de olabilirler. Sandalet kullanmak istemeyen, sandalet gibi açık yapılı ayakkabılarla yürümenin zor olduğu zemin bölgelerinde ideal seçeneklerdir. Ayaklarınız ağrıtmaz, onlara destek ve rahatlık sağlarlar. Farklı renk ve modelleri ile kadın günlük ayakkabı seçenekleri ile ilgili detaylı örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Topuklu Ayakkabı

Kadın topuklu ayakkabı, klasik ve resmi bir ayakkabı çeşididir. Yükseklik artışı ile ayaklara daha güzel bir görünüm verirler. Resmi yerler ve davetler için şık seçimlerdir. Birçok kadının gardırobunda sevilen parçalardan olan topuklu ayakkabılar, çok yönlüdür. Stilinize bağlı olarak onları eteklerle, elbiselerle, pantolonlarla rahatlıkla giyebilirsiniz. Topuklu ayakkabıların stilettolar, daha kısa topuklular, topuklu sandaletler gibi birçok farklı seçeneği bulunur.

Topuklu ayakkabıların sağladığı ekstra yükseklik hissi zarif, şık, sofistike ve bütünleyicidir. Topuklu ayakkabılar bacak çizgisini uzatır. Tokası olmayan ve rahat giyilip çıkarılabilecek ayakkabılar ofis giysileri ve günlük giysiler için daha uygundur.

Topuklu ayakkabılarla ilgili daha fazla renk, desen, stil ve çeşitlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Sneaker – Spor Ayakkabı

Kadın sneaker – spor ayakkabı modelleri, yürümek, koşmak, spor ve egzersiz yapmak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Üretildiği malzemenin nefes alabilirliğine ve esnekliğine bağlı olarak sneaker ve spor ayakkabıların nitelikleri de değişmektedir. Bir spor ayakkabı örneğin basketbol oynamak için çok uygun olurken yürüyüş yapmak için pek kullanışlı bir tercih olmayabilir. Spor ayakkabılar ve sneakerlar ayaklara ekstra destek sağladıkları için onlarla yürürken ayaklarınızda ağrı vb. şikayetler olma olasılığı son derece düşüktür. Kadın sneaker ve spor ayakkabılar ile ilgili detaylı örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Babet Ayakkabı

Kadın babet modelleri, hem resmi yerlerde hem de günlük olarak giyilebilecek şık bir ayakkabı türüdür. Babet ayakkabılar tasarlanırken bale yapanlardan ve dansçılardan ilham alınır. Onların aktif ve esnek hareketlerine uyum sağlayabilecek nitelikte üretilirler. Her yaştan kadının tercih edebileceği ve her dolapta bulunması gereken ayakkabı türlerindendir. Kadın babet ayakkabı seçenekleri ile ilgili detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Sandalet

Kadın sandalet modelleri, klasik bir yaz ayakkabısıdır. Ayağın büyük bir bölümünü açığa çıkaran sandaletler sıcak havaların vazgeçilmez parçalarındandır. Birçok türü bulunmakla birlikte sandaletler tokalar ve kayışlar yardımıyla ayağa sabitlenirler. Ayakların şişmesine, yoğun hareketlerine adapte olabilecek nitelikte ayakkabılardır. Bu nedenle her yaştan ve farklı stillere sahip kadınlar tarafından tercih edilebilirler. Kadın sandalet seçenekleri ile ilgili detaylı örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Terlik

Kadın terlik modelleri, yaz aylarının vazgeçilmezi olan bir ayakkabı türüdür. Plajda, sahilde, otelde, yazlıkta, şehir hayatında vb. Birçok farklı yerde onların rahatlık ve konforundan faydalanabilirsiniz. Kadın terlik seçenekleri ile ilgili detaylı örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Bot

Kadın bot modelleri, ağırlıklı olarak sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilen pratik kullanımı olan ve şık ürünlerdendir. Her modaya ve giyim tarzına uygun seçenekleri bulunur. Kadın bot çeşitleri ile ilgili detaylı örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Çizme

Kadın çizme modelleri, her kadının sevebileceği farklı renk ve modelleriyle cezbedici ürünlerdendir. Farklı yaşam stillerine, giyim tarzlarına, kullanım olanaklarına uyumlu, şık, gösterişli çizme seçeneklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.