Sırt Çantası
 Kadın Günlük Çanta 1820 Siyah
$185.19 KDV Dahil
$231.48 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Özel Tasarım Kadın Çanta 600 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Kadın Günlük Çanta 610 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Günlük Çanta
Cabani Kadın Günlük Çanta 586 Siyah
$96.28 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Sırt Çantası 410 Lacivert
$48.87 KDV Dahil
$61.09 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Sırt Çantası 410 Siyah
$48.87 KDV Dahil
$61.09 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Siyah
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Omuz Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 492 Kahve
$88.87 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Vizon
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Sarı
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Sırt Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 608 Mavi
$66.65 KDV Dahil
$83.31 KDV Dahil
Omuz Çantası
Cabani Kadın Günlük Çanta 537 Bordo
$81.47 KDV Dahil
$120.35 KDV Dahil
Omuz Çantası
$100.73 KDV Dahil
$125.91 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

Kadın Çanta

Kadın çanta, yeni sezonda bayan omuz çantası, bayan kol çantası, bayan sırt çantası ve bayan deri çanta modelleri içerisinde oldukça şık modeller mevcuttur. Dışarı çıkarken bayanların en çok tercih ettiği model, günlük sırt çanta modelleridir. Özellikle siyah renkte ve deri kumaşta olanlar giyilen her kıyafetle uygun bir formdadır. Yandan çapraz gelen çantalar da günlük hayatta arkadaş buluşmalarında en çok tercih edilen modellerdendir. Siyah, kırmızı ya da haki yeşili gibi modellerin yanında etnik kumaşlardan tasarlanmış modeller de revaçtadır.

Kadın Çanta Modelleri

Kadın çanta modelleri, deri modeller, sırt çantası modelleri ve el çantası modelleri kadınların en çok tercih ettiği modellerdir.Bayan çanta modelleri, kadın sırt çantası, el çantası kadın, küçük çanta bayan ve orijinal marka çantalar çok tercih edilen çanta modelleridir. 

Kırmızı renk deri kumaşlı omuz çantaları günlük dışarı çıkarken kullanılabilecek türdedir. Şık bir davette ise küçük siyah ya da lacivert deri kesim bir el çantası tercih edilebilir.

Ayrıca Kadın Cüzdan Modellerimizi de İnceleyebilirsiniz.

Kadın Çanta Fiyatları

Kadın çanta fiyatları, ortalama 250- 900 TL arasındadır ve her bireyin bütçesine uygun seçenekler mevcuttur. Bayan deri sırt çantası modellerinde genellikle kaliteli kumaşlar kullanıldığı için fiyatlar 500 TL üzerindedir. İyi bir model için ortalama fiyatlar da bu şekildedir.

Kadın omuz çantası modelleri farklı renk seçenekleriyle 250-500 TL arasındadır. Çanta kumaşının aşınmaması için daha düşük fiyatlar yerine bu fiyatlardaki modellerden bütçenize uygun olanını tercih etmeniz önerilir. 

İndirimli Kadın Çanta Modelleri

İndirimli çanta modelleri, özellikle kadın evrak çantası ve kadın deri laptop çantası modellerinde yeni sezonda indirimler mevcuttur. %20 indirimli olan bu modeller, işe giderken yanınızda bilgisayarınızı taşımanız için idealdir. Önemli bir toplantıda sunum yapacaksanız muhakkak sunum evraklarınızın yanınızda olması gerekmekte ve kadın deri evrak çantası modelleri bu konuda işinizi görebilmektedir. 

Kadın Çanta Çeşitleri Nelerdir?

Kadın çanta çeşitleri, günlük davetler veya şık davetler için farklı seçenekler sunmaktadır. Özellikle çocuğunuz için kız çocuk çanta modellerine bakabilir, oyuncaklarını yanında götürmesi için ihtiyacını giderecek bir çanta alabilirsiniz. Renk olarak kadın kırmızı çanta modelleri, akşam romantik bir davette taşımak için çok uygundur. Özellikle bu modelin çapraz kesim olan yan duruşlu modellerini tercih etmeniz önerilmektedir.

Şık Tasarımları İle Kadın Çanta Modelleri

Şık tasarımları ile kadın çanta modelleri, iş yerinde bilgisayarınızla işlemleriniz yapmak için bilgisayarınızı yanınızda götüreceğiniz kadın laptop çantasına ihtiyacınız vardır. Sunumları, toplantıları ve evrak işlerini yönetmek için size kolaylık sağlar. Bunun yanında günlük kullanım için farklı renkler arıyorsanız mor çanta kadın modellerine göz atabilirsiniz. 

İddialı Kadın Çanta Çeşitleri

İddialı kadın çanta çeşitleri, koyu renk modelleri tercih etmek isteyenler için lacivert kadın çanta modelleri son derece modern görünümdedir. Özellikle sırt çantası formundakiler, size günlük yaşamda kıyafetinizle uyumlu bir görüntü katar. 

Farklı Görünüm Ve Özellikleri İle Kadın Çanta Seçenekleri

Farklı görünüm ve özellikleri ile kadın çanta seçenekleri, günlük buluşmalar, davetler ve şık akşam yemeği davetleri için takılabilecek birbirinden farklı modeller mevcuttur. Akşam davete gidecekseniz kırmızı bir el çantası sizin için uygundur. Veyahut günlük bir buluşmanız varsa omuz çantası modellerine bakabilirsiniz. Şık ve sade bir elbise ile taktığınız omuz çantası modelleri oldukça modern bir görüntü verecektir. 

Kadın Çanta Nasıl Seçilir?

Kadın çanta, seçim yaparken boyunuza ve vücut tipinize göre farklılaşabilir. Özellikle kısa boyluysanız daha küçük çantalar sizin için şık görünecektir. Uzun boyluysanız geniş bir el çantası oldukça şık ve havalı bir görünüm katacaktır. Giydiğiniz kıyafet ve ayakkabı da çanta seçiminde etkilidir. Özellikle kot ve gömlek tarzında spor bir giyim ile dışarı çıkacaksanız yandan sarkmalı çapraz kesim çantaları tercih edebilirsiniz.

Kadın Çantası Nasıl Temizlenir?

Kadın çantası, ılık sabunlu su ile yumuşak bez kullanarak temizlenir. Bunun ardından, ılık duru bir su ile temizlenerek kuru bir bez ile kurulamak gerekmektedir. Deri bir modelse deri modeller için üretilen yağlar kullanılarak çantanın bakımı yapılabilmektedir. Bu sayede, çanta uzun süre kullanılabilmektedir.