• Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
  ÜYE GİRİŞ
  EMAİL
  ŞİFRE
  Beni Hatırla
  Şifremi Unuttum
  HALA ÜYE OLMADINIZMI ?

  100% Hakiki Deri

  %100 Hakiki Deri

  Cabani olarak siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz giyim ve aksesuar ürünlerimizin tamamında %100 hakiki deri kullanılmaktadır. Hakiki deriler özel ekipmanlar ile üretilmekte olan kaliteli ve uzun ömürlü olan derilerdir.
  Satın alacağınız cüzdan, ayakkabı, çanta ve diğer tüm ürünlerimizdeki deriler tamamen özel üretime sahip olan hakiki derilerden üretilmektedir. Üretilecek olan derilere kendi özelliklerine göre özel olarak asma kurutma, germe kurutma ve vakum gibi teknikler uygulanır. Böylelikle deriler kurutma işleminden geçirilerek dayanıklı hale getirilmiş olurlar.
  Bir derinin orjinal olması derinin dış yüzeyinin dış ortam koşullarına karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Sahte bir deri ürün kullandığınız zaman çıplak bir gözle bakarak o ürünün sahte deriden üretildiğini görsel açıdan anlayabilirsiniz.
  Güvenilir Bir Şekilde Her Mevsim Kullanabileceğiniz Hakiki Deri Ürünler
  Hakiki deri kullandığınız zaman tüm mevsim koşulları altında kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerin sahibi olmuş olursunuz. Cabani olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak hareket ettiğimiz için satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerimizde %100 hakiki deri kullanmaktayız.
  Sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemizdeki giyim ve aksesuar ürünlerinin tamamı dış mekan koşullarına ve mevsim farklılıklarına karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Kış ayları geldiği zaman dolaplarınıza kaldırmak zorunda olduğunuz deri malzemeleri kıyafetlerinizi yaz ayları geldiği zaman tekrar çıkartarak ilk günkü şıklığında kullanabilirsiniz.
  Derinin hakiki olmasının sizin stilinize de etkisi olabileceğini unutmayın. Suni deri ürünler kullandığınız zaman görsel açıdan da olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz.
   
  Bu site ProjeSoft E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.