Erkek Çanta

Erkek çanta, erkeklerin en çok etkilendiği çanta modelleri içerisinde erkek el çantası, erkek evrak çantası, erkek postacı çanta, erkek omuz çantası, erkek deri çanta gibi modeller mevcuttur. Bu modeller oldukça maskülen bir tarz verdiği için her erkeğin kendisini temsil etmek istediği çantalardır. 

Erkek Çanta Modelleri

Erkek çanta modelleri, erkekler iş görüşmeleri için genelde bilgisayarlarını yanlarında götürmek durumunda kalırlar. Bu nedenle erkek deri laptop çantası modelleri toplantı ve sunumlarda çok işe yarar. Ayrıyeten sunum için belgelerini taşıyacakları erkek deri evrak çantası modelleri de oldukça kullanışlıdır. 

Erkek Çanta Fiyatları

Erkek çanta fiyatları 300-600 TL arasında değişmektedir. Hangi modeli kullandığınız bu noktada çok önemlidir çünkü erkek evrak çantası, erkek deri çanta, erkek deri evrak çantası, erkek askılı çanta, erkek hakiki deri çanta ve erkek yan çanta modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. 

İndirimli Erkek Çanta Modelleri

İndirimli erkek çanta modelleri, yeni sezonda en çok sırt çantası modellerinde görülmektedir. Erkeklerin iş yolculuklarında en çok aradıkları modeller erkek seyahat çantalarıdır ve %20’ye varan indirimlerle istediğiniz çantayı alabilirsiniz. 

Erkek Çanta Çeşitleri Nelerdir?

Erkek çanta çeşitleri, ilgi ve zevklere göre farklılaşan modeller ile yeni sezonda satışa sunulmaktadır. Özellikle evrak taşımak isteyen erkekler, erkek avukat çantası modellerine bakabilir. Günlük hayatta arkadaşlarınızla dışarı çıkacaksanız da sırt çantası modellerini farklı renklerle birlikte deneyebilirsiniz.

Şık Tasarımları İle Erkek Çanta Modelleri

Şık tasarımları ile erkek çanta modelleri çoğunlukla gidilen yer ve zevklere göre farklı seçimlerin yapılabileceği tarzdadır. Günlük bir arkadaş buluşmasında bel çantası ya da sırt çantası tercih ederken iş görüşmesinde bilgisayar çantası kullanabilirsiniz. 

İddialı Erkek Çanta Çeşitleri

İddialı erkek çanta çeşitleri, kaliteli kumaştan yapılan modellerdir. Özellikle deri ve siyah modeller bir erkeğin karizmasını süsleyen en başlıca çanta modelleridir. 

Farklı Görünüm Ve Özellikleri İle Erkek Çanta Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile erkek çanta seçenekleri, zevk ve ilginize yönelik olarak farklılaşmaktadır. Özellikle seyahatler için daha büyük sırt çantaları tercih edilirken günlük kullanım için spor çanta modelleri tercih edilebilir. Nerede kullanacağınız ve giyim tarzınız çanta seçiminde çok önemlidir.

Erkek Çanta Nasıl Seçilir?

Erkek çanta seçmek için giyim tarzınız ve erkek ayakkabı modelinizi dikkate alın. Çünkü giyim tarzınızın spor olup olmaması taktığınız çantada etki bırakacaktır. Veyahut smokin tarzı bir giyiminiz varsa evrak çantası daha uygun olacaktır. 

Erkek Çantası Nasıl Temizlenir?

Erkek çantası, ılık sabunlu su ile temizlenerek ılık su ile hafiften durulanır. Ardından da yumuşak kuru bir bez ile işlem tamamlanır. Farklı kumaşlar için daha farklı temizlik modelleri tercih edilebilir. Deri kumaş için daha farklı yağ bakımları yapılabilir.