Bere
Cabani Fonem Kadın-Erkek (Uniseks) Bere 12538 Siyah
$5.91 KDV Dahil
$7.39 KDV Dahil
Bere
Cabani Uniseks Yünlü Bere 12045 Vizon
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Bere
Cabani Uniseks Yünlü Bere 12045 Pembe
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Bere
Cabani Uniseks Yünlü Bere 12045 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Bere
Cabani Uniseks Yünlü Bere 12045 Kırmızı
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Bere
Cabani Fonem Yün Karışımlı Unisex Bere 12496 Lacivert
$10.36 KDV Dahil
$12.94 KDV Dahil
Bere
Cabani Fonem Yün Karışımlı Unisex Bere 12496 Siyah
$10.36 KDV Dahil
$12.94 KDV Dahil
Bere
Cabani Fonem Uniseks Bere 12566 Siyah
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil
Bere
Cabani Fonem Uniseks Bere 12566 Multi
$11.84 KDV Dahil
$14.80 KDV Dahil

Bere Modasını Cabani ile Keşfet !

Bere, kış aylarının vazgeçilmezi olarak kendini göstermektedir. Geniş model skalasıyla her yaşa ve tarza hitap eder. Soğuktan korunmayı en şık şekilde gerçekleştirir. Dolayısı ile özellikle kadınların en sevdiği parçalardandır. Cabani.com en özel tasarlamış olduğu bere modelleriyle yine bu kışa damgasını vuruyor. Bere çeşitleri, uzman tasarım ekipleri ile titizlikle tasarlanmaktadır. Her stili yansıtan bere modeli bulmak mümkündür. Erkek bere ya da kadın bere çeşitleri farklı modelleri ile dikkat çeker. Tüm bere modellerinde farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu renk skalasının oldukça geniş olduğu bilinir. 

Giyimde tercih edilen renkler, aynı şekilde berede de tercih edilebilir. Bu şekilde kusursuz bir kombin yaratmak mümkündür. Berenin, harika bir kombin tamamlayıcısı olduğu da bilinir. Erkek ya da kadın bere modelleri yalnız kullanılabileceği gibi takım halinde de kullanılabilir. Şal ya da eldiven modelleri ile bere tamamlanabilir. Birbirinden eşsiz tarzları bu şekilde kombinleyip tamamlamak son derece avantajlıdır. Kışın soğuk günlerinde en şık ve özgün görünüm, bere modelleri ile mümkündür. 

Unisex Bere Modelleri

Bereler, bilinenin aksine pek çok modele sahiptir. Her bir model, farklı bir stili simgeler. Bayan bere modelleri içerisinde en sevilenlerden biri inci detaylı şeritli berelerdir. Bu modelde, inciler bereye kusursuz bir şıklık katar. Ayrıca yarattığı enerjik hava ile de sevilerek tercih edilir. Bunun yanı sıra lastik örgü şeritleri ile dozunda bir hareketlilik sağlanmaktadır. Son olarak tepesinde yer alan ponpon ile şık bir bitişe imza atmaktadır. Renkli ya da siyah bere olmak üzere pek çok renk seçeneği bulunur. Bere modelleri içerisinde en dikkat çeken bir diğer model ise pul payet detaylı bere modelleridir.

Bu modelde sadelik ön plana çıkmıştır. Pul detayları, aralara serpiştirilmiş bir görünüme sahiptir. Diğer yandan hareketliliği sağlayan seyrek pul baskıları mevcuttur. Aynı şekilde tepe noktasında kürk görünümlü ponpon bulunmaktadır. En iddialı modellerden bir diğeri ise yılan desenli berelerdir. Yılan deseninin yaratmış olduğu çarpıcı etki ile diğer modellerden ayrılır. Özel bir baskı tekniği ile birlikte bereye yılan deseni verilmiştir. Yılan deseninin vermiş olduğu iddialı hava aynı zamanda şıklığı da beraberinde getirmektedir. Tepe noktası, kürklü ponpon detayıyla süslenmiştir. Farklı renk seçenekleri ile sevenlerinin gönlünde taht kurmaktadır.

İndirimli Bere Modelleri

Bere modelleri, sezona ve modele göre zaman zaman indirimli olarak karşımıza çıkar. Kadın erkek pek çok kişinin tercihi olmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmez parçası olarak kendini gösterir. Spor bere ya da şık bere olarak farklı modelleri mevcuttur. Oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Dolayısı ile herkesin kendinden bir parça bulabileceği ürünler mevcuttur. Renk açısından ise aynı geniş yelpazeden bahsetmek mümkündür. Renkli modellerin yanı sıra gri bere çeşitlerine de sık sık rastlanır. Kişisel tarzı en güzel ve rahat biçimde dışa vurur. Tekli kullanılabileceği gibi takım olarak da kullanılabilir. Eldiven ya da şal modelleri ile kombinlenebilir. Diğer tüm parçalarla harika bir uyum yakalar. 

Kaliteli Bere Çeşitleri

Bere modelleri büyük bir ustalıkla tasarlanmaktadır. Üst düzeyde bir kaliteye sahiptir. Renk ve modelleri ile bu kaliteyi taçlandırır. Kışlık bere modelleri, soğuk günlerin en sevilen parçası halini almıştır. Hem soğuktan koruma hem de şık bir görünüm elde etme görevini layıkıyla yerine getirir. Vermiş olduğu enerjik hava ile kış aylarının vazgeçilmezi olmaktadır. Sade ya da desenli olmak üzere pek çok çeşidi mevcuttur. Kür ponpon detayıyla tepe noktası kusursuz biçimde süslenmiştir. Her dönem beğenilen bere modelleri, bu sezon da ilgiyle takip edilmektedir.

Unisex Bere Fiyatları

Bere fiyatları, model doğrultusunda değişkenlik gösterir. Unisex bere modellerinin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Geniş fiyat aralığıyla her bütçeye uygundur. Giyimde tercih edilen renkler berelerde de kullanılabilir. Bu şekilde kusursuz bir renk uyumu yakalamak mümkündür. Renkli bere modelleri, her zevke ve tarza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sadelikten hoşlananların olduğu gibi, favorisi parlak baskılı bere olanların da tarzına hitap eden modeller mevcuttur. Sade bereler, aksesuarlarla detaylandırılmamıştır. Diğer yandan ajur teknikleriyle hareket kazanmıştır. Parlak baskılı bere modelleri ise tam olarak iddialı ve şık bir görünüme sahiptir. Baskı sayesine yüzeyde belirgin olan desenler ön plana çıkar. Kürklü ponpon detayıyla tepe noktası süslenmiştir.