Eldiven
Cabani Fonem Uniseks Yünlü Eldiven 15509 Antrasit
$5.11 KDV Dahil
$6.39 KDV Dahil
Eldiven
Cabani Fonem Uniseks Yünlü Eldiven 15509 Lacivert
$5.11 KDV Dahil
$6.39 KDV Dahil
Eldiven
Cabani Fonem Uniseks Yünlü Eldiven 15509 Siyah
$5.11 KDV Dahil
$6.39 KDV Dahil

Unisex Eldiven

Unisex eldiven kadın ya da erkeklerin tercih edebileceği eldiven çeşididir. Son dönemlerde sevilerek kullanılmaktadır. Bilindiği üzere kış mevsiminde eller, soğuktan oldukça etkilenir. Hatta en çok etkilenen uzuvların başında geldiği bilinir. Diğer yandan eller, sürekli aktif olarak kullanılır. Dolayısı ile mütemadiyen cepte durması çoğu zaman söz konusu olmayabilir. Bu noktada devreye unisex eldivenler girer. Bu eldiven çeşidi son dönemlerin terendi olmayı başarmıştır. 

Oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Her zevke ve stile hitap eden çeşitleri mevcuttur. Elleri sıcak tutma konusunda diğer eldiven modellerinden açık ara öndedir. Üretiminde kullanılan malzemelerden ötürü oldukça kalitelidir. Uzun bir süre sorunsuz kullanılabilir. Rahat eldiven kullanımından yana olanlar için en ideal modellerin başında gelir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Unisex Eldiven Modelleri

Kışlık eldiven modelleri içerisinde kuşkusuz en sevilenlerden biri unisex olanlardır. Pek çok avantajlı niteliğiyle diğer eldivenlerden ayrılır. Bilindiği üzere kış mevsiminde sıcaklık ani bir şekilde düşer. Bu durumda elleri ısıtma işi güçleşir. Kullanılan birtakım eldiven çeşidi ise zaman zaman ısıtma konusunda başarılı olamayabilmektedir. Bu noktada tercihi, kaliteli olandan yapmakta fayda vardır. Unisex eldiven, üşüyen ellerin yaşam kalitesini olabildiğince arttırır. Özellikle dağ sporuyla ilgilenenlerin tercihi olmaktadır. Çünkü dağ sporuyla ilgilenenler ellerini daha iyi korumak zorunda kalacaktır.

 Bu durumda doğru ve başarılı eldiven seçmekte büyük fayda vardır. Bunun yanı sıra diğer bölgelere nazaran daha soğuk yerlerde yaşayanlar için de idealdir. Bu bölgelerde yaşayan insanların ellerini ısıtma surumu, daha gerekli bir hal almaktadır. Aksi takdirde yaşam kalitesinin bir hayli düştüğü bilinir. İş gereği kış mevsiminde çalışmak zorunda olanlar için de ürün, ciddi bir gerekliliktir. Uzun süre soğuğa maruz kalan ellerde çeşitli problemler baş gösterebilmektedir. Bu tip sorunların önünü kesmenin ilk yolu ise eldiven kullanımıdır. Soğuğa karşı en büyük destekçi ise kuşkusuz kışlık eldiven modelleridir. 

Ayrıca Unisex Bere Modellerimizi de inceleyebilirsiniz. 

Unisex Eldiven Fiyatları

Unisex eldiven fiyatları çoğu zaman değişkenlik gösterebilir. Fiyat ve ihtiyaç doğrultusunda en uygun eldivenin seçimi, önemlidir. Bilindiği üzere eller, vücudun en çok kullanılan bölümüdür. Hal böyle olunca en çok korumaya ihtiyaç duyan uzvu olarak kendini gösterir. Eller vücudun en çok kullanılan bölümü olduğundan eldiven seçimini rahat olandan yana yapmak gerekir. Eldivenin, rutin işleri engellememesi önem taşır. 

Herhangi bir nesnenin eldivenle de kavranabilmesi önemlidir. Unisex eldiven rahat kullanımı ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırır. Rüzgara karşı eller üzerinde üst düzey bir koruması mevcuttur. Elleri her koşulda soğuktan koruma özelliğine sahiptir. Kar eldiveni arayışı içerisinde olanlar için idealdir. Elleri her şartta ve koşulda soğuktan korur. Ciltte meydana gelebilecek olan kuruma ya da çatlamanın önüne geçer. Bu bağlamda çeşitli cilt sorunlarının engellenmesi için önemli bir yere sahiptir. 

Unisex İndirimli Eldiven Modelleri

Unisex eldiven modelleri, zaman zaman indirimli şekilde satışa sunulur. Böylece çok daha avantajlı şekilde eldiven sahibi olunabilir. Eldiven çeşitleri içerisinde en sevilenlerden biri ise yün eldiven modelidir. Bu eldiven modeli, elleri soğuktan korumak için en ideal modellerdendir. Kullanım açısından pek çok rahatlığı mevcuttur.

Elin fonksiyonunu kaybetmemesi açısından özel olarak üretilmiştir. Üretiminde kullanılan malzemeler dolayısı ile son derece kalitelidir. Uzun bir süre konforlu kullanım için en ideal modellerden biridir. Kışın soğuk günlerinin en iyi kurtarıcısı olarak kendini gösterir. 

Unisex Kaliteli Eldiven Çeşitleri

İş yaşamında ya da sosyal yaşantıda en çok kullanılan uzuv ellerdir. Hal böyle olunca en çok korunmaya ihtiyaç duyan bölümdür. Özellikle kışın soğuk havalarda özenle korunması gerekir. Bu bağlamda üretilen pek çok eldiven çeşidi mevcuttur. Bu eldiven çeşitlerinin her biri farklı kullanım alanlarında kendini gösterir. 

Her bir model, farklı bir niteliği ile  ön plana çıkar. Bu modeller; pamuklu eldiven, iş eldiveni, ısı eldiveni, kaynakçı eldiveni olarak çeşitlilik gösterir. Eldiven seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken belli kriterler mevcuttur. Eldivenin elin fonksiyonunu etkilememesi gerekir. Elin hareketliliğini engellemeyecek eldiven seçimi önemlidir. Özellikle iş eldiveni arayışı içerisinde olanlar bu noktaya dikkat etmelidir. Kullanılacak olan unisex eldiven modelinin koruyucu özelliğinin yüksek olması gerekir.